Kız yurdunda kalıyorum :) Erkekler şu kızların gerçek yüzünü bilse ne yaparlardı acaba :D?

Merhabalar öncelikle.3 yıldır yurtta kalıyorum her türlü kız tanıdım, gördüm. Dışarda baksan çooook bakımlı dersin makyaj, saç kıyafet ama doğal yaşam ortamında b*k götürür resmen. Tam bir kezban gibi giyinirler, ter kokarlar, tuvaletten çıkınca ellerini yıkamazlar, taharetlenmezler, yağlı saçlarla gezerler, iğrenç sohbetler yaparlar (en edeplisi bile) ve daha neler neler.. Genelleme yapmıyorum size oran vereyim %85i bu anlattığım özelliklerde 3 yılın gözlemine dayanarak söylüyorum.. Kendi cinsimden iğrendim 3 senede.. Ama baksan hepsi bakımlı hepsinin sevgilisi var acıyorum o çocuklara :D

Güncellemeler:
Az önce bir olay yaşadım onun üzerine isyan niteliğinde bu paylaşımı yaptım.'Sen ne durumdasın acaba' diyen kişiler neden savunmaya geçtiler ben de onu sormak istiyorum. Yurt müdürü bile titiz bir insan olduğumu bildiği için bana zor oda buluyor. Her gün duş alan bir insanım. Pis biri bu yazdıklarımı yazamazdı onlara bunlar yanlış ve pis bile gelmiyor..

3|2
10|45

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şey erkek yurdu içinde geçerli. Ankara'da yurtta 3 hafta kalmayı zor başardım ve eve çıktım. Gerisini sen düşün.

1|0
    0|0
    • doğrudur duymuştum erkek yurtlarıyla ilgili bişeyler dinlemek bile yetti bana :D Ama merak ettiğim hiç mi temiz düzenli erkek yok orda :D

• Eig için teşekkürler sistem.

• sistem derken?

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya cidden fenalar özeldeyken

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Ulan ne hatunlar varya lahmacun yiyip sonra sevgilisinin yanina gelip onu öpmeye kalkışan sarmısaklı cacık yiyp sonra gelip sevgilimmm hooooşşşşgeldin diyen var lanet olsun peeehhhh :/ :/

1|0
    0|0
  • birebir kaldığında elbetteki erkeği de kızı da pek farklı değil
    asıl sen kokoşlardan korkucan tabi ki :)

1|0
    0|0
  • Evleninceki hallerini sergiliyolar simdi... bunlar evlenince direk salarlar gotu basi rahatliga alisirlar yazik la o erkrklere..

1|0
    0|0
  • Biliyoruz merak etme :D

1|0
    0|0
  • her türlü insan var bu hayatta

1|0
    0|0
  • Buzdağının görünmeyen kısmı

1|1
    0|0
  • İğrenç olduklarını biliyordumda bu kadarını tahmin etmiyordum :D awefw

1|0
    0|0
  • Erkeklerde de leş gibi olan var aynı şekilde merak etme düzgün oda bulmak herkes için zor kızlarda anlamak daha zor bence ama sana katılıyorum bende ne odalar gördüm iğrençti hakkaten..

1|0
    0|0
  • ya dur allah aşkına zaten seçici davrandığımız için birini bulmak zor oluyor bide bunları anlatıp da bizi ömür boyu yalnızlığa iteceksin:)

1|0
    0|0
  • biz de çok temiz değiliz boş ver gizli :D

0|2
    0|0
  • İçeride ajanlarım var o yüzden durumları biliyorum

1|0
    0|0
  • bişey daha öğrenmiş olduk saol :)

1|1
    0|0
  • Kız yurdunu bilmem de benim evim bekar bir bayanın evinden daha temiz ve daha derli toplu :D

1|0
    0|0
  • ahaah biliyıoruz merak etme

1|0
    0|0
  • Lisede lavaboya sıçan bir kız vardı sınıfta. Onunda anasını seveyim

1|0
    0|0
  • Sonra boşanmalar neden artıyor deriz

1|0
    0|0
  • Bunu zaten biliyoruz yine de sağol😂

1|0
    0|0
  • Sen. meleksin ama dimi 😄

0|1
    0|0
    • temiz ve bakımlıyım evet o yüzden bu isyanım zaten. Pis biri bunları farketmez rahatsızlık duymadığı için.

• sen kendine bakıyor musun acaba senin ön yargın?

• Tamam sen beni affet bende seni

• Bir de erkek yurduna bak bir ara. Sizin vajina kılı renginizi tahmin etme, anüsünüzün renk tonunu falan tahmin etme, bakire olup olmamanız üzerine giriler iddialar ve eğer güzelseniz herkes "vermiştir" der istisnasız. Yani iki ırk da böyle karşılaştırma yapmayalım fazla :D

0|0
    0|0
    • iğrençmiş.

• erkek yurtlarıyla ilgili de çok şey duydum iğrenç gerçekten. Ama ben kızları ele aldım :)

• Elbette iğrenç. Kızlar yine bu kadar iğrençleşemez, isteseler de yapamazlar yani.

• Korkma o kadar erkeklerde ayni bk.

0|0
    0|0
  • Sanki erkeklerin hepsi biskolata

1|1
    0|0
    • öyle bir şey diyen oldu mu? Ayrıca erkeklerin de pis olması bu durumu değiştirmiyor malesef.

