Buna öğretmenin hakkı var mı?

Dün sınıfta coğrafya dersin öğretmeniz gelmediği için biz 4 erkek uzun eşek oynuyorduk.12A olarak Sanırım biraz fazla gürültü oldu. Biz yapmayın dememize rağmen müdür kendisi aynı zamanda coğrafya öğretmenimiz sınıfa girdi ve bizi o halde gördü. Çok kızdı. Eşekler demek uzun eşek oynuyordunuz! Şimdi elimden çekeceğiniz var felan dedi. Sonra bize döndü disipline mi gitmek yoksa benim vereceğim cezaya mı katlanmak istersiniz dedi. Bizde sizin vereceğinize hocam dedik. Sonra madem eşşek olmaya bu kadar meraklısınız o zaman 4ünüz de yatın sınıf eşeğe binecek dedi. Sonra biz 4ümüz yattık ben uzun boylu olduğum için en arkadaydım eşeğin sınıftaki diğer arkadaşlarımız sırtımıza binmeye başladılar tabi biz ağırlığı taşımak zorundayız eğer çökersek disipline gideceğiz.10 tane erkek atladı sırtımıza tabi 4 eşek olduğumuz için sıkış sıkış oldu benim sırtıma da 2 kişi bindi zaten kızları o sırada serbest bırakmıştı hocamız sonra sıra ben dedi ben de en sondaki eşek olduğum için bana bineceğini anladım binecek dediğim adamda 110 kilo ya yakın belki daha fazla kocaman göbeği var yükselip bir atladı belime zaten sırtımda 2 tane öküz var öyle bir acı hissettim ki arghhhh diye istemsiz bir ses çıktı tüm sınıf bana güldü yine de çökmedim tüm gücümle kaldırdım geri ama o kadar ağırlığı taşımak zorundaydım çökemedim de nasıl çökeyim ben çökersem arkadaşlara da mahçup olacağım onlarında başını yakacağım taşıdım ama ağırlığın altında eziliyordum zaten binmesiyle önce öne sonra arkaya doğru hareket ettim. canım çok yanıyordu. İşte sonra ders bitti felan bir daha okulda uzuneşek oynayıp gürültü yapmayacağınızı anlamışsınızdır heralde dedi aslında gürültüyü kızlar alkışları ile yapmasına rağmen cezayı biz çektik bir de adamın o gülen tavrı yok mu. Şu an hiç ağrımadığı kadar belim sırtım boynum ağrıyor sanki yamulmuş gibi tam bilemiyorum ama inanılmaz bir ağrı hissediyorum yine öbürlerininki de ağrımışta benle kıyaslanamaz tabiki de kısacası baya ezildik kg ların altında

• Var
    35% (6)50% (7)42% (13)Oy Ver
  • Yok
    65% (11)50% (7)58% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben şunu merak ediyorum bir öğretmenin böyle ceza verme hakkı var mı? Bizi suçsuz olmamıza rağmen cezalandırdı. Zaten ingilizce öğretmenimizde biz erkekleri her gün şamarlıyor neredeyse en ufak yanlışımızda. Bu öğretmenleri kim eğitecek peki? Erkeklere neden bu kadar ikili davranıyorlar apağır cezalandırırken hiç acımıyorlarda kızlara bir daha yapma deyip geçiyorlar kaç kez şahit oldum buna bizim günahımız ne?
her yerim ağrıyor :(

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir şey olamaz. Ben olsam okuldam attırmıştım o "öğretmeni".

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam yaptığını yanlış fakat disipli mi benim cezam mı demesi eğitim sistemine karşı gelmesi ve rüşvet teklif etmesi anlamına geliyor. Buna hakkı yok.

0|0
    0|0
  • vsrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O zaman hocaya hakkiniz yok dicektin disipline gitcektin secen sensin

0|0
    0|0
  • Dostum siz akılsız mısınız niye gururunuzu ayaklar altına alıyorsunuz okuldan atılsam bile madara ettirmem kimseye hatta okuldan atılırsam ceza yersem gider ağzını burnunu kırarım hocanın.

0|0
    0|0
  • hal etmişsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...