Altınıza deposu full dolu araba verseler şu an nereye kimin yanına basıp gidersiniz 😊😊?

Altınıza deposu full dolu araba verseler şu an nereye kimin yanına basıp gidersiniz 😊😊?

1|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Ablamin yanina gitmek isterdim ya.. Onunla konusup uzun uzun sohbet etmeyi dertlesip kahkaha atmayi sacma sapan dedikodu yapmayi ozledim.. Ablam benim canim su hayattaki en cok deger verdigim kisi..

0|1
    0|0
  • Onun yanına gidip o fotoğrafı bana attıgı için onu ve fotoğraf çekindiği kızı alıp bir depoya götürürdüm sonra o resmi atan parmakları kopartıp kıza yedirip aynı şeyide ona yapardım o dudaklarını kopardıp kendisine yedirirdim kızında öyle sonra gözlük takıyo o gözlük camlarını kırar erkeklik ve kızlık organlarına derin ve geçmeyecek yaralar ve sakallarını bıyıklarını kirpiklerini kaşlarını saçlarını teker teker yolar ütüler tekrar eve paket halinde eve götürürdüm onu kızında o saçlarını 3 e vurdurur yutturur hep yüzünü gözünü jiletle traş ederdim ki hep tüy sakal çıksın bir daha kimse bakamsın onlara diye somra kaçardım işte bu kdrcık masumca sey :)

0|1
    0|0
  • Süper olur

0|1
    0|0
  • Gidemem

0|1
    0|0
  • istanbula teyzoşumun yanına :)

0|1
    0|0
  • İzmire :)

0|1
    0|0
  • Boş boş gezinirim öyle

0|1
    0|0
  • bütün kankalarımı toplayıp son ses müzik açarak gezmek isterdim :D :D :D

0|1
    0|0
  • Hmmm taabisi alışverişe giderim

0|1
    0|0
  • Senin yanına 😏

0|1
    0|0
  • Sanırım yiyecek ve içecekleri alıp direk adaya 😀

0|1
    0|0
  • Kimsenin yanına gitmem, arabamı sahil kenarına sürerim orada sabahlayabilirim.

0|1
    0|0
  • Yüksek bir tepeye çıkardım yalnız başıma

0|1
    0|0
  • gitmeden ölürüm ::D:d

0|1
    0|0
  • Nişanlımın yanına💕

0|1
    0|0
  • ananem yanına :)

0|1
    0|0
  • Alırım başımı uzaklara giderim. Yanlızlığın keyfini yaşarım en azından bir süre.

0|1
    0|0
    • Neden gizli 😊

• Ama senin de mesaj kutun kapalı :P

• Aa doğru çok özür dilerim 😊

• Eğer özgür olacaksam kimse beni aramayacaksa hesap verdirtmek için önce antepe giderim ordan sevgilimi alırım nereye derse artık belki antalya mersin antalya... Tabi 1 depoyla olacak şeyler değilde nese 😁😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• @BaşınaBuyrukKız uçarım 😂😂

1|1
    0|0
  • Gidemem gitsemde dönemem. :D çünkü bir depo ile ancak gideriz geri dönüş nasıl olacak :D

0|1
    0|0
  • Hiç bir yere gıdemezdım çunku kullkanmayı bılmıyorum

0|1
    0|0
  • Deposu dolu araba vereceklerine 10 günlük zaman verseler keşke daha hayra geçer...

0|1
    0|0
  • kankamın yanına giderim, görsem dünyalr benm oluyo dert tasa 0 kankağğğ selam bu arada ajdjqjd

0|1
    0|0
  • var zaten ne işe yarıyoki

0|1
    0|0
  • Galeriye giderim arabayı satmaya.

0|1
    0|0
  • kendi çapımda eğlenirim

0|1
    0|0
Yükleniyor...