Polisler ile aranız nasıl?

Daha önce karakolluk oldunuz mu? Konu neydi? Polislerle aranız nasıl? Buyrun eleştirin bakalım neler çıkacak

Güncellemeler:
Güncel kalsın

0|0
19|29

En İyi Kız Görüşü

• Karakolluk olmadım polislerle konuşmuşlugum cok, hem babamın isinden dolayı hem polis komsularımızdan dolayı. En son emniyete gitmistim tartıstıgım biri yüzden aramiz iyi yani adam isi gücü bıraktı geyik yaptık 😃

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karakolluk olmadım ama kaza yaptık onun için gitmiştik sadece.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Olmadı ama bir kaç ay önce kapıya geldiler önemsiz bir meseleden dolayı çok önemli değil sanki cinayet işledik insana yalancı muamelesi yapıyorlar. Ukalalık etti çok sinir oldum.
    Yoksa genel olarak aramın bozuk olduğu yok.

0|2
    0|0
    • keyfinden kapına kadar gelmemiştir. Artık hangi kurum gidin araştırın dediyse git o kurumla kozunu paylaş. Bana da bazen git araştır diyor ben evde bulamadım diye cevap veriyorum temiz iş. Herkes kendi işini yapsın :)

• Yani neyse artık. Önemli değil. Hiç bir mesleğe önyargım yok.

• olmasın ilerde başına gelir utanırsın

• Cok iyidir

0|1
    0|0
  • Karakolun kadrolu misafiriydim.

0|2
    0|0
  • polis dedign şey iktidar kölesidir. bu her yerde böyledir. polis halkın yanında olmaz. devleti halktan korur aslnda. fakat beyin algılarını ögretilerle yanıltıkkları için halkın yanında sanarsnz

0|1
    0|0
    • polis seni de korur. Polis olmadığını düşün rahatça gezip, arabanı sağa sola bırakıp evinin içinde rahat uyuyabilir misin?

• betüş cüm benim bu yorumu yapmam normal. siyaset bilimi okudum. sistem nasıl döner iyibilirm

• @Betüş32 kız haklı. Ancak hükümet olan her yerde polis asker onun hizmetindedir. Yani özgürlükçü düşünce gerçek dünya ile bağdaşmıyor kısacası. State of liberty denen amerikada bile polis keklik gibi insan vuruyor ve idam serbest. Yani polis asker= hükümet

• On numara

0|3
    0|0
  • peder polis oldugu için ev karakol gibi zaten :D

0|1
    0|0
  • Bizim burda pek sevilmez ama aliskinim artik kontrol noktalari sagolsun shsh

0|1
    0|0
  • Allah polisimizi askerimizi korusun. Niye korkayim , aynı evde yaşadım 19 yil 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Polislerden korkuyorum

0|1
    0|0
  • ben 17 yaşımdayken polis bardan almıştı sonra karakoldan ailem almıştı o zaman korkudan titrediğim zamanlar şimdi ise aklıma gelince tebessüm edip anı olarak kalan yaşantılar

0|0
    0|0
  • barın camını kırmıştım aklajaskamjwnw

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorunum olmadı

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0
  • evden çok orda oluyorum , eve sadece uyumaya giderim. Bazen yatılı kaldığımda olur.

0|0
    0|0
  • Hic polislik bir isim olmadi en son pasaport icin gitmistim gayet sevecendiler

0|0
    0|0
  • Hayır polisleri çok severim haksız yere benimle tartışsa dahi işinin stresine verir susarın polislik bir olayım olmadı

0|0
    0|0
    • sağol senin gibiler pek kalmadı :)

• bu gece berat kandili dualarında bizi de unutma inşallah :)

• Kuran okuyup dua ettik yine ederim😊

• Nerde olduguna baglı mesela burdakiler mis ugrasları yok artislik yapıyolar orda burda boy gösteriyolar o kadar

0|1
    0|0
    • orası neresi? Polis her yerde çalışıyor. Bak burada da 3-5 polisle yine hizmet yürüyor. Çoğu polis doğuda olmasına rağmen. Ama sana göre yaşadığın yer Dubai diğer yerler texas :). Ben doğuda Diyarbakırda çalışırken Diyarbakırlıya göre de Diyarbakır paris hakkari şırnak cehennem :D

• Şile

• tatil yöresinde bırak polislerde tatil yapsın ne istiyorsun :)

• İlginç olan şeyde polisleri sevmiyoruz diyenler hırsızlık olsun, dövülsünler direk polisi arıyorlar. Madem ülkemizin polislerini sevmiyorsunuz onlarıda aramayın işinizi kendiniz halledin.

