Yahu siteden bırıne borç 300 tl verdım çocuk benı heryerden engellemıs bu nasıl dünya oldu artık?

gerçekten soklardayım ben parasında degılım calsıan bı kızım ama çocuk benı engellemıs durumu yoktu borç verdım ben gerı de ıstemıyorum sadece dost olmak stedım kımse benı sevmıyor bunu anladım :(

Güncellemeler:
en son da ben cıddı bı ılskı yaptım konuşmaya gerek yok borcum aklımda para elıme gecınce sana vercem dedı ama engellemıs

0|1
13|60

En İyi Erkek Görüşü

• Gercekten mi ya üzüldüm senin adına valla:s sende benim gibisin desene keske senle bende dost olabilsem arada arkafas gibi. konusabilsem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• yaaaa vay arkadaş yaaa :D :D yanlış kişilerle arkadaşlık kurmayın işte :D :D
    benim gibileri bulun 8) onlara yemek ısmarlayın 8) ömürlük dost olurlar ömürlük 8)
    o değilde çok saçma bir şey olmuş seninkisi gerçek ise eğer :D :D
    inanası gelmiyor insanın :D :D

1|0
    0|0
    • gerçek sımdı mesajları bıle gosterırıdım ama cocugu burda rezıl etmıyım

• kusura bakma ama o rezil olmayı hak ediyor :D tanıdık bir nick mi acaba :D merak etmiyor değilim kim olduğunu :D :D tabi ona parayı gönderen kişiyi de :D
      az bir miktar da değil :D 300 liraya ben 1 ay idare ediyorum fatura ve kira hariç :D gözden çıkarabileceğim bir miktar değil hemen :D :D

yoksa sen zengin misin (şaşkın surat ifadesi)
      benim zengin garı aradığım görüşlerime denk geldin mi hiç ^_^ ^_^ ^_^ hem ben engel mengel atmam bak ^_^ bağla beni yatak odasına yemeğimi getir koy önüme sesim çıkmaz daha sdfesesd :D :D :D

• Ben de benzer birşey yaptım ama bir süre sonra geri ödedi... Sen sanırım dolandırıcıya denk gelmişsin...

1|0
    0|0
    • bakalım neyse kendı bılır

• Aldırış etme... Dünya onun gibi salaklarla dolu... Zor gününde sana yardım edene asla sırtını dönmemen gerekir fikrini günün birinde anlayacak ama o zaman da ona yardım edecek kimseyi bulamayacak etrafında...

• ne güzel konuştun yaa aynen oyle ben zor gunun de yardım ettım ama bıdaha etmem

• Artık insanlar baya nankör olmuş. İnsanların iyi niyetini kötüye kullaniyolar hep

1|0
    0|0
  • Kesin çocuk çok yakısıklıdır. Geçirdiğin güzel günlerin bedelini ödemiş olabilirsin. Dua et daha beter bir şeylerle karşılaşmadın.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :( genede kendine bu kadar yüklenme sonuçta birisine güvenmişsin ve oda senin bu temiz saf halini fırsat bilip kullanmış giden 300 tl olsun sağlıktan gitmesinde bir şekilde geri koyarsın ;)

1|0
    0|0
  • giden para olsun bosver gercek yuzunu gostermeseydı dostun sanacaktın ılerde belkı daha buyuk kazık atacaktı.

1|0
    0|0
  • Ah canım benim her tanıdığına insan borç verir mi :) kesin sadece buradan sohbet ettiğin biridir, bu kadar saf olmayın.

1|1
    0|0
  • Yuzunu gordun en azindan bosver iyiligin yanina kar olur

1|0
    0|0
  • vay be böyle saf insanlar kalmısmı

2|1
    0|0
    • yardıma muhtaç bırıne yardım ettım saf mı oldum

• saflıkta işin orasında zaten. nerden biliyon ne oldugu belli olmayan bir siteden yüz yüze gorusmedigin birine borc vermek

• Sonucta kul hakkini yedi

1|0
    0|0
  • Yanlış insanlarla tanışmışsın.

1|0
    0|0
  • Ben çok yedim o kazıklardan aşılırsın zamanla. Allah'a havale ettim sonra bela okumadım. Sen iyiliğinle kal boşver.

1|0
    0|0
  • allah be la sını versin o zaman 300 tl ile yıkılmazsın

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.
    Boşver sen kendine yakışanı yaptın.

1|0
    0|0
    • ya yorumlarda bıle enayısın demısler ben calsıan bı kızım ve ıhtıyacı olana borç verdım bu ahmaklık salaklıksa salagm ozanazn

• Aynen öyle geri gelişini düşünsem vermezdim zaten.

