84 yaşındaki babaannemin artık huzur evine gitmesi gerekmiyor mu?

Orada arkadaş edinebileceği kendi kuşağından bir sürü insan olacak. Eminim orada daha mutlu olacaktır

Babam ise tutturdu bizde kalsın diye. Ona diyorum babaannem orada mutlu olsun arkadaş edinsin

Haksız mıyım sizce?

0|1
24|57

En İyi Erkek Görüşü

• sen baban 80 yaşına geldiginde onu huzur evinemi göndereceksin
    tek soru tek cevap
    evet ise görüşünü savunmaya devam et..
    hayır ise babanı anla nasıl sen onun evladıysan oda annesinin evladı
    bırakmak istemiyor

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen hiç huzur evlerını zıyaret etmemiş sanırım. sidik kokuyor.
    hepsınıde geçtım kadın 84 yaşında. daha ne kadar yaşayacakkı. oğlu varken sana yorum yapmak zaten düşmez.
    benımde babanem var. bız bakarken babam vefat ettı. babam vefat ettı dıye bız bırakmadık. annemle ben 6 ay babaneme baktık. sonra annem kalp krızı geçırdı kalbi hasar gördüğü için kendı evımıze geldık. şimdi amcamlar bakıyo.
    Allah senın annene ve babana güç kuvvet versın. senın elıne düşürmesın.
    onlar bu yaşdan sonra arkadas istemıyor. evlat sevgısı ve şefkatı istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• O kadar haksızsın ki; rencide etmemek adına yorumlarımı kendime saklıyorum. Sadece şunu düşün; acaba seni şimdi bir yuvaya verseler, yahut belli bir yaştan sonra sana da düşünseler bu şekilde ne hissederdin?

0|1
    0|0
  • 'Defolsun gitsin. Orda olsun' demiyorsun da...

0|0
    0|0
    • O kadar kötü biri değilim çünkü

• Haksızsın. Huzur evlerinde daha mutsuz oluyorlar.

0|1
    0|0
  • seni de bir yuvaya versinler daha rahat ederler

1|1
    0|0
  • Babaannen istiyorsa bunu deneyebilir. Asla sizde istenmiyor duygusuna kapilmasina izin vermeden deneyip nerede vakit geçirmek istediğine kendisi karar vermeli.

0|0
    0|0
  • Haksızsın :) Orada iyi bakılmayabilir

0|0
    0|0
  • Aynı yaşta benim babaannemle. Allah sizin gibi torunlardan korusun. Huzurevlerindeki hizmetçilerin , babaannelerinze nasıl davrandıgını bir bilseniz. Cehennemde yanmaya razı olurdunuz mk. Akılsız mahlukatlar sizi !

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun sana, dua et Allah seni o hallere düşürmesin.

0|1
    0|0
  • müthiş bir nimet var ve kullanamıyosun.
    onun sana vereceği her öğüt altından pırlantadan daha değerli.
    ama kime ne anlatıyorum ki kafa sakat

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|1
    0|0
  • Simdiden İlerdeki cocuklarina vasiyetini yaz
    Cocuklar 84 yasina gelince olmezsem beni huzur evine birakin Diye

0|0
    0|0
  • Kızılderililer aile büyüklerine büyük bir bilge gözüyle bakalar, çok büyük saygı gösterirler. Bizse onları başımızdan atmak için dört duvar arasına tıkıyoruz, hangimiz daha modern diye düşünüyorum bazen.

0|1
    0|0
    • Bir çok şeyi unuttuğu için maalesef onun bilgeliği kalmadı

• kaç yılı daha varki bırakta son yıllarını huzurla geçirsin kadın

0|1
    0|0
  • Haksızsın kedi köpeğe Evet dersin atana hayır sizin ben ahlakinizi... neyse :@

1|1
    0|0
  • sen de akranlarının yanında kalsana daha çok arkadaşın olur evde sıkılmazsın. annen baban da ayda yılda bir ziyaret eder seni. ama hiç dışarı çıkamayacağın bir özel okul ve onun yurdu gibi hayal et bence empati kurmak adına

0|0
    0|0
  • Haksızsın, huzur evinde yaşlıların gördüğü muameleden haberin yok galiba. Yaşlıları en mutlu edecek şey ailesinin yanında olmaktır.

0|0
    0|0
    • Her huzur evi aynı mı? Kaliteli olanları da vardır parası neyse verilir

• Emin ol çok kaliteli huzur evleri de sağlam değil. İlla dayak olacak diye bir şey yok iyi davranmıyorlar.

• hakısızsın yaşlıların yeri ailelerinin yanıdır.

0|1
    0|0
  • Haksizsin sende yaslaninca anlarsin

0|0
    0|0
  • Haksızsın !!! Haksızsın !! Ahlaksızsın ! 84 yaşında ki bir insanı sen nasıl el aleme teslim edersin. O senin babanın Annesi ona bir kere senin kul köle olup gönlünü hoş etmen lazım.

0|0
    0|0
  • Onun mutluluğu ailesinin yanıdır.. İyiliğini istedğim için yalanına kimse inanmaz.

