4 senedir kapaliyim ama artık yapamıyorum :( ?

Ya kendimi kendim gibi hissetmiyorum aciklara çok ozeniyorum istediğimi giymek istiyorum ama alacagim tepkiden korkuyorum ne yapmalıyım? Bide günahı da büyük tabi

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle şeyler yapmayın Allah aşkıma çok üzülüyorum ya ): Nasıl özeniyorsun öyle birşeye aklım almıyor evde giyin ne istiyorsan 4 yıl olmuş bak günaha girme.. Namazını kıl duanı et yapma... Ölümlü dünya bak ahiretini düşün... Dünyada kalıcı değilsin unutma

0|1
    0|0
    • Işte o yüzden yapamıyorum zaten Allahtan korkuyorum

• Allahtan korkuyorsan düşünme bak böyle şeyler... Şeytana yenilme... İyi şeyler düşün... Rabbimin istediği gibi tesettürlüsün bak aklına kötü şeyler getirme... Namazını kıl duanı et kendin için güsel şeyler yap... Asla pişman olacağın şeyler yapma

Erkekler Ne Diyor 21

• Gelip geçici dünya. bugün variz yarin yokuz:) diğer tarafta mukafatini alirisn. Ama kapanmakla olmuyor namaz da kil ibadette et

0|1
    0|0
  • İstediğin gibi yaşa

1|0
    0|0
  • Sakınnnn vazgeme!!! evde istediğin gibi giyin birşey olmaz ama ne güzel 4 yıl olmuş bozma gerçekten ne zaman öleceğimiz belli değil zaten cok güzel bir yoldasın sen mükafatını alacaksın nefsine yenik düşmeee...

0|0
    0|0
    • Çok isteyrek kapanmistim zaten bende onu düşünüyorum Allahtan korkuyorum nefsime yenik düşmek istemiyorum :(

• aman diyim dediğim gibi aile arasında evde vs sıkıntı olmaz orda alırsın hevesini ne güzel birşey yapıyorsun evlenince zaten böyle aklına bile gelmez o yüzden rahat ol :)

• 4 Yıl az değil. Düşüncelerini değiştirmelisin mesela istediğin gibi giyindin diyelim ne değişecek ne daha iyi olacak?

0|0
    0|0
  • Senin ruhun kapanmamış, açık saçık geziyor. Bedenen kapansan ne yazar.

0|0
    0|0
  • bence sen evlen cidden

0|0
    0|0
    • Niye mahvediyim hayatımı okuyorum

• dur hele niye mahv ediyorsun yaa aman be arkadaşım güzel bak accık

• yarın ölmiyeceğinin garantisi varmı?

0|0
    0|0
  • Kuranda örtünmek var kapanmak yok yanı mahrem yerlerini örten elbise gibi ayrıca bu Allah tarafindan bir tavsiye emir farz değil

0|0
    0|0
  • Yaparsın anam. Yaparsın babam. Zorla kendini.

0|0
    0|0
  • ya olduğun gibi görün
    ya göründüğün gibi ol.

0|0
    0|0
  • Açıl susam açıl kapan susam kapan

0|0
    0|0
  • uzun konuşabilir miyiz bu konuyu

0|0
    0|0
  • Onlar gibi allaha isyan etmek istiyorsan acıl

0|0
    0|0
  • sabret biraz daha be

0|0
    0|0
  • Özenti olma oldugun gibi ol allah rızası için örtülmüş sun uyma sen onlara

0|0
    0|0
  • Evlen.

0|0
    0|0
  • Bana ulaş yapma bir konusalm seninle

0|0
    0|0
  • Asik oldugum kiz bir sene kapali kaldi cok dindar ve kapaliydi acildi onun icin besledigm tum guzel hisler azaldi sonra arkadslari kizi iyice yoldan cikardilar en son cafe de elinde birayla gordum ve ben Şu an cok mutluyum iyi ki o kiz olmamis kabul etmemis beni diye 😊☺😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • sabırlı olacaksın kardeşim nefsinin isteklerini öğren ona göre davran birde arada sohbete gidersen daha kolay atlatırsın bu sreci

0|0
    0|0
  • allah için kapanmayan belli oluyor yazık sana

0|0
    0|0
  • 27 yıldır harama el uzatmadım

Arkadaşlarım bütün guzel kızlarla yatıyor eğleniyor
    Onlardan daha yakışıklı olduğum halde en guzel kizlari bile reddediyorum
    Bana küfrediyorlar

Lakin adamlığıma sigdiramiyorum
    Ben dürüst bir insanım kendim yaparsam gider bir fahişe ile evlenirim

Ve bu ozenmenin imrenmenin geçici bir heva heves ve sabr sınavı olduğuna şüphesiz eminim

Dilediğini yapmakta ozgursun

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gnah zaten ama sadece insanlarn tepkilernden korkuyorsan ortam dgstr ya da kendine yeni yeni elbiselr al sal takma seklini dgstr belki o heves gder ben daha yeni kapandm ve cok mutluyum cnku kapali daha cok tarzlar var ve daha cok begeniliyorum karsi cins tarafndan

0|1
    0|0
    • Begenilmek önemli değil Allah rizasi için kapandim tesettür tarz değildir ayrica

• Allahtan korkmasaydim su an açılmış olurdum

• Allahtan korksaydin bunu dile dahi getiremezdin

• İnançlı bir insan boyle bir vesvese durumunda bir tek Allaha siginirken neden böyle bir şey yapıyosn. Herkesin sana bakması demek özelliğini kaybetmen demek ben peçeli biriyim ve hiç bir zaman pecemi dahi çıkarmayı düşünmedim. Tabi herkes aynı değil. İnsanların görüşlerinden sakın korkma. İlla korkcaksan Allahtan kork. Sen onun emir ve yasaklarını cignerken hayatın akışında gitmeyecektir.

0|0
    0|0
  • açılmak istiyorsan açıl canım, istediğin gibi özgürce yaşamadıktan sonra yaşamanın bir anlamı yok. Günahı konusunda endişe etme. Çünkü senin kalbinden geçen bu. İstersen çarşafa gir yine ekstra sevap almazsın. Samimi olan açılman.

0|0
    0|0
  • Ben de altı senedir kapalıyım hiç açık gezemedim bile benim de içim gidiyor da işte ölüm aklıma gelince Allah ın gazabı aklıma gelince boşver diyorum

0|0
    0|0
  • Ne istiyorsan onu yap

0|0
    0|0
  • Evde giy istediğini. Yabancı erkeklerin seni açık görmesi rahatsız etmez mi 4 seneden sonra. Ven olsam kendimi çıplak gibi hissederim başörtüm bile olmasa

0|0
    0|0
Yükleniyor...