Kadınlar neden kısa erkeklerden nefret ediyor?

1.76m boyunda, tipi ortalamanın üzerinde biriyim. 1.50 boyundaki kızlar bile erkek dediğin en az 1.80 olur diye dalga geçti. Tamam doğada iri erkekler sevilir, dişiler onları tercih eder. Ama insanda böyle olmasının nedenini bilmiyorum. Neden kısa erkeklerden nefret ediyorsunuz? 1.50 boyundaki bir kızın babası da büyük ihtimal ya benim boyumda ya da daha kısa, neden babanız gibi adamları aşağılıyorsunuz?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• 150 boyundaki kızın aşağılamasını takmayın derim

0|1
    0|0
    • Niye boyundan ötürü onu hakir gördünüz ki?

• Ben kimsenin fiziksel özelliğiyle dalga geçmem ancak mükemmel olmayan insanlara da bu konuda yorum yapmak düşmez ve kimse mükemmel değildir

• Güzel bir bakış açısı. Gerçekten de öyle en güzel yakışıklı insan bile 20-30 sene sonra fiziken cokuyor. İnsanın içi güzel olacak.

En İyi Erkek Görüşü

• Bende anlamıyorun Allah da bize bu kadar vermiş ne yapalım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 157yim açıkçası hiç öyle düşünmüyorum.
    Zaten boyum uzun değil bana kısa gelmez.
    Ayrıca insanlardan boyuna göre nefret edecek kadar saçmalamam.

0|2
    0|0
  • Ben nefret etmiyorum mesele 1.50 boyundayim cok dalga konusu oldu ve kisa her kizi erkegi anlayabiliyorum cogunlukla genetik bir sey tabii spor yapilmali ama elden gelenin daha fazlasinin beklenmesi hayal kirikligi ugratir sadece. O yuzden kiz kisa olur, normaldir ama erkek yapili uzun boylu olacak diye bir sey diyemem. Ha bana sorarsan erkek 1.75 ve ustu olmalidir, kiz ise 1.75 alti. Hatta munkunse 1.60 civari 😊

0|0
    0|0
    • "Ha bana sorarsan erkek 1.75" Boyun 1.50 ise,
      1.90-1.95lik biriyle evlenmedikce oğlun 1.75+ olamaz. Yani bu onun tam olarak erkek olmayacağı manasına mi geliyor?

• Yoo tabiiki hayir tebrikler bunu cikaridigin icin. Bir baskasina sor bence 1.60 ustu kiz iyidir diyen icin 160 altindaki kizlar kiz degil midir?
      1.75 altindaki erkek de erkektir ama 1.75 ustu boy bence erkege yakisan boydur. 1.75 ustu olamiyorsa kendini gitsin oldursun demiyorun elden bir sey gelmez.

• Ben etmiyorum sonuçda Allah yarattı onlarıda. Bende size şu şekilde soruyorum Neden? Erkeklerde kısa boylu kadınları itici buluyorlar? onlarıda Allah yarattı bazen insanların kafası çok farklı çalışıyor...

1|0
    0|0
    • Ben itici bulmuyorum. Kimse genini secemez. Ama eğer benden nefret ediyor ise niye çekici bulayım ki?

• Bende bunu kast ediyorum kimse genini secemz ama bizim toplumuz da bu çok var

• Çünkü sarıldığımız da boynuna kollarımızı daha iyi dolayabilmeliyiz ve o kişi bize sarıldığın da bizi sarıp sarmalıyabilmeli

0|0
    0|0
  • 1,76 kısa mı 😳 Benden tam 16 cm uzun

0|0
    0|0
    • 160 cm mısınız yani ;)

• pedofili nedir peki birde buna açıklık getirsek aydınlanabilirmiyizz engin bilgilerinizden ;9

• Aslında açıklamak istemeyeceğim bir anlam içeriyor lakin zaten soruyu soran arkadaşda karıştırmış olabilir başka bişi demek istemiştir tahminim 🙄 @lamba22

• Ben 1.58 boyundayım kanka 1.80 herif isteme lüksüm yok zaten haddimi bilirim ben, otomatik apatman sensörleri bile beni fark etmezken 1.80 adam beni nasıl fark etsin.

