Bayanların bakışından hoşlanmıyorum?

iş yerindeki bayanların bakışlarından rahatsız oluyorum. özellikle evli olanlar benden yaşça büyük olanların. işe ilk girdiğimde biraz bakmışlığım olmuştu bazılarına sonra. ben bakmayı bıraktım onlar bırakmadı. yanlarından geçerken bazıları yüzüne bakınca saçlarıyla oynuyor... bazıları tren geçiyormuş gibi başımı eğdiğim halde bakıyorlar. çok sıkılıyorum bulunduğum yerdeki işimi bitirip kaçmak istiyorum onların yanından. birlikte çalıştııgım bayana "paşa " diye hitap ediyorum kızıyor ama herhangi bir edepsizlik etmeyim diye ;kullanıyorum. sonuçta çoğunluğu evli ne yapıcam rütbece kendilerinden maaş olarak düşük durumdayım aynı maaş aldıklarımda var ama kendimden soğutmak için en iyi yöntemim mümkün mertebe konuşmuyorum. yapım gereği ayda 1 kez günaydın diyorum bazen aylarca onlar konuşmadan konuşmuyorum. bugün bir tanesi beni akşam üzeri görünce hayırdır bugün izinlimisin dedi hiç gözükmedin oysa o gün o kişinin çalıştığı ortama 2 kez kısa süreli de olsa girdim işim gereği. gerçi yoğun du insanlar vardı hizmet edilen. bir de hamile olan bayan var huyumda onlara benzemeye başlıyor özellikle hoşlandığım bayanların beden dillerine dönüşüm yapıyorum. desem ne bakıyorsun bakma artık bayan olduğu için yaşca paraca üstün olduğu için hakaret ve yalancı durumuna düşücem ne yapcam bilemiyorum. desem doğurduğun evladından utan ama karakteri olsa bakmaz.

0|1
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Parmağına yüzük tak başın bağlı sanınca belki bırakırlar :D

1|0
    0|0
    • büyük ihtimalle o bayanlar veya kötü gözle bakmayanlar sorar ne zaman nişan oldu diye yalanda söylemek istemem.

• Hangisi daha zor sen karar ver öyleyse kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...