İnsanlara asıl değer katacak onları geliştirecek başlıklara olan ilgisizlik?

ülke olarak gitgide geriye gittiğimzi düşünüyorum istatistiklerde, iktisatda, kişi başına düşen milli gerlirde hepsi bunu destekliyor, paranın değeri epeyce düşmekte. İnsanlarımız ise halen kafaya takmadan amaaan salla ne olucak diye yaşamına devam ediyor.. Neyse asıl konuya gelelim burada bir çok konuda başlıklar açılıyor mesela eğitim. kültür sanat, toplum ve sosyal ilişkiler, kişilik ve karakter bu başlıklara olan ilginin azlığı buranın ne denli kaliteli bir yer olduğuna dair ciddi şüphelre düşmekteyim. Mesela bir cinsel yaşam konusu olsun herkes oraya damlıyor tecrübesi olmayan olan herkes oraya yazıyor tamam Türkiye cinselliğin Afrikası ama bu kadar da düşükün olunmaz be abi. Sadece cinsel yaşam değil flört, tanışma buralarda aynı durumda. Sitenin çoğunluğunu gençlerin oluşturduğunu düşünürsek çok vahim bir durum söz konusu. Açıklık getimek gerekirse arkadaşlar ilk saydığım konulara ilgimizi biraz daha yoğunlaşalım bizleri daha kültürlü daha aklı selim faydalı bir insan yapacak asıl konular onlar bütün konuların dozajını ayarlayalım.. Gerçekten burda sizlere güvenerek karar veren insanlar var duyarlı olun lütfen.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya açıklamayı okumadım ama tubitak iyice boşa sarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...