Kapat

Nazar değdi sanırım notlarıma. Nazar dan nasıl kurtulabilirim?

arkadaşlar notlarıma nazar değdii sanırım ya :( önceden mesela mat. sınavına hiç çalışmadan girip yüksek notlar alırdım ama şimdi gecelere kadar çalışıyorum yinede yapamıyorum. sadece mat. için değil diğer tüm dersler için de geçerli ne kadar çalışırsam çalışiim sınava bir giriyorum her şey aklımdan uçup gidiyor. yengemin nazarı var üstümde. aa ne kadar güzel ne kadar okumaya istekli ne kadar güzel notlar alıyorsun dedi deyiş o deyiş patladı gitti :( ne yapmam lazım bu nazarda kurtulmak için. lütfen yardım edin. çıldırıcam

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Nazar vardır, doğru. Bunun için okunması gereken âyet/sûreler var, bu da doğru sms öbür taraftan, eksik çalışmak ya da yanlış çalışmak gibi bir sıkıntın da var sanki minik...

1|0
    0|0
    • nasıl olsa nazar var. çalışınca da olmuyo zaten deyip çalışmadım son zamanlarda

• İşte bunu yapma. Sen calismaya devam et yine.
      Felak, Nas, Âyet-el Kürsî... Bunları oku bolca 7'şer kez.

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• yengeni öldür

1|0
    0|0
  • Pis çalışkan

1|0
    0|0
  • okut kendini

1|0
    0|0
  • Sinavlar zorlastigindan olabilir mi? Nazar nedir ya biraz somut yaklasmalisin olaylara.

0|0
    0|0
    • aradan sadece 1 dönem geçti

• Olabilir. Ben bir donemde 3.5 digerinde 2 aldigimi bilirim. Derslerin zorlugu, calisma disiplinin, bilgi birikimin, psikolojin.. bir suru sey etkilitor basarini.

• Zikmisim notuda

0|0
    0|0
  • nazar değil o :D ders konuları giderek ağırlaşır

0|0
    0|0
    • ders konularıyla alakası yok

• he kanka ders konuları değil, nazar kesin, git kurşun döktür

• Çalış ne nazarı anasını satayım ya..

1|0
    0|0
  • Nazara inanma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nazardan değil senden kaynaklı bir durum, ilk bunu kabul et.

0|0
    0|0
  • Lesbiyensen ben seni okur üflerim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...