Erkekler için kadınlara yalan söylemekten daha doğal bişey yok?

nerden biliyoruz bunu peki? sadece kendi deneyimlermzden degl tabi ki sosyal çerçevede erkek kadın ilişkilerini az buçuk incelerseniz bu gerçeğe varıyorsnz.

Güncellemeler:
...
...,

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Konuyla alakalı En güzel Yorum Cem Abi den...

https://www.youtube.com/watch?v=81zxTuF3e7c

0|2
    0|0
  • Kadının tribinden kaçmak için erkekler her zaman yalan söyler çok doğru bence. Etrafımda ki evli arkadaşlarım hep böyle. Bekar olanlar için hiçbir yorum yapmayacağım ikili ilişkilerin afedersin or. pu olduğu zamanlardayız 1200 tane çıktığı oluyor insanın kimse kimseyi takmıyor o yüzden evli olanlardan örnek verdim.

0|0
    0|0
  • ben yalan söylemem

0|0
    0|0
  • bence kadınlar erkeklerden daha rahat yalan söylüyorlar, daha deneyimliler

0|0
    0|0
  • Hep erkeklerin yalancıoldugunu düşünme sizdeki inat dağda yok bosbos şeyler yüzünden yalan soylememize sebep oluyorsunuz

0|0
    0|0
    • işte bu da genel bahaneniz: sizin yüzünüzden yalan söylüyoruz.

• Ya sen hayatında hiç yalan soylemedinmi? Bizdeki sabırin 10 da1 i sizde yok yalan bu yüzden söylüyoruz çünkü herşeye alınıp hemen ayrılma moduna giriyorsunuz biraz delikanlı olup neden böyle birşey yaptın demiyorsunuz

• bilgi için teşekkürler bundan sonra daha dikkatli oluruz ;)

0|0
    0|0
  • Duymak istediklerini çoğu zaman maalesef bizim için yalandan ibaret

0|0
    0|0
  • Peki kadınlar kadar inandırıcı yalan soyleyemedimizi biliyormusun

0|0
    0|0
    • ama inatla yalan söylemeye devam ediyorsnz. çünkü sizin için kadına söylenen yalan doğaldır.

• tamam sana göre yanlış olsn. bana göre doğru

• Hala anlamiyorsun sana göre bana göre diye birşey yok olamaz tamam yalan söylenir ama bunu kız erkek ayrımı yapamazsın

• Evet.

0|0
    0|0
  • he he ne yapıyorsa erkekler yapıyor kızlar zaten cok namuslu duruyorlar ya bızız namusuz

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha kurnaz ve yalanları yakalanmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadın erkeği yok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...