Beyler cs go ve gtav için oyun bilgisayarı alicam toplama çok pahalı normal ne marka alsam?

Yalnız hiç kasmasini istemiyorum cs go da flaan 2 bin 2 bin 500 civarı alırım heralde ekran karti ram i flaan yüksek olacak galiba tam bilmiyorum ama toplama çok pahalı ya geliyor ama normal alınca kadar dir korkuyorum😀

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2500 içine monitor dahil mi?

0|0
    0|0
    • Monitör dahil klavyem var ama evde 😀 mouse mi Dr kendim alicam

• Kards bu arada ram 8 gb az olurmuş 16 gb al diolar ekran kartını da yükselebilen den ak diolar nivia

• sonradan eklersin diye tek ram 8 dedim. Bütçe 3000 olsa 16 yapacaktım zaten:D Ekran kartıda fiyat performans GTX 970 çok iyi ama pahalı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam kuzenim 2500 liraya tam bir oyun bilgisayarı satıyor ve steam hesabı ile birlikte içinde gta 5 ve cs go'da dahil bir çok oyun var. Metalik klavyesi+mouse ve kullanılmış g230 ile birlikte. Böyle birşey toplayabilir ya da iletişime geçirebilirim seni istersen.

0|0
    0|0
    • Yok kardes Sağol ben guvenemiyorm 0 alcam ama intel marka diolar intel den toplatimi😀

• 3 bini geçmez se güzel olur walla

• İntel için fiyat biraz daha yükselebilir gibi. Anakart ve işlemci oldukça pahalıya çıkabiliyor ama toplatılabilir.

• 3 milyarı bulur normal alırsan toplama da hemen hemen aynı fiyata gelir

0|1
    0|0
    • Kardes tamamdır iyiki geldin 😁 toplama yapıcam ama hangi marka önerirsin bide ben iç pek anlamıyorum adama söylesem yaparmi intel marka diolar nette ama

• Kards toplama olunca ıÇinde kinhersey toplama olacak ya 😀 ben pek anlamıyorum senin dediklerini uygularm diğerlerine pek karısama m ama adam beni kaziklamaZ dimi

• şimdi toplama alırsan parçaları ayrı ayrı alacaksın
      ve pc yi kasaya toplatmak içinde bir teknik servise ihtiyacın var
      ordaki servisin seni kazıklama ile ilgili düşünceleri olabilir
      onun için yanına bu işlerden anlayan birini götür sizin gözünüzün önünde ve senin seçtigin parçalarla bir araya getirsinler bilgisayarı
      şimdiden hayırlı olsun bol oyunlar

Yükleniyor...