Annem ve babamdaki aşırı duygusallık?

Ben üniversiteyi bitirir bitirmez atandım ve iş sahibi oldum. Kardeşlerim de aynı şekilde son sınıftalar ve şu an annemlerle birlikteler. Ancak annem ve babam o kadar duygusal ki, onların bu halini gördükçe çok üzülüyoruz. Büyümemizi kabullenemediler halen. Bunlar belki normal duygular ama onları sürekli gözü yaşlı görmek bizi iyi hissettirmiyor. Onlara nasıl destek olabileceğimi de bilmiyorum. Siz de benzer yaşantılar yaşadınız mı? :(

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• anne olunca anlarsın. yapman gereken tek şey onlara sarılıp öpmek , başka bişe kimse yapamaz çünkü onlar anne ve baba

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ama yeterli geliyordur inşallah. :(

Kızlar Ne Diyor 1

• ben şehir dışında okuyorum üniversite 2. sınıftayım ve bitiyor. Ama 2 sene olmasına rağmen evden her ayrıldığımda annem ağlıyor. ben de buna üzülüyorum ağlama az kaldı geleceğim diyorum ama yapacak bir şey olmuyor

0|0
    0|0
    • Aynen :( ben de yaşadım aynısını. Ve yakında evlenmeyi düşünüyorum. Sevdiğim adam mükemmel bir insan ancak evlenince yakında olmamız söz konusu olmayabilir. Sevgilimden ayrılmayı bile düşündüm annemlerdeki bu durum yüzünden. Çaresiz hissediyorum açıkçası :(

Yükleniyor...