Sevgilime sudyenli fotorafimi atmistim, kardesim telefonumda gordu :( ?

Simdi tuturdu anneme soylicem. gelince doye napicam ben ne cevap vericem anneme :(

Güncellemeler:
Hain kardesim anneme soyledi bile :(

0|2
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Gösterdim ama elletmedim dersin

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence burda mağdur olan kardeşin.. Ablasının mal ve ahlaksız olduğuna şahit olmuş. Hemen kardeşten özür dilenmeli boku yenmelidir. İyi bir sopa apartmanı ayağı kaldıracak bir azar tarafınızdan hak edilmiştir. Sütyenli fotoğrafını isteyen arkadaşın bir geneleve uğramasında fayda var. Allah günahlarınızı affetsin.

0|0
    0|0
  • Biraz edebin, özelin olsun. Müstehcen yerlerini kendine sakla. Erkek arkadaşını tatmin edeyim derken böyle zor durumda kalırsın. Müstehak olmuş.

1|0
    0|0
  • söylesin boşver. anan senin ne kadar azgın hatun oldugunu anlasın ve sana istiyosan git ver desin. belki öyle der karamsar olma.

1|0
    0|0
  • Sen niye kendini sergiliyosun

1|0
    0|0
  • Muze de ki esyalarla empati yaptim de.

0|0
    0|0
  • telefonu sil

0|0
    0|0
  • Söyler valla ben olsam da söylerdim hak etmişsin. bir güzel sopa atsınlar sana da gör.

1|0
    0|0
  • Yandın 😀

0|0
    0|0
  • sevgiline attigin resmi kardesin gorse nolur gormese nolur buna mi takildin yani :D

0|0
    0|0
  • Kendi kendime çekmiştim de sevgilinin adını rehberde bir kankanın adıyla değiştir annen telefonu kurcarsa südyenim güzelmi diye işde burcuya attım de kıvır yani

0|0
    0|0
  • Bazen dersler çıkarmak için bu tür olaylar gelir insanın başına... Düşün ki cırılçıplak resmini gönderseydin ve onu görseydi kardeşin... Beterin beteri var demi?

0|0
    0|0
  • Ablasiyla konusuyodum sutyenin nasil durdugunu merak etti bnde gonderdim de ya yerse diye dua et sonrada :)

0|0
    0|0
  • O senin problemin.

0|0
    0|0
  • Telefonlarınızı kilitsiz orta yerde bırakırsanız öyle olur.

0|0
    0|0
  • Filmin fragmanı o anne dersin.

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz... alt tarafı sütyenli foto görende çırıl çıplak zannedecek

0|0
    0|0
  • krdeşin kaç yaşında küçükse kandırmak kolay.

0|0
    0|0
  • çok iyi örnek olmuşun kardeşine oda 2 sene külotla foto atar millete

0|0
    0|0
  • Kardeşin telefonunda gördü derken galeridemi yoksa sevgiline attigini biliormu

0|0
    0|0
    • Watsapta gormuss :(

• Soylerse dersin annene telefonda cektim nasil duruor diye baktık sudyene falan kimseye falan atmadim dersin

• Ahahahah 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Salak. O çocuk ifşa eder esas olur da vermezsen ya da ayrılırsın onu düşün :D

0|0
    0|0
  • İnşallah söylerde yaptıgın şeyin dogru olmadıgını anlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptığın halttan pişman değilsin annenin kardeşinin görmesine mi bu kadar telaş yaptın? Bari bir daha yapma böyle bir şey ileri çok pişman olursun.

0|1
    0|0
  • İyi olmuş ders olur belki.

0|2
    0|0
  • Ana ben yoldan çıktım de.

0|0
    0|0
    • Onude diyimde iyice kessin beni

• Iç bir şey olmaz

0|1
    0|0
  • Kardeşine rüşvet teklif et.

0|1
    0|0
    • Nasil bisey teklif edebilirim ki :(

• Yalvardim ayaklaeina kapandim agladim derken annem geldi, ve duydu bir kismini kardesimde soyledi :(( olan oldu :(

• Ne kadar iğrenç kardeşin varmış.

• Kilo vermek istiyorum o yüzden kilo verdigimde eski halimle yeni halimi karşılaştırcaktım o yüzden südyenli fotografımı çektim de

0|1
    0|0
  • Soylesin bir sey olmaz soyleyemez dediyini yaparsan arkasi gelur

0|1
    0|0
Yükleniyor...