Arkadaşlar geçenlerde anneannemgile gittim. orda benim işime yaraycak bir krem vardı çok az bişey KREMDEN eve getirdim?

ama anneanneme sormadım sorsam da bir şey demezdi götür derdi. haram olur mu çook merak ediyorum?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sormadan almak doğru bir şey değil. Ama sonuçta anneannen o kadar kasma bir daha ki gidişinde söylersin.

1|0
    0|0
    • hani haram olabilir ya
      bugün berat kandili dua etmek istiyorum dualarım kabul olur mu

• Duaların kabul olup olmayacağını yalnızca yaradan bilir. Kalpten isteyerek dua etmeyi unutma..

En İyi Kız Görüşü

• Evet tabiki sonuçta izinsiz almışsın bence geri götur hiçbir şey olmamış gibi izin isteyip al

0|0
    0|0
    • pki peki etiğim dualar kabul olur mu hani haram kullanınca dua kabul olmaz diyolar ya

• Yok öyle bir şey et duanı, yap ibadetini kabul olup olmayacağını allah bilir sen yap

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur
    İlk gördüğün rastladığın zaman
    Ben biraz krem almıştım sizden haberin olsun dersin

0|0
    0|0
    • pki peki etiğim dualar kabul olur mu hani haram kullanınca dua kabul olmaz diyolar ya

• Olur olur
      Haram şeylerin de kademeleri var

• annemgil ne kızzzzz

0|0
    0|0
    • anneannem :D

• bence söyleme küçükken kız arkadaşım ile annemin bir kremini farklı amaçlarda kullandık ne oldu bu kreme dediğin de söyledim ağzıma etti

• bişey olmaz ne haram lokmalar ne haram paralar geçti buu bogazdan jsjsj

1|0
    0|0
  • yok olmuyo

0|0
    0|0
    • pki peki etiğim dualar kabul olur mu hani haram kullanınca dua kabul olmaz diyolar y

• sana diyorum ki haram olmuyor

• peki inşallah olmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...