Sizce böyle olur mu?

Benim babamla iliskim çok kötü. Ergenliğe girdiğinden beri hep kavga ediyoruz. Önceden bu normal derdim, çünkü bu dönemlede insan ailesiyle anlaşmazlıklar yasayabiliyor. Ama son 2-3 yıldır yaptıkları beni sinir ediyor. Önceki yaz kursa gitmek için onun akrabasının yaninda kaldım. Onu beni resmen aşağıladı, bende eve döndüm kursu biraktim. O beni değil onu savundu, hatta döndüğüm aksam telefonda konuşup, gülüsyorlardı. Annemde onun ve akrabalarinin yüzünden hasta oldu zaten. Daha sonra hasta oldu, sucu bana attı benim yüzümdenmis. Halbuki sebeb başka. Daha sonra evde bize yapmaya başladı. Baskasi yüzünden bana el kaldırdı. Önceden de dövdüğü oluyordu zaten. Ben artik biktim. Tamam her ihtiyacım karsilandi, ne istersem yapildi ama bunlarin bir saatten sonra anlamsız kaliyor. Bende ilerde bunlari yaşamaktan korkuyorum, ya ilerde böyle cocuklarimla böyle şeyler yasarsam diye. Hatta bu yüzden evlenememeyi, çocuk sahibi olmamayi düşünüyorum. Sizce böyle olur mu?

Güncellemeler:
Hasta olan babam arkadaşlar annem değil onu eksik yazmisim.
Annemle aram çok iyi onu çok seviyorum.❤o olm asa ne yapardım bilemiyorum. Onunla ilgili değil yazdiklarim.

0|1
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalama canım sen ailene bisey yapmamssnki onlar seni uzmus ayrica yetistrirsen ilgilenirsen niye bole olsunki canım

0|0
    0|0
    • Öyle olur diye çok korkuyorum.😞ayrica hastaliginin sucunu atan annem değil babam , onu eksik yazmisim.

• Rica ederim, asıl ben cevabın için teşekkür ederim.

• Rica ederim dedigim. gibi herzaman sikma canini ok bul beni nezaman isterrsen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...