Fark ettimde burada çoğu depresyonda, intiharı konuşuyor, hep kendine üzülen insanlar ile dolu. Dert anlatmak başka, derde çare aramak başka. Çoğu derdini anlatıp sanki derman aramıyormuş gibi konuşuyor. Kızlarölüyorum. com mu olmalı sitenin ismi acaba? Noluyoruz yahu?

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• genel olarak baktığımız'da öyle bir kıvam var evet. kendini öyle hissednler, öyle görenler veya canına tak etmiş artık yalnızlıktan sıkılmış sevgili arayanlar. aşk acısı çekenler. garip garip şeyler işte. tek sağlıklı benim herhalde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Aynen. Akilli adamin bu sitede ne isi var zaten:)

1|0
    0|0
  • Yarisi dertlilerden olusuyo yarisida dertsiz olup zaman gecirmek isteyenlerden

1|0
    0|0
  • Onların yüzünden bizde çilekeş olduk

1|0
    0|0
  • Dışarda ne kadar işe yaramaz baltaya sap olamamis insan varsa burda işte

1|0
    0|0
  • Bazi donemler gelip gecer, baki olan yasamdir.

1|0
    0|0
  • Koy göтüne harman gitsin
    bir kere yasiyoz
    Depresyon kim

1|0
    0|0
  • Bencede öyle olmalı :) abazalarsoruyor. com da olabilir sjsjjajaj

1|0
    0|0
  • Normallerin sayisi biraz azdir burda ;)

1|0
    0|0
  • Biz aradan sıyrılanlar olarak bence çok tatlıyız

1|0
    0|0
  • ben değilim

1|0
    0|0
  • Buyumus kısmetim buyumuş gader.. 🚶

1|0
    0|0
  • ne ararsan war hacı

1|0
    0|0
  • Buhranda olanlar geliyor buraya.

1|0
    0|0
  • Biraz öyle gibi.

1|0
    0|0
  • salla dertleri

1|0
    0|0
  • evet sonuçta yalnızız dostlarım yalnızız yanlız

1|0
    0|0
  • E ne yapcan millet böyle bir tane düzgüb insan tanımadım burda

1|0
    0|0
  • Ben oyle degilm

1|0
    0|0
  • Butun siteler boyle rahat ol

1|0
    0|0
  • Evet 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • yanliz değil yalniz.

0|0
    0|0
  • derdim çok ama dermanım yok

0|0
    0|0
    • Her derdin bir dermanı vardır elbet

• o ortamlara hep mecburiyetten girdim lise ve askerlik ortamımdı hep kendime çeki düzen vermeye çalışıyorum bundan sonra kimseye ezdirmicem kendimi

• Tabikide ezdirmeyeceksin fakat biri mesela boyun ile dalga geçmeye çalışırsa kızma, onlar bu konuda senin ne kadar büyük boyutta hassas olabileceğini düşünmezler beyinsizler. Sadece gül ve geç, inan bana bu çok şeyi değiştirecektir. Tabi kendini ezdirmek başka, gerçekten seni kırma amaçlı yapılan yorumlara sessiz kalma. Dünü unutmaya çalış, lise ve askerde etrafında çok genç olduğu için makarayla karışık dalga söz konusu olmuştur fakat bir işe girsen daha ciddi ortamlarda bu tarz şeyler olmaz bence.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Oyle bir nesildeyiz ki herkes kendi caresini arar olmus birisine anlatsan utanip sıkılmadan dinlemegen insan bulamazsin herkes birbiriyle cikar ilişkisi içinde ve insanlar buraya soru sorduğu zaman o sorunun caresini bulmus gibi hissediyorlsr çünkü bir yerlere dokebiliyorlar toplum olarak herkesi onemseyerek dinleseydik buralarda daha eglenceli amaclarla soru sorulabileceginden emindimm...

2|0
    0|0
  • Kızlarölüyorum güzelmiş ya :D
    yok yahu sen depresiflere denk gelmişsin 😛

1|0
    0|0
  • Haklısın geneli yalnız insanlardan oluşuyor bu site. Kimi yalnızlığını gidermek için geliyor kimi yapacak başka bir şeyinin olmayışından.

1|0
    0|0
  • Yarısı yalan ya. Sırf kendini iyi göstermek uğruna yapıyorlar. İyi tespit 👍

1|0
    0|0
  • İçim daraldı :Dd

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmak isteyenlerin sitesi benim adıma

1|0
    0|0
  • Yooo ben çok mutluyum çok şükür :D

1|0
    0|0
  • Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız

1|0
    0|0
  • Kizlaroluyorum. com bu iyiydi 😂

1|0
    0|0
  • Kategori var soruyorlar ben bunda mahsur görmüyorum. Amaç soru sormak neticede beğenmiyor iseniz yapacak bir şey yook. Kıps kıps. :D:D:D:DD

0|0
    0|0
    • Yani yapacak birşey var aslında. Bir yardım eli uzatmak. Ama haklısın senin gibi düşünen çok olduğu için o yola doğru ilerliyor. Infinity

• Ya insanlar zaten dinleyecek veya dertlerini paylaşacak birilerini arıyor. Ve onlar o şeyler ile yaşıyorlar ama fazla ama az olsa da. Bilemiyorum sadece okumak bana fazla gelmiyor. Başkalarının acılarını bilmek kafamı kuma gömmekten iyidir.

• zaten bu tür şeyler sorup insanların görüşünü almak için

0|1
    0|0
  • Yokluktakiler sitesi :)

1|0
    0|0
  • Sitenin önceki adı saplarsoruyor

0|0
    0|0
  • Herkesin derdi vardir ama bu dunyanin sonu degil ki, benim de derdim var ama idare edioz iste, insan idare etmesini bilmeli bence

1|0
    0|0
  • Galiba öyle ben bu sitede bile dertleşecek insan bulamıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...