• Herkes 7/24 bakımlı olamaz. Pislige gelince erkekler daha pis , bizde wcnin deliğini tutturamayanlar var. 😂😂😂

0|0
    0|0
    • erkekler daha pis biliyorum zaten kızlara değindim ben sadece :) Bakımdan bahsetmiyorum tabi ki sürekli bakımlı olamazsın. Ben temizlikten bahsediyorum, ter, banyo yapmamak, yağlı saçlar, ellerini yıkamamak vs.

• Sen daha erkek ortsmina girmemissin

1|0
    0|0
  • anladim sana erkekler bakmiyor citayi dusursunler amacli paylasim

1|0
    0|0
    • Nişanlıyım seneye okul bitiyo şükür ve evlenicem. Neden bu kadar ön yargılı ve anlamakta güçlük çeken bir milletiz..

• genelde gecelik takılan kızlardır ve o gece için bakım yaparlar erkek gerisine karışmaz :D

0|1
    0|0
  • Iste o yuzden kimseyle yasamadan evlenmem

0|0
    0|0
  • su an beni kizlardan soguttun. :) sen nasilsin bu durumda en temizi en iyisi sen oluyorsun anladigim kadariyla

0|0
    0|0
    • yurtta ben ve oda arkadaşlarım kadar titiz kişiler yok. Müdür bunu bildiği için aynı odaya koydu :)

• senın dısında hepsınden sogudum :)

• acınacak bir tarafları yok

0|0
    0|0
  • Ben bunları çok iyi biliyorum bu yüzden kızlara karşı mesafeliyimdir belli bir aşamaya kadar

0|0
    0|0
  • sende aynısındır o zaman

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 9

• Elektrik süpürgesi misali :D

1|0
    0|0
  • Sayın gizli acaba sen mistır masıl mısın? Tamam inanırım pis kızlar var tabi. Amma sen hep pislere denk gelmişsin. Benim arkadaşlarımın hepsi mis gibi 👼👼

0|0
    0|0
  • Kendin nesin aynaya baktın mi 😀 milleti yerden yere vurmadan önce insan bir kendine bakmalı ben neyim diye

0|0
    0|0
    • Ya taharet falan Dedi ya orada kayışı kopardım 🏃🏽😳😂
      Gerçekten taharetlenmediklerini görmüş gibi

• Dalga olarak mı algıladınız kendimi eğlendirmek içindi hepsi yanlış anlamayın

• Kırdıysam özür dilerim

• Sen de o tayfadansın sanırım.

0|0
    0|0
    • sen neden savunmaya geçtin canım hayırdır b*k kokanlardan mısın sen de?

• Hahahah tabi ki hayır. 😊 Taharetlenmediklerini nerede görüyorsun peki onları mı izliyorsun..

• Cidden açıklamaktan sıkıldım. Wcler alafranga taharet için küçük çeşmeyi açmaktan başka çare yok kimse de açmıyo ve yan tarafta ne oluyorsa naklen ses geliyo peçete sesi bile geliyor.10 saniyede girip çıkan var. Anlıyosun bunu yurtta kızlarla konuşuyoruz kimlerin yapmadığı bile anlaşılıyor..

• Gerçekten taharetlenmediklerini gördün mü? :D

0|1
    0|0
    • canım detaylı anlatmak zorunda bırakıyorsunuz. Wc iki tane yan taraftaki ne yapsa naklen ses geliyor ve wcler alafranga yani taharet için küçük çeşmeyi açman gerekiyor 10 saniyede işini bitirip çıkan insanlar var. Anlamışsındır umarım detaya girmek istemiyorum daha fazla

• Amin teşekkür ederim diğer yorumlarda bana da laf attın sadece soru detayını ilk okuduğumda komiğime gitti bugün iyi bir gün geçirmedim ve şu saate kadar da hiç gülmedim ilk güldüren sizin sorunuz oldu kendimi güldürecek bir şeyler bulmak istedim eğlenmek istedim yanlış anlamayın bu kadar da ciddiye almayın lütfen :/

• Kusura bakmayın o zaman ben siz o şekilde geldiğiniz için yaklaşımım kaba oldu ama şu an sorun yok :)

• Hepsi dedigine gore sende oylesin

0|0
    0|0
    • her yerden senin gibi biri çıkmak zorunda mı? %85 dedim. Temiz ve bakımlı bir insanım. Pis olan bir insan bunların farkına bile varmaz ona normal geldiği için ve böyle isyan da etmez. Sen tepki verdiğine göre bahsettiğim kişilerden misin yoksa?

• Sen bana nasıl gelirsen öyle cevap alırsın. Yazdığın şeye bak istersen.

• Ben saldirmadim gayet düzgünce soyledim neyse öyle degilsen uzatmanin luzumu yok

• Sen dahil değilsindir umarim :D

0|0
    0|0
  • olağmazzzzz

0|0
    0|0
  • Erkeklerde sutten cikmis ak kasik degil bence meslek lisesi cikisli ve muhendislik okuyan biri olarak soyluyorum 😂

0|0
    0|0
    • Ya taharetlenmediklerini söyledi ya görmüş gibi te allahım yarabbim :D
      origin.komedi.com/...aparken-su-kacarsa_o_9189.jpg

• @Lavinia-_-34 Pecete sesi nedir ya ahahahaha tartistigimiz konulara bak kiz radar gibi pecete sesi ariyor 😂😂

• Erkeklerin sütten çıkma ak kaşık olduğunu söyledim mi? birincisi bu. İkincisi de senin gibi kıt insanlarla uğraşacak değilim ses aradığım falan yok ses yalıtım sistemi çok kötü bu yüzden sen istemesen de her şeyi duyuyorsun..

Yükleniyor...