Benden 7 yaş küçük biri?

benden 7 yaş küçük ve benle ilgilenen biri var. fakat karakteri gercekten son derece olgun ve çekici biri yine de yaş sorun bence. siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
...
...,

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• tecrübe et boşver yaş farkını.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşin yaşında be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok ciddiyim garipseme çocuğun seks hayatını sorgula eğer genç bayanlardan hoşlanıyorsa ilişki yürümze. Cinsellik bir ilişkinin yürümesi için çok önemli. Eğer cinsellik onun için 2. planda falan ise sıkıntı olmayabilir. seks tarzında tenn lerden falan hoşlanıyorsa ilerde büyük sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

İlişkilerde erkek yaşlı kadın genç olursa pek sorun olmuyor ama kadın yaşlı erkek genç olursa pek çok sorun çıkıyor... Yürümüyor ilişki...

0|0
    0|0
  • Büyük zorun

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olursa sorun yok. Bu toplumun ikiyüzlülüğü diye yazmış bir arkadaşım. Şimdi için söylemiyorum. Çocuk doğurma ve ilerleyen yaşlarda çocuktan sonra bayanlarda cinsel isteksizlik oluyor. Kadınlar 45-50 den sonra menapoza giriyor , erkek38 yaşında ne yapsın? Gözünü dışarımı çevirsin. Anlıyorum aşk herşeyin üstünde ama aşkın ömrüde 3 yıl.

0|0
    0|0
  • Bayan 2 3 yaş büyük olursa sorun olmaz da 7 yaş fark bayan için fazla ama erkek de 10 15 yaşa kadar çıkabiliyor

0|0
    0|0
    • evet o da çok saçma ataerkil toplumun iki yüzlüüğü

• Aynen toplumumuz genelde ataerkil bakar tüm olaylara ama şöylede bir gerçek var erkekler bu duruma şiddetle karşı çıksalarda kendileri aynı duruma düştüklerinde hemen kabul ederler ilişki yaşamak için

• 6 yaş büyük biriyle çıkmıştım. bir sorun olmadı.

0|0
    0|0
  • Yaşlar kaç...

0|0
    0|0
  • Yaklaşma şekline bağlı.

0|0
    0|0
  • tecrübe edilmiş deneyimleri tekrar tekrar tecrübe etmeye gerek yok ama bu durum değişkenlik gösterebilir. bence kendini çokta kaptırmadan deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • bu ilişkinin seyri nasıl olacak? kafanda çizdiğin ne?

0|0
    0|0
  • Kafa yaşları uygunsa gerisi mühim değildir

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi ilerde elimde büyüdün dersin

0|0
    0|0
  • Olmasi zor biraz

0|0
    0|0
  • Bende senle ilgilenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Önemli olan gönüller.

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı yoktur

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler kendinden büyük kadınlarla olmayı isterler. Ama şunu soleyim bu ilişki olursa cinsellikle olacaktır. çocuk şimdiden hayalini kuruyodur. bir de burdan mi gerçekte mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaslar kac?

0|0
    0|0
  • senin fikrin tabiki ama benden küçük birini istemezdim ben şahsen

0|0
    0|0
  • Erkeğin 7 yaş küçük olması sorun bence

0|0
    0|0
  • Nereye kadar olgun olabilir ki senden daha fazla? Sen daha olgunsundur bu yuzden olmaz bence

0|0
    0|0
  • 7 yas fazla. istersen yemeği gör tani

0|0
    0|0
  • sübyancılığın luzumu yok

0|0
    0|0
  • Simdi soryn cikamyabilir ama benim fikrim ilerde problem olabilir. Kendinizi kaptirmayin bence :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...