Yurttaki hocam bana bıçak çekti napaliyim?

Evet yurtta telefonum çalındı. Bende önüne gelene sövmeye başladım. Bunun içinde yurt hocam da vardı. Bana gicik olan çocuk da gitti söyledi hocaya böyle böyle diye. Hocam karınıza küfür etti diye. Hoca da çağırdı yanına böyle bisi var mi diye. Bende olabilir dedim. Aldı yere fırlattı beni bıçak aldı kokaini tartakladı. Bende öyle bisi yok diyince bıraktı. Şoktayım

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• telefonun çalındığı için güvenliklerle irtibata geçebilir ve emniyete haber verebilirdin kamera kontrolu falan yapılır küfür kurtarmaz adamı keserler tabii ulu orta küfür nedir..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonun çalındıysa ona buna küfür edersen kim olsa döver, o hocanın yerinde olsa yine ucuz yırtmışsın, telefonun çalındıysa emniyete git şikayetçi ol ımei numarasından bulunur. Gerekirse gelir inceleme yapılır orada. Ona buna küfür etmekle dayağı her türlü yersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir tarafına sokmadığına dua et

0|0
    0|0
  • Karısına küfür edersen beterini yapar adam ol küfür etme eğer haklı olsaydın o bıçağı hocanın elinden alır hocanın bir tarafına sokardın adamlık küfür değil hoca doğrusunu yapmış dua et o bıçağı senin bir tarafına sokmamış

0|0
    0|0
  • Hangi yurt la orasi

0|0
    0|0
  • Kokaini tartakladı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...