Canımı biri yaktı darbe yedim o günden beri kimseyi sevemiyorum konuşasım gelmiyor neden. ?

1.88 boyunda delikanlı biriyim daha doğrusu yakışıklıyım biraz vücudum var ona rağmen kimseyle konuşasım gelmiyor ne biliyim güvenemiyorum konuşmayı denesem tersliyorlar kızlar çabuk pes ediyorum bu konudaki tavsiyelerinizi almak istiyorum

Güncellemeler:
Kızlar Genelde Ne tür Erkekleri Sever? Kızlar Soruyorum size :)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Pes etmeyip güvenini kazanmaya bak kolay birşey değildir kızlar yakışıklı erkek dalga geçmek için yazıyordur der ya da ne biliyim onlarda birinden bir darbe yemiştir ya da sana düzgünü denk gelmemiştir

0|1
    0|0
    • Ömrümde birinin olmasını istedim olmadı zaten düzgün değildi haklısın her önüne gelene yawşama lüksüm yok benim olacaksa evleneceğim hatun olur. teşekkür ederim görüşün için

• haklı olduğun noktaların o kadar fazla ki kendimden utandım şimdi :D

• Ben sadece ortada olan gerçekleri söyledim 😀

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam gibi adamsın ortak yanımız var

0|0
    0|0
    • Sende öylesin dostum :)

• Okul degiştir üniversite önemli gercekten ben rizeye gitmem meseela allahın yobaz yeri gsü 2 yıllığa giderim sırf 1 yıl kaybetmemek için mezunum bu arada

• aneztesi bölümünü kazanırsam gidecem memleketimde okuyacam.

• gerçekten kızlar çok tehlikeli. ben hayatımda ilk defa birini sevdim ama karşılıksız olduğunu anlayınca , çok buyuk hayalkırıklığı yaşadım, teklif etmedim , kız zaten yeşil işık yakmadı, sana tavsiyem emin olmadan kimseye yawsama kızlar adımı erkekten bekler

0|0
    0|0
    • Aynı kaderi yaşıyoruz dostum

• allah bize kolaylık versin. ben bugune kadar kimseye yangöz ile bakmadım ama karşıma hala düzgün birisi çıkmadı. illaki kötü gözlemi bakalım. ben yapsam yaparım ama kendime yakıştıramıyorum.

Yükleniyor...