Sizce cok mu kıroca olur?

Sevgilimle yemek yemeye ciktigimizda hep pahali yerlere goturuyor boyle 1 kucuk parca pirzola koyup susleyip pusleyip 50 100 tlye kakalayan tarzi yerler ama ben doymuyorum oyle yemeklerle ac oldugumdanda degilde o kadarcik seye 100 tl bayilmak sacma geliyor. Mesela normal bir lokantada durum kofte pide tarzi seyler yemek daha doyurucu ve daha hesapli ama sevgilime bunu soylemeye cekiniyorum kiro gibi olmaz degil mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• yok olmaz, bir günde sen götür onu istediğin tarz bir yere

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Onu düşünmen ne zamandir? Utanç oldu. Ne zaman kıroluk oldu. Söyle ne olucak kız arkadaşım bunu söylese oturur konuşurum. Küfür etmiyorsun sonuçta

1|0
    0|0
  • Yo bence onunda hoşuna gider eminim ☺️

1|0
    0|0
  • Gülerek söyle bugünde köfteciye gidelim aşkım de

1|0
    0|0
  • dısarda yemek yıyecegınız bır gun şurda guzel bır yer var yemeklerını begenıyorum dıyerek ıstedıgın tarza bır yere gotur.

0|0
    0|0
  • Cok kroca olur

0|0
    0|0
  • Eğer bu teklifine kıroca yaklaşırsa ayrıl bana gel. Senin gibi kızı bulmuş beğenmiyorsa uzak dur. Ben anlayışlı şatafatı sevmeyen akıllı kız ararım bulamam Bulan da dötüyle oynar tersine dünya :)

0|0
    0|0
  • evetttt

0|0
    0|0
  • Piknik yapın

0|0
    0|0
  • Boyle sevgilim olsun daha ne isterim. ya entel dantel yerlerinden nefret ederim. Gidecen iskender, Doner, kebap yiyecen adam gibi. Sevgilin pembe gotlu entel degilse normal karsilar hatta sevinir bile.

0|0
    0|0
    • Kendisi otel muduru oranin ortamlarina alistigi icin sanirsam gormedim hic dedigim gibi yerlerde ama alistricam olmaz boyle 😊

• :D Belki o da kırodur ama sana güzel görünmek için bunu yapıyordur :D... Ayrıca mal olmaktansa kıro olman daha iyi bence :D

0|0
    0|0
  • senin sevgilin ne iş yapıyo ln

0|0
    0|0
    • Otel muduru

• valla bilemedim bişey diyemicem. ben şahsen kızlardaki böyle pahalı yer tutkusunu anlayamıyorum sende olmaması güzel bişey bence ama sevgilin nasıl algılar bilemem

• Sen tam kafa kizsin senden lazım bize

0|0
    0|0
  • İste evlenecek kız 😊

0|0
    0|0
    • Insalllah daha iyileri denk gelir 😊

• Seninle evlenmiyorum ya korkma evlenilecek kız demek istedim sitenin Ada'm gibi delikanlılarına duyruliur😀

• Kadın;
    Muz yiyeyim çilek tadı versin

İster

0|0
    0|0
  • Aç gitme sende 🌚

0|0
    0|0
  • Sevgilinin durumu iyi mi?

0|0
    0|0
    • Ikimizinkide iyi. Disari ciktigimizda donusumlu oduyoruz hesaplari bir o bir ben ya da yemek ben tatli o falan

• Çift tavuk döner yiyebileceğin yere git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen tam evlenilecek kızsın yemin ederim. Sevgilin seni öpüp başına koymalı bence. 😂😂 şaka yapmıyorum valla. Bence paylaşabilirsin ama bize anlattığın gibi ona da böyle tatlı tatlı anlat. 😘

2|0
    0|0
  • hayır be :D söyle. pide yemek ayıp mı

0|0
    0|0
    • Ya ne bileyim onu tanidigimdan beri gormedim oyle yerlerde 😀

• adam para mı sıcıyo napıyo :D

1|0
    0|0
    • Yok ikimizinde durumu iyi

• Sirayla ya da yemegi o kahveyi tatliyi ben donusumlu hep

• anladım :)

• Aman boşver. Bizim gibilerin kıymeti bilinmiyor. Sen ona kıyamıyosun yemiyosun. Ama sen yemezsen yedircek birilerini buluyorlar.

0|0
    0|0
    • Orasi oyle ama ziyanda etmek istemiyorum ya :/

Yükleniyor...