• Sıkıntısı giderilsin. Maksat o

• Üzüldüm adına😞 Dost mu arıyosun 😊

1|0
    0|0
  • Hatasını anlayıp yazar umarım. İnsanlara güvenmek güzel bir şey

1|0
    0|0
    • umarım ben guvendım verdım bakalım oda erkekse sözünde durur odemesınde degılım benı nıye engellmıs

• adilik bence... başka bir adı yok... başının gözünün sadakası olsun

1|0
    0|0
  • ben seni çok seviyorum ama bu aralar biraz sıkıntıdayım.

1|0
    0|0
    • sen o çocuk degılsın :D

• yok daha borç vermem başka kapıya

• ben de gerçekten şaka yaptım zaten. para konusun da kimseye, sana ilk görüşte aşık oldum da diyen erkeklere güvenme.

• İyi niyetini süistimal etmiş, fakat sen yinede iyi niyetinden vaz geçme

1|0
    0|0
  • Demekki gereksiz birisin

1|0
    0|0
  • bişi olmaz boşver, sadakan olsun parasındasın demiyorum.

1|0
    0|0
  • wayyy beee kişiliksizmiş gerçekten sen yinede helal et bir dahada sakın yapma böyle birşey

1|0
    0|0
    • helal ettım evıne hacız gelecektı verdım ama o ayıp ettı

• amannn boşver sen yinede helal et ama bence yalan söylemiş kandırmış seni

• geçen de erkek üye 300 tl dolandırılmıştı burdan :D demek ki hepinizi aynı kişi kekliyo :D

ya şey b i 500 de bana ateşler misin :D

0|0
    0|0
    • kım merak ettım aynı cocukmu

• Kusura bakmada senın sa laklıgın tamam çalışıyorsun paranı kazanıyorsun ama 300 tl de kucuk bir rakam değil ustelık tanımadıgın sadece sanal ortamda konuştugun birine yazık olmuş

0|0
    0|0
  • bundan sonrakole mesajına son borç para alınır mesajı :D

0|0
    0|0
  • İnsanlar bu meblağı gerçek hayatta bile vermiyor. Verse bile türlü tereddütlerin içerisine giriyor. Kusura bakmada sen bunu birde siteden birine yapıyorsan.. O birazda senin bireysel mallığın.

0|0
    0|0
  • enayi parası diye çatır çatır yiyordur nasılş bir merhamet ve iyiliktir bu banada göndersene bak ben askerim hayra geçersin :)

0|0
    0|0
  • Tanımadığın kişiye neden para yolluyorsunki ortalık dolandırıcı kaynıyor :)

2|1
    0|0
    • ben ınsanlık namına verdım

• ama insanlık yaramıyormuş dimi valla gidip bir fakir doyursaydın daha iyidi.

• Sana inanamıyorum ben

0|0
    0|0
  • Uff safmisin sen ya kiyamam :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 13

• Yani yaptigi cok ayip.. sen iyilik etmissin verdigi karsilik hos olmamis.

1|0
    0|0
    • sevgılım var cıddı ılskım olacak dedı yazma dedı hıc yzmadım daha bugun farktım engelledıgını

• E iyide sevgili olcaksa olsun seninle ne ilgisi varki. bu yuzden engellemekte cok sacma.

• Arkadaşlık ilişkilerimin temsili halisin resmen

1|1
    0|0
  • ooo parasında değilsen cebimize 10 lira koy da bir tavuk döner yiyelim aplaaa :D

asjagydukahjgad çok geçmiş olsun canım :)

0|3
    0|0
  • 😂 nasıl ve neden guvenirsiniz boyle bir yerde insanlara anlamış değilim, üstelik gercek hayatta insanlar akrabasina ailesine dahi guvenemezken iyi cesaret :) gecmis olsun.

0|1
    0|0
    • yardıma muhtaç bırıne yardım etmez mısısn sen

• gözümle gordum ben cocuguda gordum borç ıcın faturayıda

• Anladım sağlık olsun ozaman başınızın gözünüzün sadakasi olsun madem ihtiyaci varmış.

• 😀 bu ders olmuştur umarım, babana bile güvenme demişler

0|0
    0|0
  • 300 tl için kaçıyorsa adam olmaz kızım bak yoluna :D

0|0
    0|0
  • Giden 300 liraya yanmıyorsan, karaktersiz biri adına da üzülme derim.

0|0
    0|0
    • 2 bın gelırım var 300 verdım ve ne zaman ıstersen ode dedım onun yaptığı ayıp

• Kardeşim işte giden 300'e yanmıyorsan, sana ne elin karaktersizinden. Gelirinden de bana ne ayrıca. Allah daha çok versin.

• Ne desem bilemiyorum

0|0
    0|0
  • vermeyeceksin en güzeli

0|0
    0|0
  • Sen ne kadar safsın öyle :D

0|0
    0|0
  • suç sende :D

0|0
    0|0