0|0
    0|0
    • Boyle demen yanlis iste. Ben kisa kadinlara kin beslemiyorum. Ister 1.80 ister ister 1.90 erkek bulsun. Kimsenin secemedigi seylerden asagilanmasini istemem.

• Bu kendimi aşağılamak değil ki kanka gerçekler hem kendimi aşağılamayacak kadar çok seviyorum.

• Ben nefret etmiyorum uzun boylu erkek sevmiyorum aksine.

0|0
    0|0
  • Kisa degilde 1.70 alti olanlar itici geliyo cunku zaten biz o kadariz ayni boyda olunca ne fark kaliyo

0|0
    0|0
    • Umarim ilerde oglun olur tam 1.69 olur da baktikca bu yorumu hatirlarsin.

• Ok, senin genlerinde de dusuk iq var, ben de bunu tercih etmezdim zaten.

• Egitimim duzeyimi bilmeden, kendi kafandan beni kücük düsürme cabaların beni sadece gulduruyor

• Öyle birşey düşünmüyorum babam da kısa boylu zaten

0|0
    0|0
  • Ben de erkeklerin kızdaki boya çok önem verdiğini düşünüyodum bence ideal bir boyun var

0|0
    0|0
  • Benım sevgılım 1.76 bende 165 im ve hıcti kısa degıl

0|0
    0|0
  • 1.72 boyundayim.1.76lik adam bana gider mi simdi? O 1.50lik kizlar hep onumuzu kapatan zaten. Hayir size 1.60lik bile gider niye hayaller Paris :D

0|0
    0|0
    • ne saçmaladın sen?

• Gidip gitmemesi diye bir şey yok. Dayım 1.78m, Rus yengem 1.81 falan herkes turk kadıni gibi değil bu konuda, demek istediğim neden bu kadar kompleksli bir toplumuz sorun orada. Kimse kimseyi aşağılayarak yükselemez.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• abim 175boyunda simdiye kadar en az 30kizla cikmisdir anliyacagin sorun sende.

0|0
    0|0
  • 1.50 lik kiz oluyorda 1.70 erkek olunca mi laf ediyorlar 😏

0|0
    0|0
  • bir insan gururlu olcak ama asla kendini beğenmiş ve kibirli olmıyacak herşey bundan kaynaklanıyor

1|0
    0|0
    • Aynen dostum. Milletçe aşağılık kompleksi var. Kadınlar Avrupai erkek, erkekler Slav kadını istiyor. Bu cokuste olan bir milletin işareti bence.

• herkes uzun olacak diye bir kanun yok

0|0
    0|0
  • boyun iyi kardeş bakma onlara

0|0
    0|0
  • 1.75 1.80 ideal

0|0
    0|0
  • 180 boya sahibim ve minyon kızlar daha çekici geliyo bana

0|0
    0|0
  • 1.93 üm kızlar teklif ediyor bana :) saçma mı saçma tabiki ama uzun boylu erkekleri seviyorlar

0|0
    0|0
  • kusura bakma da seni kekliyorlar gibi geldi bana..
    yahu ali ağaoğ... diye bir adam çıkıp da açıklama yapmıyor mu?
    ne diyor ''ben çapkınlık yapmak isteseydim İstanbul da kadın kalmazdı..''
    ayrıca adam bir de büyük, küçük ve ortanca hanım diye birlikte yaşadığı kadınları sırlamış..
    adamın tipine ve boyuna posuna baktın mı?
    demek ki kadınlar boy postan çok cebindeki paraya bakıyorlar..
    son bir şey daha; 17 yaşındaki kızın 71 yaşındaki Halis toprak la birlikte olmasını izah edebilecek birisi var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...