Hoşlanmak ayıp mı?

Üniversitede sevdim ve adım kaşara çıktı. Suç bende mi? Hor görüyorlar.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kişiyi sevmek neden ayıp olsun her gün farklı birisiyle gezene kaşar denir...

0|0
    0|0
    • tamam işte birisindne hoşlandım diye garip baktılar

• Annenin babaınn seni oraya okuman için iyi bir yere gelebilmen için gönderdiğini düşün... herşeyin zamanı var vakti saati gelince iyi bir kısmetin çıkacaktır mutlaka sen yeterki temiz kalmaya gayret göster...

• başka okul en iiyisi herkes garip garip bakıyor namussuz damgası yedim bile

En İyi Kız Görüşü

• o nasıl oluyor öyle? üniversitede çoğu kişi çıkıyor ve bu anormal karşılanmaz.. ki zaten birini sevmekte gayet normal birşey... sen nerde yaşıyonki?

0|0
    0|0
    • İstanbul. hoşlandım dedim yani ne var bunda bilmiyorum insanllar utanıyo

• @Lermaniac96 ya kusura bakma ama İstanbul'da olduğuna inanasım gelmiyor çünkü İstanbul bu her türlü insan mevcut geneli rahatlar sen baya küçük bir yerde yaşıyor gibisin

• Cidden bak k kadar saçma ki kızlar erkekler saçlarıyla oynuyo beni görünce sinir oluyorumm iğrenç bir durum

Erkekler Ne Diyor 4

• Arının çiçeği sevdiği gibi sevdiyseniz Nobel ödülü beklemeyin yani.

0|0
    0|0
    • hayır birisini sevdim diye tüm okul şokta utanıyolar

• nefret ediyolar ayrıca

• Makara yapmak için malzeme arıyorlardır ve sanırım bulmuşlar da. siz bakmayın boşverin. aşkı yatakta bulanların yorumlarına aldanıpta üzülmeyin.

• Belli ki diğer kızların canını yakmışsın o cocukla çıkarak başka kızların hayallerini yıkmışsın :) işte bunlar hep kızlar arası kıskançlık

0|0
    0|0
    • çocukla çıkmadm sadece sevdiğimi belli ettm

• Ozaman ya çocuk yaydı bunu ya da söylediğin kız arkadaşların kişileri doğru seç :)

• yaaa brıak sen sallama kaşar olmak gayet güzel bir şey. sallama sen o salakları.

0|0
    0|0
    • bir çocuk sevdm diye herkes nefret ediyo

• bizim ünide öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama onların yediği haltları biliyorum ben. bu sırrı verdiğim arkadaşım mesela hem sevgilisiyle takılıyo hem de onu seven arkadaşıyla takılıyo

• bence sen küçük bir ilçede 2 yıllık okuyorsun.

• yok artıkkk o nasıl düşünce?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...