Nerede yanlış yapıyorum sinir oluyorum insanlara haksız mıyım yanlışım ne?

ya ben samimi bulduğum insanlara asla mesajda cevap vermemezlik yapmam ama yakın arkadaş dediğim insanlar bile cevap verilmesi gereken mesajlarıma cevap vermiyor bu bir kaç kez oldu en sonda arkadaşları bize davet ettim yine görüp cevap vermeyen var gelemeyeceksen de bunu söylesene nedir bu kibir ya çok sinir oluyorum böylelerine napmalıyım bir daha arayıp gelecekmisin diyeyim kıza özel napmalıyım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mesajı gördüğüne eminsen ve ona rağmen gelmiyorsa ; sende ona göre mesafeli davranırsın, o kişilere. Tabi geçerli mazeretleri yoksa; ki varsa bile , gördüyse mesajı arayıp durumu izah eder , normal şartlarda. Gerisine sen karar ver artık duruma göre :)

1|0
    0|0
    • görüldü yazıyor yani eminim gördüğüne bende bunu diyorum bahanen varsa söyle cevap vermeyenlere sinir olurum neye sinir olsam gelip beni buluyor zaten :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben aramam bir kere söylerim. kendi bilir

1|0
    0|0
    • bencede en iyisi onlarla mı uğraşıcam birde yaa trip atarlar kesin arayıp sormadın diye

• Istediğini soylesin 10 kere arayacak halim. yok ya 😊

Erkekler Ne Diyor 5

• mesajı görüpte cevap vermeyen güzel kardeşim olsun de (:

1|0
    0|0
  • De ne olacak

0|0
    0|0
  • benimde var ben hemen açarım bişey felan oldu diye ama onlar meşgul atar bidaha aramazlar bilmyrm biz çok düşünceliyiz galiba

0|0
    0|0
  • Aynen garipler

0|0
    0|0
  • bana at gec cevap verdigimi gorursen mesaj atma 😎🙂😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim bu yaşlar, takıntı dönemi bacı... Sıkıntı yapma. boşver:)

1|0
    0|0
  • Ugrasma birak ne halleri varsa gorsunler

1|0
    0|0
  • Sende bu afedersin ama salaklık olduğu sürece bu böyle devam eder

0|0
    0|0
    • nasıl yani salaklığım nedir onlar da beni davet eder giderim eğleniriz şimdi ben davet ettim salaklığım ne?

• senden bir yaş büyüğüm sadece burda farklı yazıyor önemli değil yorumun için çok sağol :)

• Anladım :) ne demek, rica ederim

Yükleniyor...