0|2
    0|0
    • olsun biz herkese hizmet ediyoruz. Sonuçta VERMEDİKLERİ vergilerle maaş alıyoruz

Erkekler Ne Diyor 28

• Gayet iyi, hatta öğrenciyken gidip muhabbet ettiğimde oldu. Hatta bir kere finale geç kalıyordum, sağolsun okula bıraktılar.

0|1
    0|0
    • daha ne yapsın bu polisler anlamıyorum ki

• Herşeyden önce insanlar. Nasıl insanın iyisi kötüsü de varsa , kötü kişilerle de karşılaşabiliyorsun. Bunu bir meslek grubuna yıkmak hoş değil. Bir şey olsa elimizden birşey gelmese ya polise ya askere gidilir.

• Babam polis, polislere laf edeni...

0|2
    0|0
  • Aykırı bir şey yapmadığım için polise hiç işim düşmedi. Polis arkadaşlarımda var. İyiside kötüsüde oluyordur illaki.

0|2
    0|0
  • İyidir

0|1
    0|0
  • Burda çoğu polis tanır beni. Genelde ayda 20 defa kadar ihbar ederim. Bir defa gerçekten işim düştüğünde umursamamışlardı. Onların ise bana 3 defa işi düştü bende onları umursamadım :D Bizim vergilerimizle çalıştıkları için vatandaşa iyi hizmet etmeleri lazım. Kimisi görevini pek umursamıyor kimiside abartıyor :D bir ayar tutturanı dek getirirsem alnından öpücem :D awefw

0|0
    0|0
  • severim polisleri çoğunluğu iyidir

0|1
    0|0
  • beni karakola götüremezsiniz memur bey. ortalığın anasını da zziksem dokunamazsınız. astsubay ailesine mensupum 😏

0|0
    0|0
    • Özellikle dokunurlar kank.
      Babam polis ki biliyorum

• ahahhah. çok enteresan fantazileri var :D

• bence sen inzibatı hiç düşünme pişman olursun. Albayı bilmem ama çok uzmanı assubayı inzibat götürdü de geri getirmedi bilirim :) Giden gelmiyor acep nedendir türküsü inzabat yüzünden çıkmıştır haberin ola :)

• Babam Polis. Karakolluk da oldum polisleri kafalayıp sohbet edip gülüp eğlenip serbest kaldım. Tayyip Erdoğan'ın eski evinin önünde ki kulübelerdeki terörle mücadele polisleri ile sabahlıyoruz. Yine yakın arkadaşlarımdan birisi polis. Tek sinirlendiğim nokta 45-50 yaşını geçen adamı devriyeye vermemeleri lazım. Oturtsunlar masada çalıştırsınlar. Üstüne bir de tüm polislere sporu zorunlu tutmaları lazım. Hırsız bir topukluyor polis arkadan nefes nefese..

0|0
    0|0
    • Ohoo senin daha çok ekmek yemen lazım boşver sen yorma kafanı böyle şeylere :D

• bak işte sende keko olduğunu ispatladın :D daha da cevap vermicem sana amelos

• Adamın bir amacı var hiç degilse. Adam bilerek yapti onlari polisi test etmek için. Sen yasalara aykirilik saniyorsan başta amele sensin demektir ;)

• geçen sene bu zamanlar jandarmaydım kanks polisler bizden korkardı hey gidi günler hey :D :D

0|0
    0|0
    • vay maşallah sanırsın karındeşen jack :D Senin gibiler genelde vurma abi diye yalvarıyor ama neyse hadi buradan ifşa etmiim seni :D

• haydaa nereye gittin daha karpuz keseceydik :) ilk başta gözün tutmaz sonra bağımlı olursun :D

• askerligim bitti geldim kanka karpuzu şimdide keseriz sıkıntı yapma ama sen o kesecegin karpuzuda çalarsın.. hiç gözüm tutmadı seni :D :D

• bir kac kere karakolluk oldum ama bitanesinı anlatiyim ben oda babamın arabayı kaçırdım diye babam beni polise şikayet ediyo. Beni çevirdiler gittik karakola sabaha kadar sohbet muhabbet ettik gayet aram iyidir😄

0|0
    0|0
  • eski polisler kalmadı artık babam polisti yeşil üniformaları vardı karakolda paso geyik dönerdi bir de çok korkardı millet polisten.

