Kariyerli bir kadın neden kendinden düşük seviyede bir erkekle olur?

Bakıyorsun kız yüksek lisans bitirmiş akıllı hoş güzel giyiniyor bakımlı zeki kültürlü para durumu iyi 30 larında ama bekar. çevresi kalabalık ama birini bulamıyor bulduklarıda kendinden düşük seviyede.. neden böyle olur? gözlemlediğim şeyler bunlar benimle ilgisi yok sorunun

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Insanlari etiketine gore degerlendirmiyordur. Cok para kazanmakla duzgun insan olunmadiginin farkindadir falan.

0|0
    0|0
    • Saçma o adamlarla evlenen az ama

• Güce tapar özellikle parası ve kariyeri varsa ve bunun için çaba verdiyse

• Yaşa ve gör senin yaşında böyle konuşmak kolay

• İyi özelliklere sahip insanın dengi az< olduğu için dengine rastlaması zordur, kendimden biliyorum..
    Etrafımda bir sürü cahil ve meteliksiz kız var, ve onlara uygun bir sürü cahil ve meteliksiz erkek var..
    Kendimi çok yüksek görüyor değilim, veya bire bir dengimi de arıyor değilim, ama biraz bana "yakın" olsun ya..
    Hepten de liseyi zor bitirmiş biriyle veya evini kredi kartıyla döndüren çulsuz biriyle de olmaz yani.. "Nefes alsın yeter" diyenlerden değilim..

0|0
    0|0
    • kariyerli kadınlar kendinden düşük seviyede insanlarla olabiliyor ilginç dedim bende. sonuçta bir sürü okumuş etmiş erkek var. kadın sayısı daha az zaten eğitimli.

• Öyle olmasının sebebinin ben "yükü erkeğe yıkmak" olduğunu düşünüyorum..
      Yani "okumama gerek yok güzelliğim he şey için yeterli", "çalışmama gerek yok, evi erkek geçindirsin", çalışıyorsa "maaşımı son kuruşuna kadar harcayabilirim, erkek para biriktirsin", yani her şeyi hep erkek yapsın.. Kızlar da anca yesin içsin yatsın gezsin tozsun.. Geleceğe yatırım sıfır, çabalamak sıfır..

• Kendinden yuksek mi olmli? Ast ust iliskisi mi yasayacaklar yoksa sevecekler mi birbirlerini?

0|1
    0|0
  • Kadının bileceği iş

0|0
    0|0
  • Çirkindir.

0|0
    0|0
  • Askin gozunun ciktigi an iste

0|0
    0|0
  • Kader kısmet

0|0
    0|0
  • seviyorsa evlenebilir adamın parası yoksa linçmi edelim şimdi üstünlük üst seviye diye bişey yoktur kalp vardır :/ öbür tarafta herkes işlediği günaha göre tartılacak kimin üstün kimin alçak olacağını görücez orda :)

0|0
    0|0
  • Diplomanın bu gibi durumlarda kriter olduğunu bilmiyordum. İyi kaliteli birliktelik için hangi bölümden mezun olmak gerek?

0|0
    0|0
  • illa yakışıklı, kendi seviyesinde, zengin birini bulması mecburmu? gönül bu tarlayada konar bahçeyede...

0|0
    0|0
  • ask herseyı esıt kılar derler okul okumakta ne var askere gıtmemek ıcın acıktan 4 yıl bıtıren cok ısı gucu ıyı olan da cok

0|0
    0|0
    • Benim gözüm Yüksekde değil biri vardı olmadı bende pek umursamıyorum açıkcası illa biri olsun diye yalnızlık iyi günümüzde hersey çıkar ondan uzak duruyorum

• Gelecek hayalin ne mesela seneye hayatın Nasıl olsun istersin?

• düşük seviyeden kastın ne? lisans mezunu mu ?

0|0
    0|0
    • Yok lise mezunu önlisans mezunu doğru düzgün işi olmayan

• şimdilik yalnız olucam kısmet artık geleceği bilemem.

• bence yanlız olmak için sebep yok neredensin hayatım ?

• seviyeyi kariyerle belirleyen kızla zaten hiçbir erkek birlikte olmasın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle senin hiç yaşamadığın bişey bu aynen 😄

0|0
    0|0
  • zirvedeki yalnizliğindan sikilip hormonlarin sesine kulak verir..

0|0
    0|0
  • aşk kariyer dinlemez

0|0
    0|0
  • Kadınlar iyi erkekle dertleşir kötü erkeklere aşık olurlar...

0|0
    0|0
    • Zenginlede evlenirler

• sen neyden bahsediyon ben anlamadım sen yani kendinden alt kademedekilerimi küçümsüyosun insanlarımı küçümsüyorsun padişahın kızıda çobanın kızıda gözümde aynıdır... bir erkek alır ama bir kız kendinden alt kademedikleri almaz. o yüzden en son nefret ettikleri erkeklerle evlenmek zorunda kalırlar.

• ben kimseyi küçümsemiyorum ne alaka ya. kariyerli eğitimli kadınların neden kendi gibi adamlarla olamadığını bulamadığını söylüyorum.

• Herşeyin kariyer para olmadığıni gören akıllı kadındır

0|0
    0|0
  • kadınlar hükmetmeyi sever. düşük seviyedeki erkeği kontrol etmesi kolaydır erkek kaybetmemek için değer verir sahip çıkar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...