Kimlerin TC kimlik nuramasının son hanesi çift kimlerin tek?

Arkadaşlar sadece son rakam çift mi tek mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar fazla uzatmayım duyduğum şehir efsanesi çift rakamlar müslüman tek rakamlar gayrimüslim ama şimdi kimseye de soramadım kimliğinde yahudi-hırıstiyen vs yazıyor mu diye tezi çürüten varsa yani evet benim kimlikte gayri müslüm bir ibare var ama tc son rakamı çift diyen bizi aydınlatmış olur.

0|0
33|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 18

• duyduğun efsane yanlış bütün insanların çifttir
    üniversiteye gittiğinde burs alırken daha iyi analrsın dua et 0 2 senın olsun daha erkekn alıyosun :)

1|1
    0|0
    • ne bursu yaş 32 olmuş bana bu saatten sonra tek gidişlik bilet verirler malum yere :D gayri müslimleri bekliyorum

• bakalım onlarınkinde demi çift

• hehehe :D
      ne soracaksın merak ettim

• Çift

0|1
    0|0
  • Cift

0|1
    0|0
  • Çift 😬

0|1
    0|0
  • Herkesin çifttir, tek olan tc yoktur bildiğim kadarıyla, burs aldığımdan biliyorum

0|1
    0|0
    • tekler de var sonra nedenini açıklıyacağım

• tek olmaz hep çifttir

0|1
    0|0
  • sonu 00 :))

0|1
    0|0
  • Çift

0|1
    0|0
  • Çift

0|1
    0|0
  • kimsenin tek değildir..
    tek olan varsa o kimlik sahtedir :D

0|1
    0|0
  • Benim çift ;)

0|1
    0|0
  • Kimsenin T. C. Kimlik numarası tek haneli sayı ile bitmez.

blog.rakkoc.com/.../#axzz49IgMtOq7

0|0
    0|0
  • çift

0|1
    0|0
  • 0 tekmi çift mi ben neyim kimim hükümet buna bir açıklama getirsin

0|1
    0|0
  • Benim

0|0
    0|0
  • biri şu arkadaşımı uyandırsın tc kimlik numaraları her zaman çift hane ile biter ondan dolayı boş beleş soruların peşinde gezmeyin ayrıca cahillikte çağ atladınız yuh yani :

0|0
    0|0
    • Sivri zeka arkadaşım Nvi nin açılamasını bizde biliyoruz "Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası 11 rakamdan oluşmaktadır. Son iki rakam ise sağlama alanıdır. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaraları hiçbir bilgi içermeyen, matematiksel algoritma mantığı içerisinde üretilmiştir" biz şehir efsanasinin peşindeyiz senin aklının alamıycağını biz cebimize koyuyoruz okadar değersiz bilgilere orası yakışıyor

• yaa yaa şehir efsanesi peşinde koşuyormuş boş muhabbetlerin peşinde koş elini cebine cok atma sonra eline başka seyler gecer birde matematiksel algoritmaymış sen ne güzel şeyler biliyorsun öyle maşallah benim zeki adamım hayatında hiç algoritmayla uğraatın mı google amcadan aldıgın bilgileri burda satıyorsun seni ucuz pazarlamacı cahil :D

• Aleviyim ve çift.

0|1
    0|0
    • kardeşim bende Aleviyim ama bu o kısımla ilgili değil sonuçta mezhep değil din ayrımı yapılıyor mu yoksa gerçekten rastgele bir rakamsal dizimi onu merak ettim.

• Kardeşim yolumuz hak yoludur :) sevindim yoldaşım ! Bizim dedeler derdi bu dinciler bizi ayırtmak isterken çift haneli yaparmış.

• Tek olmaz son hanesi herkesin çiftir

0|1
    0|0
    • gayri müslimlari bekliyorum bakacağız

Yükleniyor...