YAŞAMAKTAN BIKTIM?

Merhabalar,
Bu konuları ilk defa birilerine anlatıyorum o birileri de sizlersiniz. Anlatmamın bir şeyi değiştireceğini sanmıyorum ama en azından belki beni rahatlatır.
Babasız ve yoksul büyüdüm hala da öyle. Üvey babamla kavga ettim 14 yaşındayken geceleri dışarıda yattım. Eskiden okuyup iyi bir hayat yaşamak istiyordum fakat artık onuda istemiyorum. Kendi sitemi kurarak az da olsa bir şeyler kazanıyorum. Haftalık 50 100 lira gibi bir miktar. Bu para sadece kardeşimin ve benim okul harçlığına yetiyor. Okumaktan nefret etsem de yine de okumak istiyorum ama bir sorun da sınıfta kalacağım. Notlarım diplerde. Bir yandan ailenin elektrik faturası var kirası vs. Bunları da düşünüyorum ve bunlara da işimden para çıkarmaya çalışıyorum. Bunlar ve daha bir çok önemli buraya yansıtamadığım sorun varken derslerim nasıl iyi olabilir ki... Okulda arkadaş ortamım çok iyi mutluyum yani onlara öyle gözüküyorum fakat içim parçalanıyor her saniye. Okulda olan okulda kalıyor. Herkes tatillerde okuldan sonra arkadaşlarıyla buluşurken gezer tozarken benim dışarıda takılacağım 1 tane bile arkadaşım yok. Aslında istesem her ortama girer adapte olurum ama bilirsiniz arada bir ne olursa olsun bir şeyler yapılır yani illa para lazım olur ve ben bu lükse giremem. Çevrem yaşıtlarım eğlenirken ben akşam ne yemek yiyeceğimizi düşünüyorum. Küçüklükten beri de öz güvensiz ve korkak büyüdüğüm için çok yakışıklı olmama rağmen kızlarla da konuşamıyorum ortamlara girip kızlarla da tanışamıyorum o yüzden beni mutlu edecek bir kız arkadaşım da yok. Kısacası hayattan bıktım bir beklentim kalmadı. Amacım kendimi acındırmak filan değil zaten soruyu gizli kullanıcı olarak soruyorum. Ne yapacağım bilmiyorum belki sizlerden bir kaç öneri çıkar diye bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi geceler...

Güncellemeler:
18 yaş altından küçüğüm.

0|0
64

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...