Erkeklerin sanaldakı amacı ne?

gerçekler yorumlar bekliyorum. dürüst olun. çünkü ben bugune kadar sexdışında bir amac görmedim erkekte sanalda

0|0
4|42

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bence "erkek-bayan" olarak değerlendirmemek gerek. Kendi görüşümce bir insan gerçek yüzünü sanalda gösterir. Reelde yapamadıklarını burada yapar, reelde konuşamadıklarını burada söyler, reelde göremediklerini burada görmek ister. Erkeklerin değil de insanların genel olarak sanala gelmelerindeki amaç bence gerçek yüzünü göstermektir :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla tüm erkeklerin aklı fikri sekste başka bişey düşündükleri yok artık ruhuna işlemiş onların kolay kolay çıkarmaz lar akıllarından

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Gerçek hayattakinden pek farklı değil.

0|0
    0|0
  • Kafa dengi birini bulmaya çalışıyorum.. Sonrasını zaman gösterir..
    Ama kesinlikle amacım seks değil..
    Amacı seks olan kadınlara da denk geldim ama sohbeti kestim..

1|0
    0|0
  • Seks
    Sohbet
    Arkadaslik
    Sevgililik
    Kafa dagitma
    Can skintisi

Bunlar disinda pek bisey yok... Sahsen ben can skintisina taklyom sitede kimseyle seks muhabbetine girmedim. Her soruya gizlenmeden cevap veririm. Bir allahin kuluda gelsin burda benle seks muhabbetine girdi desin kafami keserim.

0|0
    0|0
  • Erkekler ya okey oynuyo ya dediğin gibi maalesef.
    Ama hatunlarda kaneviçe modelleri araştırmıyo yani

0|0
    0|0
  • Öncesinde güzel arkadaşlıklar edinmekti bir kaç dost edindikten sonra artık fotoğraf severlere yardım ediyorum onun dışında da goy goy

0|0
    0|0
  • seks aşk

0|0
    0|0
  • Ben hayatımın aşkını arıyorum

0|0
    0|0
  • Zaman gecirmek , seviyeli insanlarla karsilasirsam arkadaslikta kurarim

0|0
    0|0
  • Ben arkadaş arıyorum buluşup bir şeyler yapabileceğim doğru dürüst ama malesef kızlara güvenilmiyor en iyisi bile kolpacı o yüzden çoğu kişiyi takipten çıktım

0|0
    0|0
    • kızlar erkeklere güvenmedigi için öyle

• ben mesela konuştugum birileri oluyor en fazla iki gün konuşup sonra engelliyorm. neden? çünkü siz güvenilmez insanlarsnz. ve bu bir gerçek. keyfne yaşıyorsnz ve bencilsinz.

• Valla hemcinsleriniz bile diyor kızlar nankör ve güvenilmezdir diye fazla söze gerek yok

• 5 yıldır burdayım, gerçekten bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Demekki sana amaci seks olanlar gelmis.

0|0
    0|0
  • Yanlıs adamlarla takıldığın içindir. Bak bana mesela bir kaç kişiyle tanıstm burda çok iyi insanlar mesela. Çevremi genişletmeye yeni insanları tanımaya calısıyorm. Mis gibi insanlar var.

0|0
    0|0
  • Demek ki sen abazalars denk gelmissin benim amacım sohbet eğlenmek konuştuğum kızlar var hatta birisi var onun yeri çok ayrı hicbirisiylede o konulara girmiyoruz bile

0|0
    0|0
  • Vakit öldürmek

0|0
    0|0
  • makara benim ki baskasini bilemem... benide ilgilendirmez...

0|0
    0|0
  • şahsen benim hiç öyle bir amacım yok benim amacım sadece vakit geçirmek belki biraz eğlenmek veya yeni biri tanımak bir ihtimal sohbet etmek filan

0|0
    0|0
  • hep sapığı denk gelmiş demek ki

0|0
    0|0
  • aynennn amaaa kışiye gore degısırrrr

0|0
    0|0
  • eğlenmek

0|0
    0|0
  • Eğitim önemlidir bu okul da alınan değil aile de alınan eğitim ve burda ks de cinsel içerikli soru yeri var buraya üye olurken zaten bunu göze almalısin ki ben bakmiyorum çok saçmalıyor ordaki kısım

0|0
    0|0
  • bir amacım yok öylesine zaman öldürüyorum

0|0
    0|0
  • Eeee öyle ama yani başka ne olabilir, dürüst olmak lazım..

0|0
    0|0
  • muhabbet ediyoruz hoj oluyo seks de bekleyebilirim bu karsimdakinin ne bekledigiyle alakali

0|0
    0|0
  • Hangi açıdan sordun? Biriyle tanışmak isteyince mi?

0|0
    0|0
  • Seviyeli dogru bir sohbet

0|0
    0|0
  • Ben seks konuşmaya çalışan kızları engelliyorum. Sorun bende mi diğerlerinde mi? 😂

0|0
    0|0
  • Şahsen benim amacım sanal seks sohbetlerinde yeni arkadaşlıklar edinmek, rahatlamak ve azgınlığımı paylaşacak hatunlarla birlikte olabilmek.

0|0
    0|0
  • sanal veya gerçek ikiside aynı :)

0|0
    0|0
  • amacımız hoş sohbet paylaşım

0|0
    0|0
  • Ben burda sadece güzel seviyeli arkadaşlıklar peşindeyim insanlara yavşamaktan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo ben gordum issiz olanlar cani sıkilanlar var. Butun erkekler ayni degil nadirde olsa iyi niyetli olanlar var

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
  • Benim bir tanıdığım var hiçte oyle değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...