Arkadaşımdan borç almıştım polise gidecem diyor wtf?

merhaba arkadaşlar bundan 3 ay önce sevgilimden 800 lira borç almıştım ama 1 ay sonra ayrıldık bugun mesaj atmış borcunu ver yoksa polise beni dolandırdı diye şikayet edecem diyor. durumumda olsa vericem işsizim bulacak biyerde yok eninde sonunda vericem kul hakkıyla ölmek istemem fakat veremiyorum polise gitse sonuc ne olur?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Vermeseydi gerizekali 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• polis kapına gelse bile sakin ol korkma panik yapma. söylediklerinin hepsi iddia oluyor. ben borç falan almadım de geç. gerçi polise gitse de polis buna verilen borca dair bir kanıt ister. sağlayamazsa hiçbişey olmaz üstüne su iç der. :)
    inşallah bankadan falan atmamıştır sana parayı?

0|0
    0|0
    • bankadan attı

• evet benım adıma

• tatlıya bağla. biraz vakit ver falan de. şikayetçi olursa başın belaya girer. sonuçta bankadan atmış sana parayı. herşey kayıt altında geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Sen bu parayı istedin o da verdi çalmadın, onu döverek de almadın o sana borç verdi sevgiliyken mesajlarınız varsa onları sakla dolandırdı diyemez ve bir haltta olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir yrrak olmaz

0|0
    0|0
    • açık sözlülüğün ve net cevabından ötürü teşekkür ederim hiç bişey bu kadar rahatlatamazdı :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimden borç alacağını iyi seçmelisin. Dün elini tuttuğun, kalbine aldığın kız arkadaşın şimdi düşmanının bile belki yapmayacağı bir şey yapıyor, üzüyor. Allah yardımcın olsun.

1|1
    0|0
  • hiç birşey olmaz. İSterse babası emnıyet mudurü olsun.

0|0
    0|0
  • Karakterini. s

0|0
    0|0
  • Odeyemiyorum dersin olur biter , belki is bulurlar sana salak gibi davran orda , sempati kazanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...