Bir kadın neden evlenmek ister ki?

Durduk yere sıkıntıya girmek istemeyen kızdır. Bekarken yemeği annesi yapar, bulaşığı canı isterse yorgun olmazsa yıkar, çamaşırı makineye bile genelde annesi atar, sabah kalktığında kahvaltı hazır olarak onu bekler, kazandığı parayı kendine harcar, gelelim evlilik durumuna yemek, bulaşık, ütü, çamaşır, ev temizliği, eve alınacak sebze meyve şarküteri hepsi hatuna kalır, birde işi yokmuş gibi eşini mutlu etmeye çalışır, bayanların evlenmek istemesi çok mantıklı görünmüyor. Çocuk yapma durumu olmamış olsa evlilik çoğu zaman doğru seçenek değil.

1|0
29|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum sana. Amma ve lakin, surekli aynı evde aşık olduğun birini görmek de çok hoş değil mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Bir kadın sevilirse bunların hepsini seve seve yapar. İliklerine kadar sevildiğini beğenildiğini hisseden bir kadından daha mutlusu olamaz bence.
    Evet anne baba da sever evladını. Ama insan her halükarda sevdiceği olmadan eksiktir. Kadın erkek farketmez.
    #velhasıl hepsinden de güzeli annelik duygusu bir kadın sırf bu duyguyu yaşamak için bile evlenebilir. 😊

http://i.hizliresim.com/bb4j68.png

4|2
    0|0
  • kadin aslinda evlenmeden once oyle bir hayal dunyasinda yasar evliligi oyle hayal eder ki sanirsin prensesti evlenip kralice olcak :D o dusunceyle evleniyor sora da ne hali varsa mecburen goruyor :D ama en azindan temizlikti yemekti kadin evli de olsa bekar da olsa bilmeli bence ve de yapmali.

0|1
    0|0
  • Kendi adıma sevdiğim insanla birlikte yaşlanmak için istiyorum bunu. Ne çok yapmak ne cinselliği meşrulaştırmak ne para ne statü ne bilmem ne...
    İnsan sevdiğine yakın olmak ister ya o yüzden belki de bakmaktan gözlerimin, öpmekten dudaklarımın bıkmayacağı bir erkekle evlenmek istiyorum günün birinde.

0|1
    0|0
  • Ben aahsen istemiyorum.

1|1
    0|0
  • Bence ayriyetten cocukta dert. Guzel tespit bende senin gibi dusunuyorum.

1|1
    0|0
  • O dediklerinin hepsini kendim yapıyorum Annem dizlerinden rahatsız oyle bir luksum yok evlilige bu açıdan bakarsiniz yanılırsınız. Amac koca omuru yalnız gecirmemek bana gore evlilik uyuyacagin bir omuz, dertlesecegin bir dost, tartisacagin bir arkadaş. ..

1|1
    0|0
  • aslında bu toplumun ve ailenin bizlere enpoze ettiği bir mantıktır evlensin bu erkek içinde kadın içinde aynı evlensin başı bağlansın bizde mürvetlerini görelim mantığı çoçuklara en poze adiliyor ama evlenince klasik bir türk aile yapısına dönüşüyorlar potansıyel olarak sosyallık yok kendıne bakım yok vs bundan kaynaklı hiçbir evlilik saglıklı degıl baktıgınızda ÇÜNKÜ NEDEN AYNI EVİ PAYLAŞMAK ZORUNDA OLDUGUMUZ DEGIL SANKI SADECE CINSELLIK VE COCUK İÇİN AYNI EVE TIKILIYOR GIBISIN TURK TOPLUMUNDA yanlış başta hayat arkadasını arkadas olarak bır dost olarak goreceksın vs !!!

0|1
    0|0
  • Sahiplenme isteği
    Koruyuculugu hisset
    Helal sekılde paylaşım
    Annelik duygusunu yasamak
    Sadakattedirginliğin olmadan hayatı duygularını paylaşmak
    Bence yeterince sebep var;) değer bu fedakarlıga

0|3
    0|0
  • Abartmıyomusunuz evliliği? İnsan birini sevdikten sonra ütüyü bulaşığı düşünmüyo. O saydıklarını yavaş yavaş öğrenir yapar seninde üstüne görev düşüyo hem sadece kadına değilki.

0|2
    0|0
  • :)
    Sevilmeye ihtiyaci vardir belkide..

0|1
    0|0
  • Kendi evi olsun, kendi duzeni olsun istedigi gibi evini dosesin, yemegini yapsin cocuklari olsun tamamen dogasi geregi

0|1
    0|0
  • Malız işte

0|1
    0|0
  • İnsan kendi evini ister kendi düzeni olsun sevdiği insanla yaşamak ister

0|1
    0|0
  • Çok dizi izleme

0|1
    0|0
  • Bence de değil. Şimdilik yaşasın özgür ruhlu bekarlar ✌💪

0|1
    0|0
  • Erkeğin başının etini daha rahat yiyebilmek için

0|1
    0|0
  • Çocuk olayı olmasa ben de düşünmem evliliği hiç.

0|0
    0|0
  • yalnız kalmamak için düzenli yaşam istediği için

0|1
    0|0
  • evlenmek istediği için

0|1
    0|0
  • Zaten birçok kadın bebek için evleniyor emin olabilirsin. Kimse özgür bir hayattan cefa dolu bir hayata bile bile gözünü karartarak girmez.

Bir arkadaşım da sizin tam tersinizi düşünüyor. "Bayanlar evlenmiyor!.." diye bana çok bıt bıt ediyor.

0|0
    0|0
  • Sana ne zararı var?

1|0
    0|0
  • Zinaya düşmekten daha iyi bir seçenek

0|0
    0|0
  • Annem temizlikten zerre anlamaz, kahvaltı dahil yemek yapmaz. Kafasına esince yapar ya da kendini doyuracak kadar. Maaş kartını elimden alır, makinaya sadece kendi kıyafetlerini atar, bulaştığı yıkamaz, yokladığı zaman da pis yemek artıkları vs kalır. Kardeşlerime ilgi gösterir benimle asla ilgilenmez, eve ağlayarak gelsem ne oldu sana bile demez. Ne bu evde bir sürü kişinin temizliğini, yemeğini, utusunu yapacağıma gider kendime evimde eşime zevkle yaparım.

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık. Tamda düşüncelerimi yazdin.

0|1
    0|0
  • aynen o yüzden erkekler evlenelim die tutturuo:DD

0|1
    0|0
  • Ben istemiyorum hiç

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• evlilik aslında bir zorunluluktur evde yaşadıkları sorunlardan kurtulmaya çalışan evlenen sonra daha büyük zorluklarla baş etmek zorunda kalan hanım kızlarımız
    evliligi bir kurtuluş olarak görmekten vazgeçin

0|0
    0|0
  • Erkeğin parası için

0|1
    0|0
  • Erkek ıcınse onun icin oda bı aılesı olsun ıster artık

0|1
    0|0
  • Sıkıntılıdır amq😀

0|0
    0|0
  • toplumsal baskı, seks, üreme, aitlik duygusu ya da dominantlık, tedbili mekan vs..

0|0
    0|0
  • erkekler için çok mu mantıklı kanks

0|1
    0|0
Yükleniyor...