Cübbeli Ahmet Hoca, Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş bu gece birleşse?

Bütün müslümanlarla birlikte kalpten dua etseler, ettirseler, Suriye'deki savaşı durdurup, Işid'i yok edemezler mi?

Popüler oldukları gibi hitap ettikleri azımsanmayacak bir kitle var. Show yapmayı bırakıp, güçlerini birleştirip 2-3 milyon kişiyle birlikte bu kandil gecesi sabaha kadar kalpten dua etseler savaş durmaz mı?

1|1
17|20

En İyi Kız Görüşü

• 1 gecede show yapıp bilmem kaç milyon para alan adamlar mi kalpten dua edecek, ettirecek? Komik. Savaş falan bitmez, bir araya gelseler en fazla oğullarına birer gemicik daha alırlar..
    Üstelik onlar önderlik etmese de dünya yüzünde bunun için dua edecek, eden milyonlarca insan zaten var. Shoe yapan 3 adam Tanrı nazarında da popüler değiller, değil mi?

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hocalara gerek yok..

Kişiler savaşı görmezden gelmeyi bırakıp her fırsatta bitmesi için gönülden dualar etse bile yeter.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 😂😂😂😂 çok güldüm yaa 😂
    Fiili dua yoksa manevi dua ne işe yarar?
    Siz masadaki suyu almak için ayağa mı kalkarsınız yoksa dua edip ayağınıza mı istersiniz?

Oraya cihat etmeye gitmeyip dua etmek de böyle bir mantık işte.

0|1
    0|0
    • Doğru olan savaşmak ise bir İslam ordusu kursunlar.

• O zaman dua etmekten başka çare yok gibi görünüyor 😊

• Türkmen dağındaki gönüllü abilerimiz esas cihatı yaparken bizim duamız kabul olur İnşallah :))

• O değil de ben Cübbeli yi dinlerim😊

0|1
    0|0
  • dünyayı ters bile çevirirler :P :D

0|1
    0|0
  • Ben nihat hatipoğlunu izlicem bu gece her yıl ki gibi hep hayrandım adama bu yıl da yüzyüze görme şansım oldu canım ya çok tatlıydı 😊

0|1
    0|0
    • Sünnet düğününde okumak için 10.000 Dolar istiyormuş. Çok tatlı :)

• Oruçlu olduğunu belirtmen de ayrı bir konu zaten. Nihat Hatipoğlu'nu çok izlediğin anlaşılıyor. Hayırlı kandiller :D

• Onlar en azından dua ediyor buradaki kendini ne yaptığını neden yaşadığını bile bilmeyen insanlar onlara hakaret ediyor yok Otel yaptırmış yok bilmem ne yapmış kime ne o kadar şarkıcı var bir sürü para kazanan bir b. k yapmadan sabaha kadar çalışıp kitap yazıp para kazanıyorlar din Tüccarıymis ne çirkin sözler Hz ömer in dediği gibi beni biri kandiracaksa ALLAH için kandirsin ben zararlı çıkmam

1|1
    0|0
    • Ortada bir hakaret yok :)
      Hz. Ömer'in isminin geçtiği bir yazıda biraz daha sakin ol ve küfürlü konuşma bence.

• Bak güzel kardeşim herkes tarafini kendi seçer ben tarafimi seçtim tabiki savunacagim sevdiklerimi özellikle cübbeli hoca gibi bir insanı buraya yazıp insanların geçtiği dalgalar a sebep olmak ve onlara katılmak sana hiç bir şey kazandirmaz ALLAH için biraz el insaf diyorum neyse uzatmayalim dediğim gibi herkes kendi tarafını kendi seçer ağzımdan köpükte çıksa canım bogazimdan da çıksa ben bu taraftayim

• İstediğin tarafta olabilirsin ama derdini anlatırken biraz sakin olmalısın. Sevdiğin kişi yüzünden başka insanları kırmaya gerek yok. Sevgiyle :)

• ya biliyor musun o mesele allaha kalmış kulun görevi dua etmek sadece gerisi allahın bileceği

0|2
    0|0
  • Adnan hocam nerede? Aşkım hocam? Elhamdülillah. 😒

0|1
    0|0
  • 😃😃😃 Hey Allahım, onlarda sizin benim gibi Allah'ın yarattığı bir kul sonuçta kimin duasinin kabul olacağını ' O' bilir. Allah ülkeme ve tüm dünyaya barış göndersin. Amin.

0|2
    0|0
  • Cübbeli tek geçer.

0|1
    0|0
  • siyasi işlere bulaşmamayı yeğliolar sanırım...

0|1
    0|0
  • Lan bunların kendilerine hayrı yok. Anca din tüccarlığı yapıp, paraları cebe indirsinler.
    Ki zaten duayla falan olacak iş değil bu.
    Hiçbir şey yapmadan, oturduğun yerde dua etmenin kimseye faydası yok. Olamaz da...

0|1
    0|0
    • Duanın gücünü küçümsüyor musun?

• Ya cübbelinin 4444 defa okumamızı istediği bir dua var aslında ama :s
      Çok zor be asddjsj
      Adam yanmayan kefen bile yaptı, mantıklı düşününce aslında cübbeli ahmetcik bu işi halleder.
      Evet evet sözlerimi geri alıyorum. Hocam zaten bir defa "himmet ya gavs" diyerek uçağın düşüşünü bile önlemiş.

Yukarıda söylediklerim için özür dilerim, hemen gidip tövbe almam lazım huzurunda =/

• Durur bence. Hatta Selena'yı cagirsinlar, is kokten hallolur.

