Sizce idam geri getirilmelimi?

bence getirilmeli teröristler için idam...
Tecavüzcüler için hadım yapmak...
Katılıyormusunuz?

Güncellemeler:
...
güncelledik..

1|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• hayır

0|0
    0|0
    • sence neden hayır?

• 2 yanlış 1 doğru etmezde ondan. çözüm asla şiddet değil. çözüm ataerkil yapının yok olması. tecavüzün yok olması için eşitlikçi bir toplum lazım erkeğin s**ini guru kaynağı görüyor toplum. hatta s**erim dediğinde üstünlük sayılıyor. bu ve bunun gibi binlerce anlayış yok edilmedikçe tecavüzün önüne geçilemez. idam nedir ki karakteri düzeltmek mesele. bu insanın karakteri düzelmezse ceza olmayan yere gider yine aynı pisliği yapar. ama erdemli bir insan olursa ceza olan yerde olmayan yerdede bunu aklından bile geçirmez. çok yanlış. şiddeti şiddetle önlemeye çalışmak en büyük yanlıştır... kınadığın şeyin değişik versiyonunu yapmaktır.

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar kıtsınız la allah kurtarsın

0|0
    0|0
    • Şimdi niye laf atıyorsun hayırdır? :D

• neyse kamuoyunu yoklamaya devam o zaman dostum görüşmek üzere :D

• Aynenn. Görüşürüz :D

Kızlar Ne Diyor 6

• evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Getirilmezse bu toplumda terörist, tecavüzcü vs bitmeyecek.

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüler için özellikle getirilmeli

0|0
    0|0
  • Getirilmeli

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE GETİRİLMELİ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oyunuzu Bana Verin, Şehirden İlçeye, İlçeden, Kasabaya, Kasabadan Köye, Köyden Ormana, Ormandan Dağlara Dağlardan Mağaralarına Alayını Astırayım.

0|0
    0|0
  • Tabii ki gelmeli.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum, teröristler ve tecavüzcüler kesinlikle yok edilmeli.

1|0
    0|0
  • Teröristler ve tecavüzcüler için geri getirilmeli. Öcalan'ı asarsanız size AB'ye almayız diyen tenekeler. Asılmadığı halde yine almıyor ve taviz vermemizi istiyor. Gelsin Öcalan gitsin ilk önce

0|0
    0|0
  • ergenekon - balyoz ve hepsi terörist oldu suçları idam olucaktı suçsuz yere ölüceklerdi...

denizler boşu boşuna ölmedimi bu ülkede idam var diye...

şu an suç olan şey zaman geçtikçe suç olmaktan çıkıyor bu ülkede... o yüzden bu ülke için idam çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • seriattaki bazı kurallar getirilmeli aslında bu tür şeylerin önlenmesi açısından önemli bir adım olur ama önümüzde sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam gibi sloganlar atan güya laik çok aptal insan var ne yazıkki

1|0
    0|0
  • bana kalsa kırmızı ışıkda geçeni bile asarım. o da bir nevi katil adayı

0|0
    0|0
  • idam keşke sadece terör, tecavüzcü vs. leri için gelse ama ne yazıkki bunu fırsata çevirecek yüzlerce insan var , öldürmek istediği insanı terörist yapıcak belgeler hazırla tak idamda.

0|0
    0|0
  • Getirilmeli

0|0
    0|0
  • Adalet adil işlerse EVET

0|0
    0|0
  • Hayir2

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...