Sorulara kısa yanıt verenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sorulara kısa yanıt verenler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tamam peki evet hayır?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ben kısa yorumlar yapanlara artık kızmıyorum. Neden? Yıllarca site içinde sosyal deneyimler yaptım. Misal aynı üyeye bir uzun yorum yazdım bir de kısa. Uzun yorum gelince ona değer verilince tınlamayan hatta alay edildi. Sonra aynı bu üyeye bir kelimelik yorum yazdım. Kişi beni artıladı, sorular sordu, yorumumu yeterli bulmadı :). İlginç değilmi? Değer verince tınlanılmıyor az değer verince daha değerli oluyor. Ters dünya burası. Ters dünyadayım. Yanlış gezegendeyim.

0|1
    0|0
    • "))) Sen hangi
      gezegendensin
      Sağolasın haklısın

• Doğru söze ne denilir. Artık kendisini aşka , sevgiye, ilgiye laik görmeyenlere değeri kadar ilgi vermeliyiz diye düşünüyorum :).
      Hayırlısı

• Fazla değer verme
      3 kuruş kişilere
      Hak edene hakkı kadar
      değer ver
      Sağol " D

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bunu yapan kız sonradan bana aşık olmuştu aynı şeyi ona da yapmıştım çünkü empati gibi anlamıştı nasıl birşey olduğunu. Ya işte kaçan kovalanır yapmaya çalıştı ama arkamdan sürünerek geldi :D

0|1
    0|0
    • Deme beer

• Eee naparsın güvenilecek adama düzgün davranmazsa olacağı bu :)

• En iyisi "D

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzun cümle kurma konusunda kursa gitmesi gereken kişidir. Ya da çok meşguldür, veya karşıdaki insanın ahmakça sorularına cevap vermek istemeyen insandır. Falan filan.

0|1
    0|0
  • O benim işte

0|0
    0|0
  • Aa ben oyleyim ya:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Soruyu aptalca bulmuş ve sadece xper için cvp vermiştir ya da soranın cehaletini fark etmiş açıklama yapmayı gereksiz bulmuştur.

0|1
    0|0
  • İyi.

0|0
    0|0
  • İyi insanlar

0|0
    0|0
  • experci.

0|0
    0|0
  • İyiler :)