Annem bile ilerde eşin seni aldatır evde bekleyen kadın olacaksın dedi?

Öncelikle bunun sebebi olarak gördüğüm (saçma diyebilirsiniz) şey başak burcu olmam bazı küçük şeyleri o kadar kafaya takmam ama işime gelmeyen şeylerde çok vurdumduymaz olabilmem konuşmayı çok sevmemem yani arkadaşlarımla konuşurum ama ailemle ise pek fazla şey paylaşamıyorum
Bencilim kendi işimse çıkarım varsa kimse beni durduramaz ama biri bir şey istesin kılım kıpırdamaz iş bitiren bir tip değilimdir yani yazıdan anladığınız üzere sürekli eleştiriyorum çevremi hayatımı, insanları en çokda kendimi ve bundan dolayı kendime hiç güvenemiyorum mesela yüzümdeki ufak bir sorundan dolayı kensimi çirkin hissediyorum ://
Mesela annem demeden önce bile düşünüyorum evlensem benim gibi bir eş istemez kimse dış görünüşte beğense evlense en fazla bir yıla usanır benden çünkü sıkıcı bir kişiliğim ve güzel yemek yaparım temizlik yaparım evde vakit geçirmeyi çok severim kendimi tam ev hanımı gibi hissediyorum ama dışarda sevgilisi olan kızlara bakıyorum öyle değiller hayatta her şeyi beceriyorlar dersleri sevgilileri aile ilişkileri mükemmel o kız temel yapamıyor kimin umrunda ki ama ben öyle değilim gerçekten kendimi çok sıkıcı soğuk biri gibi hissediyorum fazla yakın olmayan bir arkadaşımla konuşsam mesela ben bile kendime yapmacık geliyorum bana akıl verin böyle olmak istemiyorum ama kendimi değiştirmeye çalışınca da yapmacık oluyor :(

Güncellemeler:
Güncelllllll
Hiç cevap yok muuu

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu kim okuyacak?
    Özet geçsen.

0|0
    0|0
    • Okusan?

• O zaman bu siteye üye olmanızın amacı ve bu soruya görüş yapmanızın amacı nedir?

• Siteye eğlenmeye geldim, soruya ise mutsuz gordum seni yardim edeyim dedim ama artik onemi yok
      Hepsi bu.

• Kendin ol seni seven böyle sevsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni sen olduğun için seven çıkacaktır hiç dert etme

0|0
    0|0
    • Ama dizilerde filmlerde kitaplarda başrol kız hep inatçı asi laf dinlemez kız olur

• Baş rol olma. Ama seni seven biri olsun olmaz mı :) ?

• İşte birinin hayatının başrolü olmak başrolden kastım :/

Yükleniyor...