Askeri ücret ile çalışmak ayıp mı? ?

Kafama göre is buldum fakat askeri ücret bu şekilde sevgilim olmadı da imkansız gibi değil mi?
Yorumlar için teşekkür şimdiden.

Güncellemeler:
Hayatım boyunca bu işi yapmicam aklımda ticaret var.

0|1
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Asgari Ücret 😕
    Hayır neden ayıp olsun? Hem Sevgili ile ne alakası var? Dunya yüzünde tanıştığı insanin direk maaşını sormayan insanlar da var. Üstelik sana maaşını soran bir kadından önce sen uzaklaş. Öyle kadınlar kalitesiz kadinlardir.
    Asgari ücreti bu kadar düşük tutanlar utansın, ona oy verenler utansın. Sen değil. Utanacak en son insan biziz.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Asgari ücretle çalışmak ayıp değil asgari ücret tutarınının insan geçindirmemesi ayıp.

0|2
    0|0
  • Hayir ayip degil
    Sevgiliyle ne alakasi var hem

0|2
    0|0
  • Ayip olduğunu kim söyledi size, asgari ucret sizin değil, size bukadar zor şartlarda gecinin bu maasla diyenlerin ayibidir.

0|2
    0|0
  • a a çok ayip bir daha duymiyim

0|1
    0|0
  • Askeri ücret ne ola ki? Yeni mi çıkmış :/

0|0
    0|0
  • Hayır, önemli olan rahat olman işinde geçinebiliyorsan gerisi boş

0|1
    0|0
  • Napalim mecbur bos durmaktansa akmasada damlar daha iyisini bulana kadar idare edicen burasi turkiye maalesef :/☹️☹️

0|1
    0|0
  • Neden ayıp olsun? Acaba sevgilin olmak isteyen kadınlar para kazanıyor muydu? Sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Evde yan yatip anne baba parasi yemek ayip olur

0|0
    0|0
  • Neden ayıp olsun alının teriyle kazandığın para

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ayıp değil kardeşim. Fakat sen yine de daha iyi maaşlı bir iş bulmaya çalış. Gelecekteki refahın ve sorumlulukların için bunu göz ardı etme

0|1
    0|0
  • Ayıp değil. Ömür boyu asgari ücretle çalışmayı ben kendime yediremem ama. Hayatın boyunca duraklamışsın aynı yerde demektir.

0|1
    0|0
  • bayanlar zengin arıyor hacı. 1300 tl ile sevgilin olması biraz zor evet...

0|1
    0|0
  • Namusuyla Alnının Teri İle Çalışmayı Ayıplayanlar #Şerefsizdir.

Diğeri de Kader/Kısmet.

0|0
    0|0
  • namusunla çalışmanın ne ayıbı olacak. asgari ücretde yettiği kadar işini görür.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin işi yapman para kazanmandan daha iyidir

0|0
    0|0
  • Ayıp değil tabiki de, ancak yeterli olmaz, yetmeyen yerde huzur olmaz, huzur olmazsa kaos başlar yanar biter kül olur.

0|0
    0|0
  • Neden ayıp olsun helal 1 tl nin bile onuru var neden ayıp olsun ekmeğine işine bak kardeşim

0|0
    0|0
    • Geç onu aga ya

• Yav kardeşim karı kız senin karakterine kalbinin yemixliğine değilde cebine geliyorsa sikyir et gelmesin

Yükleniyor...