Türkiye devleti neden Türk dışında nerede arap kürt varsa bakıyor besliyor? Devlet Türklerin devleti mi sizce?

Sanki bu ülkede bir k*rtler yoksul büyüyormuş gibi sürekli k*rtleri acındırıyorlar. Zaten hiç Trakyada sel alan tarlalar manisa da balıkesirde fakir yok. Karadenizde zaten herkesin babasının holdingi var. Türkler düğün yapmaya para bulamazken k*rtler düğünlerde kilo kilo altın dağıtıyor. Bu devletin Türklerle bir zoru mu var? Aman k*rtler ayaklanmasın aman k*rtler ayrılmasın diye bunlara yapılmayan yardım verilmeyen taviz vermedi. Çocuklarının bez parasını belediye veriyor batmanın yarısını devlet besliyor.

Güncellemeler:
25-29 yaşlarındaki gizli kullanıcı bir picin oğlu cevap verip engellemiş.
18-24 yaş aralığındaki bir köpeğin dölü cevap verip engellemiş onun burdan anasını seveyim.

1|3
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Aa öyle deme çünkü onlar ezilen halk. Onlari herkes dışlıyor çok ayip. Bir çoğu kacakcilik yaparken zengin olmalari cok da sasirilasi bir durum degil sanirim.

0|1
    0|0
    • Bazen bu çağ'da Türk olduğuma lanet etmiyor değilim.

• Dayak yedigimizi soylemedim. Zaten Ulkuculer de onlarin eylem yapmalarina izin vermiyor. Ama biz ne yapsak suclu duruma dusuyoruz. Insanlar yanlis biliyor yanlis anliyor. Goz altina alinan bizler oluyoruz.

• Bu devlet Türklerin devleti değil. Bunu sakın unutma. Devlet kürtlerin arapların devleti. Bunun için daima önceliğin devlet değil, ailen ve kendi geleceğin olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• anayasal sorunlar ve anayasadaki sosyal devletin dejenere uygulanisinin sonuclari... devletin yurutmesine gelen partilerin hem iktisadi hemde politik rant ugruna pragmatik uygulamanin sonuclari bunlar... o kilo kilo altinlari takan hala feodal yapilarini devam ettiren ki bunu devlet eliyle yaptilar bu asiretlerden oy toplayan partiler hukukun ve demokrasinin arkasindan dolanip.. kic yalama olan bir duzenden.. burokasinin hukukla degil benim yuksek yerlerde tanidiklarim varlarla sonuclanan mevzular... turk olmak anadoluda yetim olmak.. oksuz olmak zaten ilk selcuklu akincisinin atinin nali degdiginden bu yana... bununda sebebi hep devletin yonetimidir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu ülkede bir tek Türkler sevilmez.
    değer görmek için nankör olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Din gardaşısınız o yüzden..

2|3
    0|0
    • Küfür eder gibi cevap veriyorsun abi az daha din kardeşliğine sövecektim. Aslında sanırım sövdüm de...

• :) :) Sövdürenler utansın ne diyeyim.

• Sorma kardeş bende fıttırdım artık ama son operasyonlar iyi oldu, jöh pöh e katılım yapacaktım lisans mezunu olmak gerekiyormuş

0|1
    0|0
    • uzman çavuş olursan jöhe katılabilirsin ama tavsiye etmiyorum. Türkleri yalnızca asker olarak kullanan kürtleri besleyen bu devlet için savaşmaya değmez. Okulunu oku meslek sahibi ol.

• Benim anam babam evlatsızda yaşar ancak vatansız yaşayamaz.
      Ölmekten korkamayız Azraili seven tek Milletiz.

• Ölmekten hiçbir Türk korkmaz ama uğruna ölünecek bir şey kalmadı artık.

• Türkiyede azınlık Türklerdir. Baktığın zaman herkezin kökeni değişik zaten. Anlamadım birleşmiş devletler gibiyiz. O yüzden dediğine katılmıyorum bro. Karadenizlisine rum asıllı, karslı ardahanlısına azeri, diyarbakır batmanlısına kürt siirtlisi hataylısına arap, izmirlisine yunan, mardinli ye urfalıya yahud falan biliyon durumları :)

0|0
    0|0
    • 27 yaşına gelmişsin bir halt öğrenememişsin abi kusura bakma ama... Daha Azerinin Türk olduğunu bilmiyorsun ayrıca Kars Karapapak Türk'üdür Azeriler daha çok ığdırda yaşarlar.

