Bu kızın benimle derdi ne?😡😬😠😈?

Ailemden uzakta bir yerde çalışıyorum bir ev tuttum masraf az olsun diye de ev arkadaşı buldum benim işim ondan daha iyi sürekli bni eleştiriyor benim arkadaşlarımla tanistirdimevde tek kaliyo diye içlerinden birine aşık olmuş ama bu beni ilgilendirmez zaten hayatımda başka biri var bide gidip o çocukla bişeyler yaşamış o çocuk nişanlı birisi ve yaşanılanlar ı herkese anlattı uyarmaya çalıştım anlamadım ve şimdi ne yapsam karisiyo o çocuktan kiskaniyo kıyafet ayakkabı herseyimle yarışır oldu gerçekten bunaldım daha önce kızlı erkekli arkadaş ortamı olmamış geçen yıl bir başka arkadaşıma aşıktı aynı gruptan napicam bununla hayattan bıktım görev sürem dolsun gitcem burdan

Güncellemeler:
Örneğin geçen gün benimle ilgili özeldim şeyleri ailemle sevgilimle olan telefon konuşmalarımı anlatmış gidip
Lütfen mantıklı şeyler söyleyin kafayı yicem

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence de gitmekte haklısın böyle tiplerle iletişimini kesmek en iyisidir eğer uyariyla bir şey olmuyorsa sende ön adevam eder ve beni bu konuşma ve sacmaliklarinla rahatsız edersen pişman ederim ve bir sahada senle bir araya gelmek de o zaman daha düzgün davranacaktır ben hep öyle yapıyorum her kes benim istemediğimiz şeyleri yanımda yapamaz oldular bazen böyle tiplere tepki göstermek çok iyidir bence yinede Allah sabır versin 😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Derdi yk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...