Kapat

YAŞAMAKTAN BIKTIM?

Merhabalar,
Bu konuları ilk defa birilerine anlatıyorum o birileri de sizlersiniz. Anlatmamın bir şeyi değiştireceğini sanmıyorum ama en azından belki beni rahatlatır.
Babasız ve yoksul büyüdüm hala da öyle. Üvey babamla kavga ettim 14 yaşındayken geceleri dışarıda yattım. Eskiden okuyup iyi bir hayat yaşamak istiyordum fakat artık onuda istemiyorum. Kendi sitemi kurarak az da olsa bir şeyler kazanıyorum. Haftalık 50 100 lira gibi bir miktar. Bu para sadece kardeşimin ve benim okul harçlığına yetiyor. Okumaktan nefret etsem de yine de okumak istiyorum ama bir sorun da sınıfta kalacağım. Notlarım diplerde. Bir yandan ailenin elektrik faturası var kirası vs. Bunları da düşünüyorum ve bunlara da işimden para çıkarmaya çalışıyorum. Bunlar ve daha bir çok önemli buraya yansıtamadığım sorun varken derslerim nasıl iyi olabilir ki... Okulda arkadaş ortamım çok iyi mutluyum yani onlara öyle gözüküyorum fakat içim parçalanıyor her saniye. Okulda olan okulda kalıyor. Herkes tatillerde okuldan sonra arkadaşlarıyla buluşurken gezer tozarken benim dışarıda takılacağım 1 tane bile arkadaşım yok. Aslında istesem her ortama girer adapte olurum ama bilirsiniz arada bir ne olursa olsun bir şeyler yapılır yani illa para lazım olur ve ben bu lükse giremem. Çevrem yaşıtlarım eğlenirken ben akşam ne yemek yiyeceğimizi düşünüyorum. Küçüklükten beri de öz güvensiz ve korkak büyüdüğüm için çok yakışıklı olmama rağmen kızlarla da konuşamıyorum ortamlara girip kızlarla da tanışamıyorum o yüzden beni mutlu edecek bir kız arkadaşım da yok. Kısacası hayattan bıktım bir beklentim kalmadı. Amacım kendimi acındırmak filan değil zaten soruyu gizli kullanıcı olarak soruyorum. Ne yapacağım bilmiyorum belki sizlerden bir kaç öneri çıkar diye bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi geceler...

Güncellemeler:
18 yaş altından küçüğüm.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Allaha inanıyormusun diyene sorsana herkes zengin olsa kim çalışacak nasıl üretim olacak biz ne yiyeceğiz ne giyeceğiz mantıksız mantıksız sallıyorlar sizde inanıyorsunuz bunlara

0|0
    0|0
    • sen ne diyorsun beyin fukarası gizliden çık da yaz milletin ne yaşadığını bilmeden saçmalayıp durma

• canım diyene bak 18 den küçüğüm yazmış siteden atılcan saf :)

En İyi Erkek Görüşü

• Baban vefat mı etti? Ayrıca allah'a inanıyormusun sana böyle bir hayat sunmuş , ama başka bir insan'a seninle yaşıt çocuğun iphone 'u var annesi babası hayatta çok zengin aile'de doğmuş sevgilisi var en iyi okulda okuyor ve günlük 50 lira harçlık alıyor. Allah ise sana gelmiş bu isyan ettiğin hayatı vermiş gene inanıyormusun ona?

0|0
    0|0
    • Babam vefat etmedi ama 10 yıl geçse arayıp sormaz Allah' a inanıyorum sürekli dua da ediyorum. İsyan etmek istemiyorum elimden geldiğince ama böyle bir hayatım olunca ister istemez...

• Olayların farkındayım açıkçası insanları ne kadar rahatsı eder bilmiyorum ama islama inanmıyorum sadece bir tanrının olduğuna inanıyorum ve onun bana yardım etmesi için isteklerde bulunuyorum bunca yıl hiç bir zaman yanımda olmadı olmayacağa benziyor

• #GizliSoruyuSoran Kardesim bendede ozguvensizlik vardi ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ozguvensizligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok saçma bir neden kıza ne gerek var ben de hayatınızdan şikayetçisiniz sanmıştım halbu ki o kız yazısını görünce boş yere okumuş olduğumu maalesef anladım

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ne olursa olsun okumayı vs mücadele etmeyi bırakma

0|0
    0|0
  • Öğrenmeyi sevmeden hayatta hiçbirşeyi başaramazsın.

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
  • Okuma azmini arttırman şart. Mezun olup kendi mesleğini yaparsan özgüvenin de yerine gelir emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende bıktım işsizim

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun kardesim anlattigin kadariyla savasci bir kisiligin var elbet sans senin yuzunede gulecek

0|0
    0|0
  • Yani olaya aileden girip kızlardan çıkman enteresan olmuş yeni model bumu

DEĞİŞİK

0|0
    0|0
    • Tüm sorunlarımı anlattım kardeşim istediğiniz tarafa çekmeyin her şeyi

Yükleniyor...