Türkiye'de yaşıyor olmaktan memnun musunuz acaba?

Türkiye'de yaşıyor olmaktan memnun musunuz?

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Memnun değilim okul bitince vınnn turizm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değilim * vatan işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Hiç memnun değilim, özgürlüğün, adaletin, medeniyetin olduğu bir ülkede yaşamak isterdim.

0|2
    0|0
  • Burası Türkiye. Bu topraklar benim, senin, bizim. Vatanımı, esas türklüğü seviyorum. Sadece sorunum bir bayrak altinda kardeşçe yasayamayanlarla. Tüm nefretim bir cocuga sehit dusen babasinin mezari basinda "baba bak ben sunnet oldum hadi kalk", "anne topragi kazarsam babami gorur muyum?" dedittirenlere. Bu ulke hepimizin. Kürtle de türkle de gürcüyle de cerkeziyle de bulgarıyla da cingeniyle de hepsiyle bu topraklarda kardeşçe yasayabilirim. Araya fitne sokup hamile kadinlari kocasiz cocuklari babasiz anne babalari evlatsiz birakanlarla ofkeliyim. Sorunun cevabi olmadi ama kusra bakma doluyor insan

0|0
    0|0
  • evet hemde coook ve şükredıyorum yıne dunyaya gelsem turkıye derım avrupayıda gordum ortadoguyuda hepsı boş bana gore

0|0
    0|0
  • Sence

0|0
    0|0
  • Maalesef değilim insanlar öldürülüyor, kadınlara tecavüz ediliyor ve halkım göz göre göre kandırılıyor bunlar bir çoğu diğer ülkelerde de olabilir ama bunları bile savunanlar var tecavüze uğrayan insanları bile suçlu çıkarma çabaları var yazık ki ne yazık.

0|0
    0|0
  • İnsanlara hayvan, hayvanlara ise mahlukat gibi davranıldığı bir ülkede yaşamaktan nasıl memnun olabilirim ki? Herkesin "ocu" ve "bucu" diye ayrıldığı. İnsanların komşusunu, iş arkadaşını, okul arkadaşını yan gözle izlediği. Din, dil, ırk ayrımının tavan yaptığı bir ülke kesinlikle benim için yaşanılabilecek bir yer değil.

0|0
    0|0
  • memnun degiliz ama yaşıyoruz işte napalım

0|0
    0|0
  • Tabii ki memnunum.

0|0
    0|0
  • Şuandan itibaren. Türkiye bitti benim için. Bir umut kırıntısı var o kadar :) Sizede yazık olucak güzel genç arkadaşlarım.

0|0
    0|0
  • Memnunum. Avrupa Yerine Arada Bir Bebek Sahiline Gidiyorum.. :)

0|0
    0|0
  • Hayır değilim.

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Yarı dönem yaşadığımdan sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • daha kötü bir yerde de doğabilirdim memnunum avrupa kendine hayrı yok insanlıktan nasibini almamış amerika desen orayı düşünürdüm belki çok millet var :D

0|0
    0|0
  • 5-10 sene sonra memnun olmayacaz suriyeliler ve malum irk bizim irki geciicek o zaman felaket olacak

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Tabiiki memnunum ancak bir kaç şeyi yurt dışına gidip yaşamak isterim festivaller, gece hayatı vs. şeyler

0|0
    0|0
  • Vatan gibisi var mı? Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.

0|0
    0|0
  • Allah nerde doğmak istersin diye sormadı maalesef. benide bu ülkeye yolladı. şükür yine afrikada doğmadım...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor...