Bu sadece bana mı yanlış geliyor?

Artık gençlerimiz evlenmeden öpüşüp yatıp bişeyler yapıyorlar bu bence çok yanlış sizce?

0|1
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış olmasa bile ben öyle şeyleri , evlendiğim adamla yapmak isterim. Bu benim için özel ve özel biriyle olmalı. Daha kimseye öpüşmedim ve bunu söylemekten utanmıyorum hiç aşık olmadım en azından emlakçıdan bile daha çok ev görmüş kızlar var ne kadar iğrenç , bana görede yanlış bir durum

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum söylediklerine

Erkekler Ne Diyor 20

• yanlıs tabi

1|0
    0|0
  • Evet yanlis zinadir haramdir gunahtir

0|0
    0|0
  • Elbise alınca bile değiştirme fişi var deneme şansın var asasdasdas
    Neden denenmesin asdasds

0|0
    0|0
  • Herkesin düşüncesi farklı. Sen haklısın yanlış.

0|0
    0|0
  • Dahada kötüye gidecek geçen bir video izledim herif hamile kadınlarla öpüşüyor hadi diyelim senaryo o gerçek değil tamamda hamileyse kocası vardır mutlaka ve kocası para için karısının başkalarıyla yiyişmesine izin veriyor hemde hamileyken ne günlere kaldık.

0|0
    0|0
    • Yani bana dini yönünü geçtim normal gelmiyor bazen bazı şeyler özel kalmalı diye düşünüyorum

• Yani ben düşünüyorum dini geç ateist olsam ve farklı bir kültürle büyüsem bile yinede bu kadar geniş olamam.

• Bu o kişileri ilgilendirir. Kime göre yanlış neye göre yanlış. Kimse kimsenin hayatına karışamaz. İki kişi isteyerek bunu yapıyorsa ortada yanlış bir şey görmüyorum. Sonuçta herkes kendinden sorumludur. Bunun hakkında fikir yürütmek bizlere düşmez.

0|0
    0|0
    • Yo bunu yanlış bulabilirim onları aşağılamak değil benim fikrim bu ve bir konu hakkında fikirimi söylemek bu ortamda çok normal

• Kişiden kişiye göre değişir bu düşünce bunu söylemek istedim ve fikrimi söyledim sadece. Aşağılamak tabiki de değil.

• Onlara göre normal

0|0
    0|0
  • bunun nesi yanlış söyler misin bana

1|0
    0|0
    • Nesi doğru

• evliyken zaten tek eşliliği seçmiş oluyorsun verdiğin bir söz var karşındaki kişiye. bu evlenmeden de geçerli olabilir sen biriyle sevgili olduğunda da aksi konuşulmadığı sürece başkasıyla olmayacağını belirtmiş oluyorsun. birini sevip çıkıyorsun ama cinsel ilişki yaşamıyorsun şimdi söyle bana bir insanın duygularına dokunmak mı daha özel yoksa bedenine dokunmak mı

• Bedeni diyorum ben 😄

• Bence de. Ama koyan bunu yapan çoğu insanın Allah'a inanması.

0|0
    0|0
  • yanlışı kim takıyor ki bu zamandaa

0|0
    0|0
  • Son derece normal

0|0
    0|0
  • Temiz insan bulamayacağız bu gidişle herkesin bir geçmişi oluyor. (Not: Ne sevgilim oldu ne de bir kızla gerçek hayatta sohbetim, sanal bir tek)

0|0
    0|0
    • Bence buluruz ama benim hoşuma gitmiyor ya ne biliyim

• Normal karşılıyorlar gibi ama en çok pişman olan taraf kızlar bana göre. Çünkü bakıyorum hamile miyim yoksa beni böyle kabul edecek mi ilerideki biri diye sorular soruyorlar. Zaten karşındaki insan seni sevse aklı oraya gitmez. Sırf sevdiği erkeği kaybetmemek uğruna yapıyorlar.

• Mağazaya gidip bir şey alırken 40 kere demiyorsunuz hadi aldık olmadı ne yapıcaz 😊

0|0
    0|0
    • Şöyle saçma sapan örnekleri bulmak için çok düşünmek gerekiyor mu

• evet yaa ne terbiyesiz insanlar var öyleee :D

0|0
    0|0
  • Hemfikiriz.

0|0
    0|0
  • Olur mu onlara yanlış bu dediğin zaman özgürlük diyorlar.

0|0
    0|0
  • Nefis insanın en büyük düşmanı zaten

0|0
    0|0
  • Dogrudur

0|0
    0|0
  • Harika olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evet yanlış hersey ilk geceye saklanmalidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinda bazen ikisinin arasinda kaldigim oluyor neden dersen.. bende karsiyim evlenmeden yasanan cinselliklere... ama yabanci ulkelerdeki hani bir sure birlikte yasayip sonra evlenenlerin evliligi sanki daha saglam temeller uzerine atilmis gibi duruyor.. yani celiskide kaliyorum.

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ben karşıyım genel olarak

• Herkesin hayatına kimse karışamaz fsd 😒

0|0
    0|0
  • Bencede bir özeli kalmıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...