Türk kızı deyince aklınıza gelen ilk şey?

Ya kesin şimdi herkes trip atiyolar diye yazacaklar eminim. 😂 ama bizde boşu boşuna trip atmıyoruz ki haklı olduğumuz bir konu varsa kendimizi savunma çabamız.

0|0
4|22

Erkekler Ne Diyor 21

• görünüş olarak bızım kızlarımız güzel, o öve öve bıtıremdıgımız dıger ırkların kızlarıyla da yarısır, ama gel gelelım kı iç dunyalarına biraz sıkıntılı, ozellıkle su yenı tanısmalarda elımı sallasam ellısı tarzı tavırları, hoslansa veya sevse bıle belli etmemeye calısmaları, ve en buyuk sorun durustluk konusunda hıc ıyı değıllerr.

0|1
    0|0
  • Kapris

0|0
    0|0
  • Biyiklari

0|0
    0|0
    • bir katyy perrynin tgif klibini izler misin sence bu türk kizlarina ait bir sey mi sence? B
      Kuran da biyik, kas almak haram olduğu icin bazıları bu konuda ozensiz

• Aptal özgüvenine sahipler karsi cinse yüksenten bakiyolar bir delik kendilerinde var saniyolar. Yabanci kizlarda bebek gibi dedigin kizda bile boyle ego yok. Rahatlikla sohbet edebilirsin. Bizde hersey tipe gore. Sinif ayrimi yapiyorlar resmen o yuzden turk kizlarini hic sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Ya sadece 1 kisiye bakarak hepsini genelleyemezsiniz. Bu bir çekik gözlü gördüğün birisine hemen çinli demeye benziyo. Ayrıca onlarin g. tlerini de kaldiran sizlersiniz. Madem yüz vermeyecek illa niye peşinde koşuyorsun?

• Ne 1 kisisi ya kac bir kisi? Bunu bilmeyen mi var artik hemcinslerini savunma bana hala.

• Ben onlari sizden daha iyi biliyorum. Sizi yaninizda guclu durmaya calisirlar. Çünkü kimse zayif insanlari sevmez

• yaw hehe diyen bir kız :)

0|0
    0|0
  • Haksız bile olsanız trip atıyorsunuz saçma saçma şeylere trip atıyorsunuz ve türk kızları çok bakımsız

0|0
    0|0
    • Bir çok yabancı arkadaşım var ve youtube videolarina bak hepsi aynısını der kurt gibi olduğunuzu sadece yüzlerinin güzel olduğunu söylüyorlar bıyık sakal kol kılları ve erkek gibi uzun fauller bu yüzden kurt benzetmesi yapıyorlar

• Güzellik

0|0
    0|0
  • Egosu. Mesela burda birisine mesaj atsan anında ters tepki alırsın ya da cevap alamazsın. Tabi ki kimse kimseye cevap vermek zorunda değil ama biraz alçakgönüllü olmak lazım.

0|1
    0|0
    • Önceden cok kisiye cevap verirdim ama sosyal medyalarla baslari belaya gelen kizlari gorunce bunu yapmayi biraktim. Bu elini sallasan ellisi dusundugumuz anlamina gelmez

• Ben kimseye mesaj atmam sosyal medyadan kolay kolay işimde olmaz. Bunu misal olarak söyledim.

• Değişik varlıklar :D

0|0
    0|0
  • BıyıklArı :-)

0|0
    0|0
    • Biliyor musun antalya ya tatile gittigimde netherland li bir erkek hic pesimden ayrılmamıştı. Bana çok sıcak davranmışti ve türk oldugumu soyleyince "waoow " demisti size aciyorum :)

• Bayan inan o sanatçının BıyıklArına bakicak kadar boş insan değilim ki sevmediğim birseyi izlemem işime gelip gelmemesi değil sorun... Sosyal paylaşım sitelerini kullanmıyorum instagram Tweet yok bilmem ne hiç birinde hesabım yok istesemde bakamam beni 1 kadın hariç dünyadaki hiç kadın ilgilendirmiyor

• Ben o kadinin bir zamanlar hayraniydim klibini izlerken denk geldim yoksa izlemeye bende merakli degilim hayır yani digerlerinde de var ustelik bunu apacik belli ediyolar ama onlarin ulkelerinde kezban gibi laflar kullanilmiyor iste ben bunu anlamiyorum

• Turk kadini zekidir arkadas

0|0
    0|0
  • Turklugu

0|0
    0|0
  • Egolari

0|1
    0|0
  • Yemin ediyorum daha soru başlığını okurken trip aklıma geldi. Yapacak bir şey yok sizde böylesiniz işte ne yapalım :D

0|0
    0|0
  • kısır börek bide çay :)

0|0
    0|0
  • haklı olduğunuz bir konu varsa mı bence fazla cümle kullanımından dolayı anlamsız bır cumle oldu:D

0|0
    0|0
    • Ya napiyim illa roman yazdiracaklar ayrıntıya.. O yuzden sacma oldu, eve 😂😂

• bundansa tamm sorun yok anlayışla karsılıyorum:)

• hıııı bazıları bıyıklı ve kokuyo ...
    bazıları egoist
    kokoş

0|0
    0|0
  • Kısılıklı oturak seksi

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk değilim ve türk kızları aklıma gelince güzel yemek yapan ve acaip göbek atabilen kızlar geliyor aklıma :)

0|1
    0|0
  • Nyse sn mşglsn glba. s. s 😂😂 aklıma bu geldi ama bir gün olsun dememişimdir türk kızı değilde türk kadını deyince aklıma güç zeka geliyor

0|2
    0|0
  • Türk kızlarının çoğu!!! şımarık. Hep bir ay ben bunu bilmem/yapamam gibisinden kendini salak veya güçsüz göstermeye bayılan cinsler çoook var. Şımarıklar işte sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • şımarıklık konusu %50 dir hepsı ıcın gecerlı degil benım gozumde. ama su bısey yapamam edemem tarzı benıde cok rahatsız edıyor. hem yakısmıyor Türk Kızına, hemde adaletli değil. ozellikle ıs ortamlarında cok karsımıza cıkıyor bu tıpler.

• Zeka fiskiriyo

• Hareketlerin yazdıklarımı onaylıyo sadece bence kasma daha fazla.

Yükleniyor...