0|0
    0|0
  • ailesini yanında olduğukadar başka yerde mutlu olamaz

0|0
    0|0
  • sanane ; sana mi kaldi

0|0
    0|0
  • Sende yaşlanınca senide gönderirler :)

0|0
    0|0
  • haksızsın tabiki huzurevi nedir ama haklısın başınızdan atmalısınız çünkü her istediğiniz yere gidemiyorsunuz ayak bağı değilmi at bir kenara keyfine bak iğreniyorum sizin gibilerden.

0|0
    0|0
  • Haksizsin

0|0
    0|0
  • Haksızsın.

0|1
    0|0
  • 84 yaşında huzur evine gideceksen gitsin

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun senin gibi toruna...
    insan yanındaki yni birlikte yaşadığı büyüğü çok sever, ve ona asla kıyamaz. Gözünün önünden ayırmaz, sen huzurevine gitsin demişsin, gelin yani el kızı gibi.

0|0
    0|0
  • keşke babaannen o babanı doğurmasaymış, böylelikle şu an sende dünyada olmazdın...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 23

• Yazık sana insam psikolojisinden zerre haberin yok umarım kadıncağız dediklerini duymamıştır ne kadar üzücü, beni babannem büyüttü hala birlikte yaşıyoruz 84 yaşında şu an arkadaşlarıylw toplantıda çok şükür kendi işini kendi görüyor eğer göremese bile bakarım. Babanda annesini huzur evine gönderemez sen annen yaşlanınca huzur evinemi tıkıcaksın. Belki onun iyiliği için öyle düşünüyordun ama çok ama çok yanlış düşünüyorsun sen bunu yüzüne söylemesen bile bir şekilde duyduysa nasıl üzülür ağlar bilemezsin artık o bir büyüğün olsada 6 yaşındaki çocuk gibi alıngan sevilmeye bakılmaya muhtaç :(

0|1
    0|0
    • Kadın sıkılıyor fark ediyorum. Bende onun diğer yaşlılarla sosyalleşmesini istedim hepsi bu. Zaten istemezse silah zoruyla götüremeyiz ama ben gitmesi gerek diye düşünüyorum. Huzur evine gittiği zamanda onu ziyaret ederim bazen

• Ha si*tir karaktersiz

• Haksızsın.

0|0
    0|0
  • Haksızsın o senin izlediğin pembe dizilerde ki gibi değil huzur evi. Her yaşlanan insan huzur evine mi gidiyor senin babanın annesi. biraz saygı duy ve sizde kalmasına bir şey deme. Yahu sen yaşlandığın zaman oraya gitmek ister misin? Veya anneni kendi ellerin ile oraya götürür müsün? Belki sen özlemezsin babaanneni ama baban özler annesi sonuçta.

0|0
    0|0
  • Babaannene sor

0|0
    0|0
  • Ailesinden Başka Kim Onu Mutlu Edebilirki

0|0
    0|0
  • Belki haklısın ama o kadın Nasıl hissedecek düşündün mü? Ona ağırlık olduğunuzu ve kurtulmak istediğinizi düşünecek. Yazık olur kadına

0|0
    0|0
  • Huzur evlerinde yaşlılara iyi muamele yapılmıyor yoksa gitmesi gerek diyebiliriz , tabi eğer kendide istiyorsa.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir görüştür böyle?
    Sen anneni 80 yaşına gelınce huzur evıne gonderır mısın?
    Senı aılen neden yurda vermıyor arkadas edınmen ıcın evden neden senı uzaklastırmıyorlar?
    Aile sevgisi arkadas sevgısı cok ayrıdır. Allahım ne günlere kaldık.

0|0
    0|0
  • Yaziktir be. Ben anneannemle ayni odayi paylastim keske yaşasaydı da yine paylassaydim. Ne kadar duygusuz, aile bağından yoksun bir nesildeyiz

0|0
    0|0
  • Huzurevindekiler Mutlu değilki..

0|0
    0|0
  • Haksızsın.

0|0
    0|0
  • İnsan evlatlarının yanında daha mutlu olmaz mı

0|0
    0|0
  • Haksızsın bence.

0|0
    0|0
  • Sacmalama bence

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0
  • Haksızsın hemde çok.

0|0
    0|0
  • Iste 1 ana 10 cocuga bakar ama 10 cocuk bir anaya bakamaz dedikleri

0|0
    0|0
  • Kadın bu yaştan sonra arkadaş edinse ne olur. O yaştaki kadın için bence en iyisi ailesinin yanında kalmaktır.

0|0
    0|0
  • empati kur ailenden uzak ömrün kısa yaşayabilir misin bana bunu açıkla? orda birbirini yiyiyorlar kimseleri yok yazık.

0|0
    0|0
  • Sende zamanı gelince gönderilirsin umarım, anlarsın mutlu olup olmayacağını.

0|0
    0|0
  • Yazik!!!

0|0
    0|0
  • iğrenç bir düşünce. he kötü kalpli bir cadıysa belki bırakılabilir ama zararı olmayan yaşlı bir kadını nie bırakıcaksn oraya.

0|0
    0|0
  • Haksizsin. Ailesiyle daha mutlu olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...