Kapat

Hayat ne kadar acımasız bakarmısınız?

küçük kuzenime bakıyordum kahvaltı ediyorduk sarelle yiyeceğim diye tutturdu. yok kızım bu soğukta çıkartma beni şimdi dışarı dediysem de ısrar etti çocuk işte. üşengeçlikten apartman görevlisini çağırdım, sipariş verdim. zaman geçti görevli geri gelmedi. cama çıktım bakıyorum.
görevli, bir eliyle benim kuzenimle hemen hemen aynı yaşta olan kızının elinden tutmuş, aşırı rüzgarda sürüyerek yürüyor, öbür eliyle de kuzenimin masada olan onlarca şeyi beğenmeyip istediği sarelleyi taşıyor.
resmen utandım. o kapıyı açıp, adamın yüzüne baka baka o poşeti almak istemedim.
neticesinde kapıyı açmamla birlikte kapıcı ve kızı tozlu ve çamurlu ayaklarıyla 2 adım içeri girdi ve avazım çıktığı kadar bağırdım. ulan ya kapıcısı ahıra mı giriyon ver çikolatayı s. ktir ol git dedim. bir depik attım ibneye, kızının da kafasına bir tokat salladım kız ağlıyor kapıcı da süklüm püklüm ağlamamak için zor tutuyo kendini. feriştahını s. ktiğim cahil fakir öküzü halının ağzına sıçtı yaaa.. hayat işte bu kadar acımasız ya

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• senin kadar görgüsüz malı ilk kez gördüm hayat bu ama üç günlük dünya bunun bide yarına var

0|0
    0|0
    • yav dediğin gibi 3 günlük dünya ne takıcam ya

• lafı nerenden anlandın pes doğrusu, git gönlünü al yoksa ilerde sürünmeyeceğin ne malüm

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Hey gidi troll :)
    Sallamak bedava nasılsa

0|0
    0|0
  • O sarelle senin gtüne girer inşallah amin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öhöm Öhöm öhöm... Hayat mı acımasız, bazıları mı vicdansız? İşte dostum senin gibiler cehennemin en dibine gidicek. Allah akıl kalp vicdan irade vermiş, cehenneme sokması da hakkıdır. Üzüldüm ya yaş da geçiyo şu kafayla ölmesen bari

0|0
    0|0
  • yuh yani bide bunu normal bişeymiş gibi yazmışsın

0|0
    0|0
    • eeee bunda anormal olan ne anlamadım ki

• neyse ya takıl kafana göre banane yanlışlıkla yorum yaptım bide ciddi ciddi

• giriş gelişme bölümünü beğendimde sonuç bölümü anlatımın akışını bozmuş knka :D

Yükleniyor...