0|1
    0|0
  • Onların dualarina mi kaldı is. Allah popüler insanların mi duasını kabul ediyor.

0|1
    0|0
  • tuvalet taşını konuşturma peşinde onlar asdf 😀

0|1
    0|0
  • Bunlar power rencir değiller olayı çok yanlış anlamışsın :)

0|1
    0|0
  • İlginç adamlar eğitimini almış hem ibadet hem ticaret nedense bu ülkede böyle insanlar oldum olası eleştiriliyor neden acaba bir Ağaoğlu bir Koç, doğan Bukadar eleştirilmiyor

0|1
    0|0
    • Bir eleştiri yapmıyorum şu an. İnsanlık adına dua istiyorum. Çok mu?

• Size de :)

• Teşekkürler ☺️

Erkekler Ne Diyor 19

• Cübbelinin duası kabul olur mu ki...

http://i.hizliresim.com/z4ENMD.jpg

0|1
    0|0
  • İşin ilginci tüm. Hocalar özel nefret alanımdalar bizim cami hocası dua etse daha çok saygı duyarım...

0|1
    0|0
  • Nihat Hatipoğlu tek olsada da olur. <3

0|1
    0|0
  • Yine parayı kaldırırlar. Sonra derler ki dini para için kullananlar en kafir kişilerdir. Yatacak yerleri yok derler. Sonra nasihat çekerler fakirlere yardım edin, yiyeceğinizi paylaşım sonra derler ki biz peygamber efendimiz gibi yaşamak istiyoruz derler otellerden dışarı çıkmazlar. Trilyon sahibi oldular be. Soruna gelince kesin durur dua etseler zaten dünya bunların elinde töbe töbe :)

0|1
    0|0
  • voltron voltron voltron

1|1
    0|0
  • Tüm cemaatler tarikqtlar hocalar şahıslar Allahı peygamberleri cennet cehennemi ahireti anlatıyor ama gelelim dedikleri ile yaptıkları uyumlu mu hayır değil tek bir sözle hepsine gülüyorum 😊😊😊
    Hepsi de şu hadisi söyler ama kendileri yapmaz
    Mümin mümini sevmedikce iman etmiş olamaz
    Ama hiç biri birbirini sevmez birlik olmaz
    Eee hani iman nerde kaldı 😀😀😀
    Allah hepimizi ıslah etsin
    Hayırlı kandiller

0|1
    0|0
  • Okudukları ilmi, irfanı, kitabı, inandıkları dini, yalvardıkları Allah' ı paraya değişenler için tuvalete gidip işemem bile.

0|1
    0|0
  • Tutmaz

0|1
    0|0
  • Durmaz samimi olmayan bir dua sonuçta. Ama belki bir yetimin şehit çocuğunun duası milyonlarca insanın duasinin önüne geçip kabul olur bilemeyiz.

0|1
    0|0
  • tılsım şart... o olmadan olmuyor batman supermen ve demiradamda birlesmis gumus kaykayli enterdragonu yenmek istemisti abicim o tılsım olmadan olmuyormus bizzat gordum ordan biliyom ama belki tilsim yerine badem koyarlarsa olabilir subyanci hocalarimiz sey pardon mumin dicektim el ele verip arayada badem koyarlarsa durdurmasalarda bir nebze olsun indiregandi yapabilirler dusuncesindeyim

0|1
    0|0
  • var ya orada kaos olur millet kopar ne yapacaklarını şaşırır milletin kafalarının içindeki beyinleri kısa devre yapar

0|1
    0|0
  • Sezonluk işçiler bizim ömür boyu kazandıgımızı bir sezonda kazanıyor neredeyse...
    Din konusuna girmek istemem ama ekonominin nabzı bu 3 isimde atardı artık...

0|1
    0|0
  • Totalde 2 milyon gibi bir ücrete hallederler diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Cubbeli bir adouken ile Israili fetheder tovbe ya :D

0|1
    0|0
  • Şirke batmış bir toplumun ettiği dua kabul olmaz. O yüzden boşa

0|1
    0|0
  • Cübbeli denilen o şaklabanı hocadan mı sayıyorsun?

0|1
    0|0
  • Surekli dualar ediliyor duracagi varsa durur yoksa durmaz dua duadir boz gene ederiz

0|1
    0|0
  • Savaşlar dua ile başlamıyor ki dua ile bitsin.

0|1
    0|0
    • Sıkıntılar dua ile mi başlıyor?

• Neden olmasın.. Bence savaşın tırmanması için dua eden kesim çok daha fazladır.. Dua etmekten yapılabilecek daha etken , faydalı şeyler var mesela.. Madem müslüman bir ülkeyiz.. Madem yalan büyük bir günah ve müslüman iken asla yapılmayacak birşey.. Çıkıp hükümetin ve Tsk'nın yalan haberlerine savaşa yönelik yalan haberlerine bir müslüman olarak tepki gösterecek.. Sonra isteyen istediği kadar dua etsin.. Niyetine kurban.. Ama o dua eden insanların kendi türbesi olan süleyman şah türbesine gerektiğinde 3 adam yollar iki üç füze atarız problem değil tiplere verdiği gönülle o duların vasfı kalmaz..

Barış diyen akademisyenler toplanıp ceza evine atılıyor.. Bilim insanlarından medet umacağımız onlara en çok ihtiyacımız olan bu dönemde din adamlarına sığınıyoruz yine.. Herşeyi hak ediyoruz ve bizi bekleyen sona hızla gidiyoruz..

• Ne kadar para kazanacaklarına bağlı!

0|1
    0|0
Yükleniyor...