Bir insan neden k*rt yazar?

Kürt yazmak çok mu zor? Kürtlere bu kadar mi tahammül edemiyorlar?

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• onları çakma milliyetçiler olarak adlandırıyoruz

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Salakça. Gerçekten düştüğümüz şu durum o kadar salakça ki.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• beyin olmadığı için

2|1
    0|0
  • İşgüzarlık işte...

1|0
    0|0
  • Anneleri Kürd düşkünü oldukları için zorlarına gidiyor işte moğol kırmalarının..

2|1
    0|0
  • Faşistleri sevmem. İnsanlara milliyetlerine göre değil insanlıklarına göre değer veririm

3|0
    0|0
  • Sanırım bugün biri bu şekilde soru sormuştu. Çok haklısın. Kürt ün de Türk ün de milliyetçisinden korkacaksın. Aşırı milliyetçisinden. YAzık böylelerine

0|0
    0|0
    • Sanırım bahsettiğin soru kürt tarafindan sorulmuş, Türk yerine t*rk yazmıştı. O kişiye de gereken ayarı verdim. Eğitimli bir insanin bu şekil yazması son derece absürd bir durum

• KATILIYORUM KESİNLİKLE

• bende erzincanda yaşadım ismini görünce :) söyleyim dedim

1|0
    0|0
  • Etnik süprüntü diyenler var.

0|1
    0|0
  • Gıcık etmek için

1|0
    0|0
  • yoo ben malum irk diyorum

1|1
    0|0
  • Sırf işiniz gücünüz provokasyon. Burada milleti gaza getirip ırkçılık yaptıracaksın aklın sıra.

2|3
    0|0
    • Yav he he yazanlar provoke etmiyor da ben sorunca provoke etmiş oluyorum mantığa bak. Turkler Türklük ile ilgili soru sorunca provoke etmiş olmuyor ama soruda kürt kelimesi geçtiği zaman provoket etmiş oluyor.
      Gerçekten cok mantıklı bravo.

• Sanırım algılama sorunun var. Çünkü sistem degistirmiyor. Yazanlar bilerek yapıyor. Bende amaç ne diye soruyorum. Nefret dolu olsam seninle muhattap olmazdım hatta kurucusu Türk olan siteye üye olmazdim hatta türkçe konuşmazdim. Bir irktan nefret etmek aptallarin işidir.
      Biri ile tartışmaya girdiğinde k*rt lütfen diye cevap veriyorlar. Bende geldim soru sordum. Bunda anlasilmayacak ne var bie soylermisin dostum? Neden büyüttün?

• Ya arkadaşım hala kalkmış bana kışkırtma üzerine edebiyat parçalıyorsun. Ben sana Türk ırkından nefret ediyorsun dedim mi_? Sen bünye olarak nefret ve kavga yüklü birisin. Yani senin normal olarak algıladığın bu yazı aslında çok itici ve kavga ve dolu cümleler. Bak ben sana başka konulardan bahsediyorken. Sen kalkmış bana sitenin kurucusu türk, site türkçe ben türkçe konuşuyorum falan filan edebiyat yapıyorsun.

Sen ilk önce sistem yöneticisine danışıp bu konuyu sordun mu? Cevap olarak ne aldın? İlk önce arkadaşım sen problemlerin çözümü için çalış sonra burada benimle atış.

Bak burada bu kadar yazacağına mail adresine soru sorsaydın işin çözülecekti.

Not: Cümlelerini kurarken sana tavsiyem daha yumuşak ve karşı tarafı incitmeyecek kelimeler seç.

• Irkçılık yapan herkesi dinozorlar *****.

1|0
    0|0
  • Bu tarz da yazan var ;k/rt diye.
    Anlamı ne bunun

0|1
    0|0
  • hahaha güldürdü beni bu olay :D

0|1
    0|0
  • Malum vatan haini teroristler kurt halkindan ciktigi icin sizler millet olarak kendi kendinizi damgalamis oluyorsunuz ve insanlar uzerinde kurtlere karsi istemsiz bir on yargi olusuyor haksiz yere kurunun yaninda yas ta yaniyor bu durumu duzeltmek yine sizlerin elinde ben sahsen insan olan herkesi seviyorum hakkiyla musluman olursa bir de daha cok seviyorum zaten dinimizde hic bir insanin digerine ustunlugu yoktur.

0|0
    0|0
  • Toprak isteyen k*rde "ü" harfi bile vermiyoruz anladın mı k*rt demek..

Bölücülere yönelik bir hareket.

0|0
    0|0
    • Niye sen dil uzmanimisin?

• Keşke yaşın ile birlikte beyninde gelişseydi yahu :/

• Evet genelde senin gibiler öyle düşünüyor normal karşılıyorum. " ü " eksik ondan her halde :D

• Kürtlerin %90 ı, türklerin düşmanıdır. bu yüzden olabilir mi

1|1
    0|0
    • Şahit oldun mu düşman olduklarına?

• Pkk bir kürt hareketidir ve kürtlerin en az %90'ı pkk yı destekler. pkk ise savaşını türkiye'ye ve türklere karşı veriyor. pkk nın şimdiki amacı, güney doğuda devlet kurmak ama bu tek amaçları değil. bu amacını gerçekleştirirlerse bir sonraki hedefi diğer türk toprakları olacak. Apo itinin "Diyarbakırdan vazgeçerim ama mersin'den asla" sözünü hatırlatırım. Diyarbakır'ı alsalar, bu sefer mersin'i isteyecekler, mersin'i alsalar bir sonraki hedefi antalya olacaktır bu şerefsiz pkk lıların.

• Kürt lütfen :) :D

0|0
    0|0
  • Kürt yazdım bakıyım yıldız koycak mı

0|1
    0|0
    • Herkesi kendin ile bir tutma lütfen.

• şu an bile kürtlük yapıyosun farkında mısın? :D böl böl ekmek var evde onuda getirim

0|2
    0|0
    • Kürtler ile bir soru sorunca Kürtlük yapıyorum hım mantıklı

• Dil düşmanı değilim Türklere karşı bir zaafım yok herkesi kendiniz ile karistirmayin.

• benım kürtlere karşı var ama sevmiyorum.

• Önemli olan kürtlük türklük değil önemli olan kişilik vatanını milletini sevmesi

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Irkçı T*rkler yazıyor. Medeni, insanlıktan nasibini almış Türkler k*rt yazmaz.

1|1
    0|0
  • Öyle yazanı görmedim

1|1
    0|0
  • Valla ben hıc denk gelmedım ama yazıyorlarsa ılgınc dogrusu.

1|0
    0|0
  • Tahammül edemiyorlar abi k*rt nedir? Sanki düşmanları.

1|0
    0|0
  • Korkarlar

1|0
    0|0
  • Ben ks düzeltiyor saniyordum.

0|1
    0|0
    • Herkesi kendin hibi mi sandın? Ah canım

• Ne olursa olsun ben Kürtlerle (hain olmayanlar), kendi ırkımdan daha iyi anlaşıyorum. Millet k*rt yazsa kaç yazar :) her millette ırkçı insanlar vardır..

• Hiç denk gelmedim. Nerede oluyor bunlar?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...