Evliliklerde en büyük sıkıntı nedir günümüzde?

Evliliğinden memnun olanlar veya olmayanlar kimler? Sebepleri neler?

1|1
28|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• en buyuk sorun şiddetli geçimsizliğin altında yatan maddiyattır , ilgisizlik alakasızlık ise devamında gelen bir sorun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• İki tarafında yeri geldiğinde susmayı bilmemesi bakın dikkat edin yeri geldiğinde diyorum
    Ya açıkcası biri ateşken bir diğeri su olmalı baktın bir taraf çok sinirlenmiş susacaksın daha sonra sakinleşince o konuş ama o an lal olmak lazım
    İşte günümüz de bu yok 😳
    Ben annemden böyle gördüm

1|0
    0|0
  • Ekonomik durum ve güvensizlik bence

1|0
    0|0
  • 10yıllık evliyim ve memnunum evlilikte herşeyin mükemmel olmasını beklemeyeceksin bazı şeyleri görmezden geliceksın bencil olmıycaksın ancak bu şekilde devam eder evlilik.

1|0
    0|0
  • Guven sayginin kaybedilmesi vs

0|0
    0|0
  • Güvensizlik

0|0
    0|0
  • Hangi birini sayayım ki

0|0
    0|0
  • Maddi sorunlar.

0|0
    0|0
  • evli degilim ama benim görüsüm gecmise cok takiyoz gecmis gecmiste kaldi benle olan zamani ve bnden sonraki beni ilgilendirir diyerek bakmiyoruz olaya ve benim en yakinlarimda gördügüm bisey ufak bisey de küfür ediyolar erkek kadin farketmiyo o ona oda altda kalmamak icin ona haaa bide kiyaslama yapmak bundan kötüsü yok benim gözümde evlendigin kadini adami eski sevgiliyle ya da bir baska biriyle kiyaslamak yapabilecek en sacma kavga 😏🙄

0|0
    0|0
  • Sorumsuz davranışlar.

0|0
    0|0
  • Aldatma, para.

0|0
    0|0
  • Sadakat çok büyük sıkıntılı bugünlerde

0|0
    0|0
  • Modern cag. Sosyal medya. Bagimsizlik. Erken evlilik. Asik iken evlenmek. Birbirlerini baskalariyla kiyaslama. Ve genelde cocukluktan gelen spikolojik problemler

0|0
    0|0
    • Nasıl yani aşık iken evlenilmemeli mi?

• @TheLonelyMan evet evlenilmemeli ask zaten uzun sureli degildir ve insani aptallasdirir oyuzden askin bitmesini ve sevginin daha güclü oldugu vakti beklemek gerekir

• Hmm ilginç bir bakış açısı tebrik ederim..

• Daha önce flört edilen kişilerin olması.

0|0
    0|0
  • Bence en büyük sıkıntı saygıdır saygı olmazsa büyük sıkıntılar çıkabileceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Evliligin deger ve anlam kaybetmesi.

0|0
    0|0
  • Güveen problemi bence..

0|0
    0|0
  • Sevgi ve saygi kavramini anlayamama

0|0
    0|0
  • Birbirini yeterince taniyamamis olmak

0|0
    0|0
  • 3 yıldır evliyiz daha cicim ayı sizin ki diyolar az yıllanalım öyle cevaplarım soruyu 😊

0|0
    0|0
  • Saygisizlik

0|0
    0|0
  • Küçük şeyleri sorun edip birbirine anlayiş göstermemek

0|0
    0|0
  • Sadakat

0|0
    0|0
  • Egolar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle guven ve insanlar daha birbirlerini tanimadan evleniyor

0|0
    0|0
  • yetersiz seks

0|0
    0|0
  • Anlayış ve saygı eksikliği

0|0
    0|0
  • Aldatmak. Kadin sıkılıyor bir süre sonra bir de erkeğin gereksiz tripleri soğutuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evli değilim ama evlilikteki en büyük sorun insanların ailelerinin de evlendiği gerçeğini pas geçmeleridir.

1|0
    0|0
  • Yabancı hanımlarla evliliği tavsiye ediyorum. Türk kadını en büyük sorun.

0|0
    0|0
  • Çiftlerin birbirini anlamaması. Sevgi olmaması veya azlığı. Paragöz bireylerin olması.

0|0
    0|0
  • güvensizlik

0|0
    0|0
  • Evlilik cüzdanını tapu olarak görmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...