0|0
    0|0
    • eskidenmiş onlar

• olum mal mısın hanımevladı ne la? Bak terörist vuran polisi bile şu an ağır cezada yargılıyorlar neyin kafasını yaşıyorsun? Ben hem terörist vuracağım hem de hapislerde sürüneceğim. Çok da skmde kim kimi vuruyor ne oluyor benane.

• o da doğru haklısın

• Polisle aram iyi. Karakolluk olmadım. Fakat hükümetin askeriye ve polise karışmasına karşıyım.

0|1
    0|0
    • sende öyle diyon da hükümet hükmediyor işte. Adamlar kanun çıkartıp savcıyı hakimi bile sallıyorlar heheey

• Zaten tek kişi karşı çıkarsa bu işler yüremez ki Örgütlenmek lazım ama nerde bizde o sistem :)

• iyi hoj

Benim tipimden nur akıyor hiç durdurmadilar bile😬

0|0
    0|0
  • Polisleri sevmem.
    Hepsine de kafa tutarim (Trafik polisleri)

0|0
    0|0
    • Bana denk gelince kafa tutsana. Kafanı kırayım üstüne de en az beş bin tl para cezası yazayım sonra sen git o kafanı duvarlara vur bir daha kır :)

• senin T. C. kimlik numaran yeter keko. İşte cahillikte son nokta herşey arabaya yazılmıyor merak etme. Bir de kayıtsız araba sürmekten bir gece de nezarette kaldın mı temiz temiz oh hadi geçmiş olsun

• bir sorun yok rahat ol :)

• Sevmem.

0|0
    0|0
  • aram iyi
    karakola çok yolum düşüyor ne sorunum olursa çözüyorlar

0|0
    0|0
  • Hic emniyetle isim olmadi dadaffada

0|0
    0|0
    • sen gelme zaten :D

• Umarim Beyni yok kismini soylersin mertce

• adamda beyin yoksa ne yapcaz :D

• Peder Polis bense Subay.

Babamdan sebep severim

0|0
    0|0
  • aram iyi değil motor yüzünden sürekli giderim karakola ::D

0|1
    0|0
  • bomba gibi fetonun olankilerle değil

0|0
    0|0
  • emniyette duran memurlarla sorun çıkıyor. Ama dışardakilerle kanka gibiyiz

0|0
    0|0
  • Her gün trafik polislerinden kaçıyorum :D

0|0
    0|0
    • niye kaçıyon ki trafik polisi kovalamaz plakanı alır ceza evine gelir :D evde de yoksan hesabına haciz gelir rahat ol kaçma :D

• Hocam amerika mı burası dikenli kapan falan :DD

• amerika olsa vuruyorduk yavru kurt. Ama burada şuanlık dikenli kapan var idare et :)

• İyi kontrollerde biraz sohbet ediyoruz ama kendini padişah sananlarda yok değil ayar ediyorlar

0|0
    0|0
  • Polisleri sevmem.
    İşim olmaz benden uzak allaha yakin olsunlar ;)

0|0
    0|0
  • Polisten ilk dayagimi lise sona giderken yemistim. sacim çok uzunmus. şimdi kelim mk

0|0
    0|0
  • kötü :D

0|0
    0|0
  • Siradan polisleri takmam ben polis takmam aslinda rutbeleri ezik bana gore

0|0
    0|0
  • polisleri sevmem çok havalılar,
    aldığı maaş türkiye şartlarında normal olmasına rağmen onun bile havasını atıyorlar,
    birde her istediğimi yaparım havasında artist artist konuşuyorlar kız arkadaşıyla el ele gezen birisine kimlik soracak kadar ki, vermeyip gırtlağını sıkmışlığım var konuşma tarzı yüzünden,
    birde olaylara müdahalede bulunmuyorlar sokakta tutanak tutup saatlerce beklememek eve geç gitmemek için, vatandaş kendi derdini kendi çözüyor...
    sevilmiyorsunuz yani genel olarak, üniversiteden ev arkadaşım bile polis oldu o bile şimdi bir havalarda :)
    dipnot: iyi polisleri tenzih ederim

0|0
    0|0
    • sen bildiğin bkunu çıkardın çok içme dedim sana di mi :D

• ama sana akıl yaşta değil baştadır atasözünü kimse söylemedi mi 29 senedir boşa yaşamışsın çık mağaradan topluma karış :D

• seni hayallerinle başbaşa bırakıyorum küçüğüm :)

Yükleniyor...