Devlet cizrede 3 katlı evlerin sahibine 900 bin lira verecekmiş. Bu parayı biz batılılar ödeyecek ne düşünüyorsunuz?

Bizim vergilerimizle beleş yaşıyorlar. Çocuklarının mamasını vs dahil her şeyi devletten alıyorlar. Bunlar zenginken biz son paramızı otobüse veriyoruz. Biz düğün yapamazken bunlar düğünlerinde devletin bunlardan para almaması sayesinde çil çil altın dağıtıyorlar. Bundan sonra vergi vermeyin. Beslemeyin şunları.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• şaka di mi :/

0|0
    0|0
    • Şaka falan değil. k*rtlerden nefret ediyor olabilirsin ama verdiğin her vergide onları doyuruyorsun. Kaçır kaçırabildiğin kadar.

• 17 yüzyılda biz Türkler ingilizler tarafından nasıl sömürüldüysek şimdi de kendi ülkemizde (!) kürtler tarafından sömürülüyoruz. Vergi verme bundan sonra. Kaçırabildiğin kadar kaçır.

• Evet :/ Resmen sömürüyorlar yerli halkı :/ Tuhaf gerçekten tuhaf

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl olsa kimse sesini çıkarmıyor adamlar vergileri istedikleri gibi arttırıyor. bu millet hak ediyor.

0|1
    0|0
    • Bu devlet biz Türklerin devleti değil.

• alakası yok ağlamayan çocuğa meme vermezler. bugüne kadar batıda yapılan vergilere karşı bir protesto yapıldı mı? yapsan yine seni suçlarlar akp ye oy verenler. sanki onların da hakkını savunmuyor oradakiler. batı her şeye sessiz kalıyor. yalnızca internetten paylaşmayı ve beğenmeyi biliyorlar.

doğu da adam elektiriği kaçak kullanıyor elektiriği kesilince tüm halk ayaklanıyor. adam hastaneye gidip hizmet alamayınca ayaklanıyorlar bedava hizmet istiyorlar. pkk ya destek verip evleri yıkılınca devlet terör uyguluyor diyerek ayaklanıyorlar. gösterdikleri tepki sonucunda da hep kazanıyorlar.

avrupa da da böyledir devlet vergiyi 1 cent bile arttırsa halk tepki gösterir ve devlet geri adım atmak zorunda kalır. biz hakkımızı savunmuyoruz o yüzden ezilen olmaya mahkumuz.

• Bu devlet Türklerin devlet ideğil asıl sorun bu. Atatürk öldüğünden beri bu devlet Türklerin değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• vergi vermede 1 ay sonra kanı alsınlar göötünden.
    oylarınızı basmadan düşüneceksiniz çil çil altınları

0|0
    0|0
    • Bir oyumu bu amerikan köpeklerine verdiysem belamı ziksinler. Bundan sonra vergi kaçırabildiğim kadar vergi kaçırcam

• yolu varsa banada söyle bizlerde ödemeyelim.

• doğalgazla ısınıyorsan mesela bal mı ne dökecekmişsin. Neresine tam bilmiyorum bu kadar öğrendim şimdilik saati çalıştırmıyormuş :D

Biz sobacıyız hala.

• Ulan haram zikkim olsun ya delirdim yine gece gece bak

0|0
    0|0
    • Bundan sonra veri kaçırabildiğin kadar kaçır.

• O nasil olcak kardes biz vermesekte yaptigimiz alisverislerde odedigimiz faturalarda oluyor iste

• Nasıl kaçırıyorsan kaçır.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kürt olmak vardı şu ülkede 😸

0|0
    0|0
    • Aynen öyle.

• Gene sen hımm 😏 gizli erkek hayranım sanada II geceler

• seviyorum seni kendine iyi bak :D

• çare benim moruk. yakında partiyi kuracam az kaldı. öyle bir sıyırmak üzereyim. yönetimi ele geçirirsem rahat bir 20 milyon insanı asıp kaçıp gidecem. parayla pulla güç sahibi olmakla işim yok valla.

0|0
    0|0
  • Valla biz kaçırıoz kanks

0|0
    0|0
    • Ben de kaçırcam bundan sonra

• ula cizredeki bütün yapıyı toplasan 900 bin lira etmez eminmisin. d

0|0
    0|0
  • Yine çıkıp oy veriyorsunuz ben napayım?

0|0
    0|0
  • sikin kafalara iki kursun satin donerciye mk

0|0
    0|0
  • Adaletni skym diyorum

0|0
    0|0
  • Bizim İstanbul daki 4 katlı eve o kadar vermiyorlar cizrede neymiş?

0|0
    0|0
    • Devlet 'mağdur' olanlara 900 bin tl vercekmiş dükkanlarada 100 bin mi neydi

• Bide anadoludakiler bunlara milliyetçi diye oy atar

• Onlar anadolu zombisi.

• Nice 900 binlerimizi yiyenler var

0|0
    0|0
  • İsyan edip dövlöt bize bahmiir diyesim var yeminle !

0|0
    0|0
    • Devlet bizden alıp bunlara veriyor.

• Allah devleti alsın Allah onlara bela versin Allah diktatörün elinden bizi kurtarsın Allah bu millete uyanma şuuru versin ben daha ne diim !

Yükleniyor...