Nasıl ödeme alıcam ben?

İnstagramdan satış yapmaya başlıyacağım, aksesuar filan yalnız ödemeyi nasıl alacağım bilmiyorum bu işi daha önce yapan ya da hala sürdürmekte olan varsa söylesin kargoyla nasıl göndericem fatura filan ayrıntılı anlatırsanız

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• paypal kullan ama riski var her zaman olmasa da.
    eğer sayfanda güven verebiliyosan direkt banka hesabına veya ptt hesabına parayı iste.

0|0
    0|0
  • Kargo sirketinin bir ile goruscen anlascan kapida odeme alcak kargo sen kargodan parani alcan kargo ucretini odicen ;) hem musteri icinde en iyi secenek bu :) mng ile calisma ama diyimde :D

0|0
    0|0
    • Kesinmi bir sıkıntı filan çıkmaz dimi

• Gorus sozlesmeyi oku oyle imzala :D soslemin disina cikamazlar zaten :D ya da bir banka hesabi para kart falan al musterin once oraya parayi atsin sonra urunu gonder ama boylece musteri sayin azalir sahsen ben kapida odeme olmayan urun omrumde sadece 1 kere aldim :D oda enistemin maas karti ile aliniyo diye almistim :D

• kapıda ödemenin bir güvencesi yok müşteri açısından. sadece adı güven veriyor. gelen kargocu senden parayı almadan paketi açıp bakmana izin vermiyor. parayı aldıktan sonra paketi açınca da iade edip paranı geri alamıyosun isterse içinden hıyar çıksın bu seninle gönderici arasında benim sorumluluğumda değil diyor haklı olarak. sonuçta o da taşıma işi yapıyor, kutunun içindeki malın niteliğini bilemez ki.

Yükleniyor...