Babama sinir oldum :( ?

Babamla normalde soğuğuzdur hep bir duvar vardı aramızda. Neyse az önce salon ışıkları yanıyodu kimse yok sandım baktım babam var geri döndüm banyoya girdim çıktım salona doğru iyi geceler diye seslendim babam hiçbişey demedi. sesimi duymadı mı dicem de imkansız cok uzakta değildim. Niye böyle aramız bilmiyorum

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Belki içine cin kaçmştr

0|0
    0|0
  • Belki uyuya kaldı. Koltukta belki duymadı belki tam o sırada esnediği için ses tam kulaklarına ulaşmadı?

0|0
    0|0
  • bazı babalar kendi babalarından gerekli sevgiyi göremedikleri için kendi çocuklarına nasıl davranacaklarını bilemezler çünkü öyle bir sevgiye maruz kalmamışlardır. sen de ılımlı ol kaybettiğin zaman bulamazsın git sen adımlar at.

0|0
    0|0
    • Atamıyorum. Karşıdan göremezsem ben yapamam, hep böyleydik zaten alıştım artık 😊

• benimde babamla aramda bir sınır var görünmeyen ama aklıma onun olmadığı bir dünya geliyor ve gözümden yaşlar dökülüyor. hayat bekleyecek kadar uzun değil aklında bulunsun.

• Döviyim mi babanı

0|0
    0|0
  • senle muhattap olmak zorundamı demekki uyuz bir insansın

0|0
    0|0
    • Ne alaka ben onun kızıyım böyle düşündüğünü zannetmiyorum senin için kötü

• Yav he he

• hadi yürü

• babalar eli opuseli insanlar.. ne sinir olmasi..

0|0
    0|0
  • Iyi geceler ne iyi geceler bana Allah rahatlık versin seviyorum seni yarin gorusuruz

0|0
    0|0
  • sanırım aranızdaki bağ kopmuş..
    yakın zamanda bir hatan olmadıysa yapabileceğin bir şey yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...