Sahte insanlar?

Çok fazla arkadaşı olan biri değilim zaten 2 tane yakın arkadaşım var biri annemlerle olucam diyip beni sürekli eken ve başka arkadaşlarıyla gezen diğeri de sevgilisi uğruna beni satıyor hep sevgilisiyle evde oturup onların checkinlerini gördükçe deliriyorum sevgilisi uğruna beni ekti bugün diğer arkadaşım kavga ettik çok kötü sürekli aynı şeyi yapıyor artık o kadar bıktım ki evde oturuyorum sürekli ve cok bunaldım kimse halimi hatrımı bile sormuyor napıcam ben nolur yardım edin

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sende onları takmıcaksın

1|0
    0|0
    • Öyle olmuyor işte checkinlerini gördükçe daha da kötü oluyorum başka arkadaşım da yok ne hatrımı soran ne gel çıkalım dışarı diyen yok yani okuldada yalnız takılıyorum artık o kadar bunaldım ki

• Benim samimi oldugum bir arkadadmla evimizin arasi 2 dakikalk mesafedeydi her aksam beraberdik , sonra tasindik uzaklastk megerse kolay oldugu icin berabermisiz sonra arayip sormaz oldu , insanlar boyle naparsın

En İyi Kız Görüşü

• Valla bende de durum aynı sileceksin ikisinide boşvereceksin gerekirse dışarı tek çıkacaksın ama aldıröayacaksın onlara. Zatem seni sevgilisi in ekiyorsa o dost değildir bence. özelliklede aklına kavga ettiklerinde ve küs olduklarında geliyorsan bye bye de ama onların yüzüne deme içten içten çek kendini onlardan

0|0
    0|0
    • Hiç arkadaşım kalmayacak diye korkuyorum

• İnsanlar nasıl sevgilisini arkadaşının önüne koyabilir aklım almıyor cidden

• Kendilerinin 'aşk' olarak adlandırdığı şeyden kaynaklı oluyor sanırım ya belki benim arkadaşım onunla evlenir bilmiyorum ki evlensin mutlu olacaksa ama dostunu kaybetmeye değmez bence tabi sevgilin dostunda olabilir ama bilmiyorum cidden düşünmekte istemiyorum açıkcası mesela mezuniyet olacak ama o sevgilisiyle 😢

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi sehir bende ayni beraber takilalim

0|0
    0|0
  • ülkemin güzel insanı tanrıma dua et kimseyi takma kimseye boyun eğme gururunu kaybetme sakın ama sakın tanrıma sığın o kimsesizlerin kimsesizidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamı tamına ayniyiz cidden hiiiiic sosyal hayatım yok 2 yakın knkam vardı biriyle şerefsiz olduğu için konuşmuyorum digerininde sevgilisi var onunla zaman geçiriyor artık dışarı çıkalım mi knka demekten bıktım hep evdeyim hep evdeyim biri görse sen burda misin ya veya yaşıyo musun der diyolar da zaten olücem yakında

0|0
    0|0
    • Ya aynı durumu yaşıyomuşuz cidden bende sürekli dışarı cıkalım mı demekten ve aynı cevabı alıp sevgilimle olucam demesinden bıktım ev beni bunaltıyor durmak istemiyorum yapıcak hiç birşey yok

• Bende antidepresan kullanıyorum hala

• Bıraktım ben zorla kullaniyorudm ailem korkuyo davranışlarımdan

Yükleniyor...