Kocamdan nefret ediyorum napicam yardim edin?

kocam sürekli ailede sorun yaratıyor getirdiği askeri ücret para 5 cocugum var getirdiği para yetmiyor yetmiyor buna rağmen susuyoruz ama kendisi sürekli sorun yaratiyor dünde gene sorun yaratti bağırdı çağırdı neymis kizim küçük kiz kardeşine vurmuş bundan dolayı da kizima vurdu kızlarıma bacım dedi beddualar etti insAllah adiniz çıkar dedi bugunde bulasik makinesinde bulasiklari yikiyorum ona bile sövdu bagirdi tirnaklarimi uzatmisim guzel duruyo diye ona bile 1 haftadir karisiyor keseceksin o tirnaklari diyror herseye sorun yaratiyor en ufak sete bilesizce kizlarina böyle bişey diyen ve boyle bir kocaya sahipim neyapmaliyim
Ben 35 esim 40 yasinda

Güncellemeler:
Bacim yerine ooo... olacakti

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• ınsanlar once kendılerını duzeltmelı , bence kocanın kesınlıkle hataları var , ama belkı senınde hataların vardır. mesela babam bızı dovdugunde annem babanız haklıdır derdı , hakederdık bazen. haksız olsa bıle babamız , annem onu bızım yanımızda kucuk dusurmezdı , belkı sonra konusurlardı bız yokken kı bu cok mantıklı. sana veya cocuklarına bacım demesı cok ama cok ayıp bırsey , bunu ona sakınce anlatmalısın , yanı yalnızken sakın kafayla konusmalısınız. hayat sızın ıcın zor ama emınım onun ıcınde cok zordur , doyurmak zorunda oldugu 6 bogaz hıc az degıl. bence yapmanız gereken ıkınızınde anlayıslı olarak bırbırını anlamaya calısması

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle allah yardımcın olsun. kendi ailenden bu durummu anlatabilceğin birsi varsa arkanda durabilecek birileri varsa kesinlikle onlara anlatmalısın bu durumu. beş çocukla çalışmanızda imkansız gibi bir şeydir zaten böyle bir eşinde izin vereceğini sanmıyorum. yakınızdaki birisinden yardım almaya çalışın. eşinizle konuşabilecek birileri varsa derdinizi ona anlatın siz konuşun diyeceğim ama sanmıyorum etkili bir iletişim olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Soran Kocasıyla Evlendiğinde Kocası #Fabrikatör müydü? Sonradan mı? İflas Etti? 5 Çocuk Nedir? Savaşa Asker mi? Yetiştiriyorlar Diye Düşündü SerKan1923

0|0
    0|0
  • huzur altıncı cocukta bence. yazdıklarına ınanmadım ama var sızın gııbler cepte kurus yok ama ıs uckura gelınce ver allah ver sonra hayat pahalılııgı muabbetı bu zamanda mılyarder aıleler ıkıden fazla cocuk yapmıyor. yapacagın bır sey yok kaderıne razı olup mezara dek gıdekceksın senaryo geregı böyle

0|0
    0|0
  • 5 çocuğunu asgari ücretle geçindiriyorsun ama evinde internet var..

0|0
    0|0
  • Malum irktanmisiniz

0|0
    0|0
  • geriiiizekalı insanlarla dalga geçmeye utanmıyormusun.

0|0
    0|0
  • gerçek mi bu ya, pek öyle durmuyor

0|0
    0|0
  • o da heralde para sıkıntısından öyle davranıyordur

0|0
    0|0
    • Hem parasi yok culsuz hemde derdini cekiyorus yeter biktim artik

• trollere gel 5 çocuk olmayaydı inanırdım ama 5 çocuk bozdu işi trol

0|0
    0|0
  • profil 18-24 :D

0|0
    0|0
  • 5 çocuk yapana kadar aklın nerdeydı derler adama

0|0
    0|0
  • Rabbim yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Gelen gideni aratır. Bu iki söze dikkat

0|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • para yetmeyince bunalıma giriyor ve size saldırıyor. napsın adam. o da üzülüyor dur sanırım.

