Kız yurdunda kalıyorum :) Erkekler şu kızların gerçek yüzünü bilse ne yaparlardı acaba :D?

Merhabalar öncelikle.3 yıldır yurtta kalıyorum her türlü kız tanıdım, gördüm. Dışarda baksan çooook bakımlı dersin makyaj, saç kıyafet ama doğal yaşam ortamında b*k götürür resmen. Tam bir kezban gibi giyinirler, ter kokarlar, tuvaletten çıkınca ellerini yıkamazlar, taharetlenmezler, yağlı saçlarla gezerler, iğrenç sohbetler yaparlar (en edeplisi bile) ve daha neler neler.. Genelleme yapmıyorum size oran vereyim %85i bu anlattığım özelliklerde 3 yılın gözlemine dayanarak söylüyorum.. Kendi cinsimden iğrendim 3 senede.. Ama baksan hepsi bakımlı hepsinin sevgilisi var acıyorum o çocuklara :D

Güncellemeler:
Az önce bir olay yaşadım onun üzerine isyan niteliğinde bu paylaşımı yaptım.'Sen ne durumdasın acaba' diyen kişiler neden savunmaya geçtiler ben de onu sormak istiyorum. Yurt müdürü bile titiz bir insan olduğumu bildiği için bana zor oda buluyor. Her gün duş alan bir insanım. Pis biri bu yazdıklarımı yazamazdı onlara bunlar yanlış ve pis bile gelmiyor..

3|2

Erkekler Ne Diyor 44

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...