Bebeğime iyi anne olabilir miyim?

Annemi hiç tanımadım. Anne sevgisi nedir bilmem. Sevgisiz büyüdüm babamda pek ilgilenmedi.
Şimdi hamileyim. Acaba çocuğuma iyi annelik yapabilir miyim diye endişelerim başladı. İyi anne nasıl olur? Ciddi yorumlarınız için şimdiden çok sağolun.

1|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• O konuda hiç şüphen olmasın. Kaç haftalık bilemiyorum, ancak kıpırdamaya başladımı dünya değişir, hele bir de o madum haliyle kucağına aldın mı, tarifi mümkün olmayan duygular bunlar. Önemli olan sen benişine düşkünlüğünle Eşini kıskandırma..😜

2|0
    0|0
    • İki aylık daha hissediyorum. Belki psikolojik ama sanki kalp atışlarını kulaklarımda hissediyorum. :)
      İnşallah iyi bir anne olurum. Eşim destek olur ona güveniyorum. :)

• Hayırlısı olur inşallah...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Senden çok iyi anne olur. Hele bir kucağına al evladını da anlarsın.

2|0
    0|0
  • Olursun içgüdü zaten bu karakterle alakasız

3|0
    0|0
    • İnşallah içgüdüsel bir şey olur yoksa başaramam diye korkuyorum

• Ne kro kro kadınlar anne oluyor sen mi olamayacaksın ya

• içgüdüsel gelişiyor herşey, elbette olursun, endişelenme

2|0
    0|0
  • Olursun merak etme iç güdüsel olarak var sende o duygu zaten çocuğunu kucağına aldığın andan itibaren anlayacaksın bunu.

2|0
    0|0
    • Herkesin dediği gibi ama öyle olmuyor bazen. Dünyadaki tüm annelerin iyi olması lazım dediginize göre. Korkularım var.

• Onlarda vicdan eksikliği var sende öyle bir durum yok ise sıkıntı yaşamazsın belki zorlanırsın ama alışırsın.

• İnsan bazen yaşayamadıkları ve içinde kalan şeyleri yarın bir gün çocuklarına yapmak için hayaller kurar bence iyi bir anne olacaksın annesizliğin ne olduğunu yaşamaşsın sağlıklı bir bebeğin olur İnşaallah

2|0
    0|0
    • İnşallah teşekkür ederim.

• O bir iç Güdü hele bir erkek buna nasıl yorum da bulunur bilemem bu konu da araştırma yap kitap oku anne olan kişilerden yüz yüze bilgi al

2|0
    0|0
    • Tamam bunu deneyeceğim sağol :)

• Annelik içgüdüsel bir duygudur, iyi bir anne tabiki olabilirsin merak etme :)

2|0
    0|0
    • Herkesin dediği gibi ama öyle olmuyor bazen. Dünyadaki tüm annelerin iyi olması lazım dediginize göre

• İyi olmayan bir anne sadece iyi ve normal bir insan değil aynı zamanda kötü ve psikolojik hastalıklı bir insandır..

• annelik görülüp bakılıp yapılan bişey değil anne olunca anlarsın zaten

2|0
    0|0
    • Herkesin dediği gibi ama öyle olmuyor bazen. Dünyadaki tüm annelerin iyi olması lazım dediginize göre

• öyle olması gerekiyor senin dediğin gibi öyle olmuyor ama şuna inan sen annenden alamadığın sevgiyi çocuğundan göreceğin için eminim çok iyi bir anne olursun bu aslında çocuklara olan sevgi zaten çocuk sevmeyen anne olamaz

• Sen alamadığın anne sevgisini çocuğuna öyle bir aşılarsın ki farkında bile olmazsın

2|0
    0|0
    • İnşallah elimden geleni yapacağım

• Tabikide olabilirsin hatta tahmin ettiginden daha iyi

2|0
    0|0
  • Bence olcaksin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ''Senin annenin sana nasıl davranmasını isterdin'' şeklinde yaklaşırsan , mükemmel anne olunur. Ama hiçbir zaman vazgeçme.

1|0
    0|0
    • Ben elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım çocuğum için ama yine korkularım var işte :/

• Korku , kendi yoluna taş koymandır. Hiçbir şeyden endişelenme. :) Yapabilirsin.

• Oyle guzel anne olursun ki. o kadar guclusun ki bu yasina dek ayakta kalmissin.
    Her sey gonlunce olsun guzell anne

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim inşallah öyle olur :)

• Sen herkesten daha iyi anne olursun merak etme. Yaşadıkların değilde yaşamadıklarını yaşatmak istersin hep, bir adım öndesindir o yüzden. Sıkılma sıkma kendini. Kucağına alınca anlarsın ne demek istediğimi.

1|0
    0|0
    • Herkes öyle söylüyor da canım kucağıma aldıktan sonra ya o hissi alamazsam ya depresyona girersem diye korkuyorum :(

• Hiç birşey olmaz canını sıkma sen herkesten iyi bir anne olucaksın eminim. Hayırlısı.

• bence annesiz büyüyen biri kendi çocuğuna daha düşkün olur. senin bu endişen bile ona doğru davranmanı sağlar bence. çünkü annesizliği biliyorsun ve bunu kendi çocuğuna da yaşatmak istemezsin. ve çocuk bakımıyla ilgili kitaplar okuyabilirsin

1|0
    0|0
    • Kitaplar aldım başlayacağım okumaya :) Doğumdan sonra korkularım var ve strese girip kendimi üzüyorum öyle

• Çok daha iyi bir annelik yaparsın canım :)

1|0
    0|0
  • Süper bir anne olursun o anne sevgisi eksikligi sende oldugu icin bebegine daha bagli olacaksin bence

1|1
    0|0
  • bebek ıyıdır olursun hayatım neden olmayasın..

1|0
    0|0
    • Korkularım var

• Bak bugün kandil dua ederim senin için

• amin sağol tesekkur ederım canım allah razı olsun

• olursun onun ustne cok tıtrersın hep ben anne sevgısı baba sevgısı gormedım ama bebegım bunu yasatmıcam dıye dusunerek onu korucaksın ustune tıtrıyceksın ben buna ınanıyorum

1|0
    0|0
    • Öyle olursa da çok mu bunaltırım canım. Çok şaşkınım bu yüzden beklemediğim bir şeydi

• hayır canım sımdı dedıklerım yanlıs gelebılır ama kıcagına aldıgında anlamadan kendılıgınden olucak benım cocugm yok ıkı tane yıyenımı dogumndan bu zamana kadar hep yanındayım anne olsam bu kadar koruyup ustune dusemzdım sen anne sevgısınden yoksun kalmıssın asla dalga gecmeyrum hasa bana dusmezde ama cocugna bunu yasatma aksıne hep dekı ben gormedım cocugum gorsun ben alamadım cocugum boynu bukuk olmasın gıbılerınden dusunkı cocugunun eksık olmasın rabbım saglıyla kucagınza almayı nasıp etsın

• En iyi sen anne olursun canım . çünkü çocuğunnda senin çektiğini çekmsesni istemiceksn

1|0
    0|0
Yükleniyor...