• @Lakayıt eyw. kardeşim ben soruyu soranın safgısız biri olduğuna inanmıyorum ama fazla milliyetçiler tarafından ırkçılığa yönlendirildiğine inanıyorum.

• Bakıyor zaten İstanbuldayım evlenmek istesem düğünümü karşılıyor çocuk olunca çocuk bezi falan filan karşılıyor. Gerçekten gelirin yoksa gelip tespit edip yardımını yapıyor, iş buluyor, muhtaç isen vergilerinin bir bölümünü siliyor. Ama insanlar pek çok şeyden habersiz olduğundan körü körüne devlet bize bakmıyor diyor. Bunları git belediyede anlat uygun bir dille bak nasıl yardımlar yapıyorlar :) Bu arada benim yaşadığım 2 semt var bu söylediklerim oralarda yaşanıyor ve belediye başkanları kürt. Ben kürt değilim faz kökenli Kendini Türk gören bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşımı eski ülkü ocağı okul başkanıyım.

• Devletin en çok Türklere değer vermesi lazımken, Araplar, kürtler ve Yahudiler önemseniyor. Türklerde de suç var. Nerede kürtlere ve Araplara taviz veren dinci veya komünist gruplar varsa biz Türkler hep o grupları, partileri besleyip başımıza getirdik. Adanan Menderes, Deniz Gezmiş, Turgut Özal, Rte vb... Atatürkçülük ve milliyetçilik kimliğimize sahip çıkamadık.

0|0
    0|0
  • Kürtlere tek tepkim var pkk'ya destek veriyorlar destek vermeyenlerde PKK'nın doğuda büyümesine izin veriyorlar. Lazlar öyle değil bak geçen 750 kişilik köylü ormanlara çıktı terörist arıyor ben hep diyorum Karadenizi Doğuya taşıyın terörist kalmaz...

0|1
    0|0
    • Senin dediğin bölge giresundur. Giresun çepni Türk'üdür laz değil. Senin laz dediklerin artvin ve rizede yaşar.

• farketmez kardeşim bende trabzonlu çepnilerdenim aynı olay rizede trabzonda olsa yine giresundakı gibi teröristlere karşı halk kendi imkanlarıyla çatışırdı geçmişte maçka da olduğu gibi lazlık meselesi bir kültürdür

• 0|0
    0|0
    • Bana neden geliyor anadolu zombileri değil mi bu adama ırkçılık yaptı diye küfür eden?

• Gerçekleri anlatıyor. Diye attım laf sokmak için değil. Bir bölümünde ben türk'ün oğlu yani dışlanan diyor ne kadar doğru diyor

• Türk düşmanlıgı yapan bir hukumetten ne bekliyosunki , secim zamanı milliyetçi ondan sonra ümmetçi olurlar sanki o ümmetin temeli Türk halkı degil

0|0
    0|0
  • Devleti baban mı kurdu

0|1
    0|0
  • ayrımcılığın hertürlüsüne karşıyım beslesin sorun yokta ayrım yapılmasın...

0|0
    0|0
  • Bide kyk genelde kürt çocuklarına burs veriyor devlete bagliliklari artsin diye

0|0
    0|0
    • Ne zamandir kykda sira bekliyorum. Torpil dondugunden giremiyorum. Adeletin terazisindeki bu pislikler derhal temizlenmeli

• Haddi hadi isine git bölücü o. c

• Beyinsiz olduğun için ananın pok kokulu a mına atıldın.

• MALSIN. Ne alakası var ülkenin karışmaması için çaba veriliyor. Beyninizle hareket edin götünüzle değil. Bak yazıyorum buraya sen o kafayı taşıdığın için hayatın boyunca başarısız gezineceksin.

0|0
    0|0
  • en cok arap kurt avrupa da fransa da sadece 6 milyon arap var

0|0
    0|0
  • bin yıl önce Kürtler vardı burda sen moğollardan kaçıp geldin

0|0
    0|0
    • He ak salağı he. Moğol ordusunun +/3 Türk ddeğildi zaten. Timuçine Cengiz Han adını da onu çok seven Türkler değildi zaten. Cengiz Hanın sağ kolu olan subutayda Türk değildi zaten. ak cahil k*rdü seni

• Elektirik bedava su bedava hainlikde üstlerine yok bide bide müslümanlar hiç sorma

0|0
    0|0
  • Senin gibi irkci zihniyetler yuzunden millet ayaklaniyo. Herkes kardesce yasiyo zaten. bir kac serefsiz yuzunden butun kurtleri karalayamazsin. Lazlardada serefsiz vatan haini cikmiyormu. Adam ol biraz

0|1
    0|0
Yükleniyor...