0|0
    0|0
    • Ya cidden cahil ya resmen kizlarima o.. dedi
      Mesela gesmeye cikariz eskiden arabamiz varken iste sirf benzin gidiyo diyr hep surati asik olay cikarirfi

• ya sinirle söylemiştir. o bunalıma girmiştir. fazla üzerine gitme. öyle deyince kızın o... olmaz.

• Sabah aç karnına oglen tok karnına akşam yatacaginda ıslak hortumla dovecek sin onu

0|0
    0|0
  • Boşan gitsin.

0|0
    0|0
  • Aile düzeni yok geliştirmemis kendini

0|0
    0|0
  • Yaşın 35 ama ruhun 20 felan galiba?

0|0
    0|0
  • Birde onun yerine koy kndini butun yuk senin omzunda cocuklarinin istedgni alamiyorsun , uc kurusa calisiyorsun eve gekirken ekbi masraf ckmasn diye dua ediyorsun , dugun sunnet falan bir eglenceden cok masraf olarak görunuyir gözüne , budurumda nasl bir piskolojin olurdu , o tamamen hakli demiyorum ama sadece biraz düşün paraszlk bir erkegin en buyuk imtihani ne sabir ne tatli yuz hicbisey birakmaz adamda , mutlu olursunuz insallah

0|0
    0|0
  • Maalesef bunlar cehalet ve yoksukluk yüzünden oluyor. Bir hata edip evlenmişsin.

0|0
    0|0
    • Maalesef

• Allah kahretsin insallah ya resmen herseyden sorun cikariyor en kucik kizimi yanina almaya calisiyor diger kizlarim 15 digeri 16 uasinda onlarda nefret ediyor resmen diyoki ins kizlarinin adi o.. ya cikar bulasik makinesinde bulasik yiksmsmiza kadar tirnak uzatmsma kadar karisiyor ramazan ayinda oruc oldugi icin afedersin agzimiza ediyor gecen gezmeyr cikalim dedik eskiden yani arabamiz vardi sahin sirf mazot gidiyo diyr hep surati asik falan napacam cahilin teki bir kcuucuk kiza kizlarim vurnus diye su yaptiklarina baj

• İnsan kendi evlatlarına nasıl böyle şeyler diyebilir anlamıyorum. Madem böyle biriymiş evlenip, sizi yakmasaydı.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ablam kac yasinda evlendin de 35 yasinda 5 cocuga eriştin. Getirdigi paraya laf edemem sonucta ulkedeki sartlar böyle onu suclayamam bu konuda. Ama belki o da bunalmistir yetistirememekten baska yerlere sariyodur. Hic konuşmayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • Konuşuyorum ama anlamiyor sürekli oynuyosun çocuklara kendini iyi gösteriyosun diyo

• Eger sorunlarinizi halledemiyosaniz evliligi sonlandırın. Yazik gunah cocuklarin psikolojileri alt ust olur

• 18 24 yaş arası beş çocuk. Hııı pardon kızının hesabı

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama allahın hanzosuymuş senin kocan. ben olsam çile çekmek yerine boşanır çocuklarımı da yanıma alır babamın evine giderdim.

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • severekmi evlendin?

0|0
    0|0
  • 5 çocuk doğurmuşsun Ama bu nasıl nefret

0|0
    0|0
  • 5 cocuk olana kadar nerdeydin be ablacim o kadar cocukla bosanicak misin bir de simdi

0|0
    0|0
    • Konusuyorum kebdisinden Konuşuyorum ama anlamiyor sürekli oynuyosun çocuklara kendini iyi gösteriyosun diyo

• Kendi ilk once baksa bir cocuklara karsi naptiklarina kizlarimda bikti artik anne babam niye biyle herseye sorun cikariyo bize o.. dedi bile niye boyle diyip agliyolar

Yükleniyor...