Arkadaslar boyle kizlar nasil evleniyor ya?

Ya böyle elinden ev isine dair bir is gelmeyen süsünden baska birsey düşünmeyen hayatinda en az 10 tane sevgilisi olmus kizlarla nasil evleniyorlar ya ne buluyorlar bu kizlarda soyleyin ne.

Güncellemeler:
Arkadaslar evlenmeyi düşündüğüm icin sormadim bu soruyu.

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Onların ilişkisi fazla surmuyor ama Evlılıkten sonrasına bak sen Evlılık öncesi herşey toz pembe gelıyor erkeğe Evlendıkten sonra annesı gıbı çamaşırını yıkayan onune yemegını getıren olmayınca kavgalar baslar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elimden bir iş gelmez, süslenmemde, bişeyde bilmiyorum. Taliplerim de çok. Çatla

1|0
    0|0
    • Taliplerinin nasil kisiler olduguna bagli catlamam

• Aşkım çatlasana

• Yok valla icimde öyle kiskanclik gibi bir his olusmadi niyeyse Allah gonlune gore versin ne diyim.

Erkekler Ne Diyor 21

• Merak etme en çabuk onlar evleniyor çünkü vitrin devamlı takipte oluyor.. Ev işi ile uğraşanlar görücüye kalıyor..

0|0
    0|0
  • Allah kaşar kız şansı versin :)

1|0
    0|0
  • Benm bir sevgilim vardı elinden hiç bir iş gelmezdi yatakta bile iyi değildi en yskın arkımla evli şu an hep dayak yiyomuş ans öyle duydum 😂

1|0
    0|0
  • Siz pas vermiyorsunuz ve hoşlandığınız erkeğe vahiy gelmesini falan bekliyorsunuz..
    O kızlar pas veriyor..

0|0
    0|0
  • Kismetliler

0|0
    0|0
  • hiç bir mesleği olmayan çalışmayan serseri onlarca kızla sevişmiş erkek nasıl evleniyorsa onlarda öyle evleniyor işte.. bunu da sorgula

1|0
    0|0
  • Ambalaji iyi onlarin

0|0
    0|0
  • Olay oranı buranı açmakla alakalı. Abaza mı yok basar nikahı bakar hayatı boyunca

0|0
    0|0
  • onlarla kendi gibi ibine biriyle evleniyo işte

0|0
    0|0
  • bir mal buluyorlar merak etme

0|0
    0|0
  • delikli taş yerde kalmaz

0|0
    0|0
  • Tarif ettiğin kızlar genelde evliliğe karşı oluyorlar evliliğe karşı olmayanlarda erken menopoza girdikleri için 30-35 yaşlarından sonra hayattan beklentilerini kisitliyorlar.
    Yani yanlış bir tespit.

0|0
    0|0
  • Asla düşünmem...

0|0
    0|0
  • Bende çözemedim

0|0
    0|0
  • Şansa böyle ama ben tercih etmem süslenmeyle karın doymuyo

0|0
    0|0
  • Sen onlardana olma boşver

0|0
    0|0
  • öyle dünyanın boku çıktı 50 kişiye ziktiren bakireden daha çabuk koca buluyor :D

0|0
    0|0
  • Şimdi senin mesaj kutun açık birçok talip çıkacak bekle :D

0|0
    0|0
    • Acik degil ve mesajda gelmiyor terbiyesiz bir sey yazmadim buraya

• @bigego böyleleri anca gizliden konusur bosver sen cevap vermeye değmez...

• @coldtracesosthepast aynen adam olmadiktan sonra o kadar konus anlamaz.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• kıskandın mı ya :D boşver sen öyle değilsen daha iyisini bulursun ;)

2|0
    0|0
    • Disardan nasil gozuktugumu bilmiyorum ama hayatimda bir tane sevgilim oldu bir evi tek basima cekip ceviririm Şu an evlenmeyi dusunmuyorum ama aklima takildi oyle 😊

• Sizene herkes istediği gibi biriyle evlenir niye sürekli hemcinslerinize çamur atma derdindesiniz. Erkeklere kızıyoruz her konuda falan ama kızlar bir kendilerine gelsin önce. Kendi cinsimize en çok zarar veren kötüleyen bizleriz. Ne kadar nefret dolsunuz sizin gibi olmayan ve mutlu olan kızlara karşı.

0|1
    0|0
  • Oyleleri zaten iyi aile cocuguyla degil kendine dengine gore biriyle evlenir skma canini sen.. daha yasinda kucuk biraz ilerde daha neler gorursun

0|0
    0|0
  • Neden evlenemesinler ki?

0|0
    0|0
  • evlilik kadar kolay birşey mi var ya. mühim olan evlenmeyi hakeden birini bulmakk

0|0
    0|0
  • Elbet bir gun Allahindan bulurlar onlar merak etme

0|0
    0|0
  • meme, got, seks

0|0
    0|0
  • Sende bulamadıklarını demekkı

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar sinirlisin